Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

KH-KIPPER

Partner etransport.pl - KH-KIPPER

Profesjonalna produkcja zabudów na podwozia ciężarowe powyżej 3,5 t DMC, przyczep i naczep.

Oferta obejmuje:
- wywrotki tylnozsypowe typu rynna
- wywrotki z lewą burtą hydrauliczną
- wywrotki trójstronne do transportu lekkiego
- urządzenia hakowe
- przyczepy i naczepy wywrotki
- przyczepy i naczepy niskopodwoziowe
- sprzedaż, montaż, serwis samochodowych żurawi hydraulicznych wraz z odbiorami UDT
- sprzedaż, montaż, serwis systemów hydrauliki siłowej umożliwiającej współpracę pojazdów z naczepami, przyczepami, posypywarkami, pługami śnieżnymi, zamiatarkami
- montaż czołownic

www.kh-kipper.pl

Artykuły partnera

Wywrotki made in Poland chętnie wybierane w Afryce i Azji
Wywrotki 'made in Poland' chętnie wybierane w Afryce i Azji
2024-01-04
Pomimo niepewnej sytuacji geopolitycznej, gospodarczej i nadal rosnących cen, firma KH-KIPPER nie odczuła w 2023 roku znaczących spadków produkcji.
Pomogą w utrzymaniu estońskich dróg
Pomogą w utrzymaniu estońskich dróg
2023-12-01
Szybkie i wydajne wykonanie prac porządkowych umożliwią samochody ciężarowe Scania 6x2, które firma KH-KIPPER wyposażyła w zabudowy W1GH.
Gotowi na zimę
Gotowi na zimę
2023-10-14
Zabudowy KH-KIPPER przeznaczone do zimowego utrzymania dróg i autostrad, poza sezonem zimowym służą do transportu materiałów sypkich i spaletyzowanych niezbędnych przy ich remontach. Takie wywrotki dodatkowo przystosowane są do montażu pługa czołowego i bocznego.
Przewiezie aż 56 m3 ładunku
Przewiezie aż 56 m3 ładunku
2023-10-12
Samochód w połączeniu z przyczepą umożliwia przewożenie stosunkowo dużej ilość ładunku, co oznacza że jeden kierowca z pomocą zaledwie jednego samochodu jest w stanie wykonać praktycznie dwa razy więcej transportów.
W krainie rajskich plaż
W krainie rajskich plaż
2023-06-19
Firma realizuje dużą dostawę wywrotek do Azji południowo-wschodniej. Choć Filipiny znane są z rajskich plaż, wywrotki na pewną odpoczywać nie będą, lecz ciężko pracować w lokalnej kopalni węgla.
3200 wystawców i ponad 495 tys. zwiedzających
3200 wystawców i ponad 495 tys. zwiedzających
2022-11-17
Tyle osób przybyło do monachijskiego centrum wystawienniczego, co sprawia że Targi Bauma są dziś wiodącymi na świecie targami maszyn budowalnych, maszyn górniczych, pojazdów budowlanych i sprzętu budowlanego.
KH- KIPPER świętuje 25 lecie
KH- KIPPER świętuje 25 lecie
2022-07-23
Firma działa na krajowym i międzynarodowym rynku od 25 lat – film podkreśla ten wyjątkowy przypadający w tym roku jubileusz.
Nietypowa wywrotka ze skrzynią KH-KIPPER
Nietypowa wywrotka ze skrzynią KH-KIPPER
2022-07-12
Pojazd przeznaczony do transportu urobku w kopalni powstał na specjalne zamówienie Grupy Holcim. Został zaprojektowany i wyposażony w liczne rozwiązania mające na celu maksymalne zwiększenia bezpieczeństwa i efektywność pracy w kopalni.
Więcej miejsca – więcej możliwości
Więcej miejsca – więcej możliwości
2022-01-17
Miniony rok KH-Kipper, producent specjalizujący się w zabudowach dla sektora budowlanego, zamyka liczbą ponad 2400 sztuk, czyli największym w swojej historii rocznym wolumenem produkcji. Oddanie do użytku nowej hali montażu końcowego zwiększyło możliwości wytwórcze i jakość produktów.
Mocarz Iveco z zabudową KH-KIPPER
Mocarz Iveco z zabudową KH-KIPPER
2021-10-18
Ten specjalny sprzęt jest w stanie sprostać każdym zadaniom w transporcie materiałów budowlanych.
To nie tylko pojazd transportowy, ale również mobilny warsztat
To nie tylko pojazd transportowy, ale również mobilny warsztat
2021-05-09
Mowa o dwuosiowej naczepie niskopodwoziowej N2N na specjalne zamówienie firmy Trans-Serwis z Łopuszna, która będzie przewozić głównie ciągniki ciężarowe do 19 ton wagi.
Nie wstrzymano produkcji, pomimo trudności
Nie wstrzymano produkcji, pomimo trudności
2021-02-12
O ile w 1. kwartale 2020 roku firma KH-KIPPER odnotowała wyniki zgodnie z założeniami, to w 2. kwartale ilość dostarczanych do zabudowy podwozi, produkcja, ilość przepracowanych roboczogodzin oraz sprzedaż wyraźnie spadły.
Elektryczna wywrotka po raz pierwszy
Elektryczna wywrotka po raz pierwszy
2021-01-27
Na europejskie drogi trafia coraz więcej samochodów ciężarowych zasilanych energią elektryczną. Pierwszą zabudowę KH-Kipper na podwoziu z napędem elektrycznym zamontowano na Volvo FE 6x2. Wywrotka przeznaczona do lekkiego transportu budowlanego rozpoczęła niedawno pracę w Norwegii.
Trójstronna zabudowa w walce o prestiżowe wyróżnienie
Trójstronna zabudowa w walce o prestiżowe wyróżnienie
2020-08-07
Nowa zabudowa W3H została nominowana w prestiżowym konkursie Trailer Innovation 2021 promującym najwybitniejsze innowacje w świecie naczep, przyczep i nadwozi. O główną nagrodę będzie walczyć w kategorii Zabudowy.
Wielozadaniowa zabudowa
Wielozadaniowa zabudowa
2020-07-28
Dziś większość firm budowlanych poszukuje uniwersalnych i wielofunkcyjnych rozwiązań, które pozwolą w krótkim czasie zmienić przeznaczenie pojazdu wykorzystując go w ciągu roku do różnego rodzaju transportu. Odpowiedzią na te potrzeby jest udoskonalona zabudowa trójstronna W3H.