Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

KH-KIPPER

To nie tylko pojazd transportowy, ale również mobilny warsztat

Utworzona: 2021-05-09


Mowa o dwuosiowej naczepie niskopodwoziowej N2N na specjalne zamówienie firmy Trans-Serwis z Łopuszna, która będzie przewozić głównie ciągniki ciężarowe do 19 ton wagi.

Przednia część naczepy została zagospodarowana na mobilny warsztat. Na jego wyposażeniu znajdą się m.in. narzędzia, koła i części zapasowe niezbędne do napraw. Dzięki rozsuwanej z prawej strony plandece do pomieszczenia można załadować również większe elementy, np. owiewki ciągników. Pomieszczenie posiada własne oświetlenie i przepuszczający światło dach.


Zamontowana na balkonie 9-ciotonowa wciągarka elektryczna umożliwia załadunek uszkodzonych pojazdów ciężarowych lub maszyn bez własnego napędu. Wciągarka obsługiwana jest za pomocą sterowania radiowego lub przewodowego pilota. Aluminiowe ręcznie rozkładane najazdy wspomagane są siłownikami gazowymi, co zapewnia szybki i bezproblemowy załadunek i transport.

Wnęki na koła w przedniej części powierzchni załadunkowej oraz bardzo niski profil opon umożliwiają obniżenie wysokości gabarytowej transportowanych pojazdów, co jest szczególne istotne przy ciągnikach o wysokich kabinach. Wnęki, jeśli nie są w danym momencie używane, można zakryć ażurową blachą, aby uzyskać płaską platformę.


Naczepa niskopodwoziowa została wykonana ze stali konstrukcyjnej. Podłoga pokryta jest perforowaną blacha typu Lohr dla lepszej przyczepności pojazdu na pokładzie. Całkowita długość naczepy wynosi ok. 13 500 mm, a powierzchnia załadunkowa - ok. 9 500 mm.

Zawieszenie pneumatyczne i automatycznie poziomowane 2 osie BPW ułatwiają załadunek, a druga oś skrętna – manewrowanie po ciasnych zakrętach.

Źródło: KH KIPPER
Do ulubionych KH-KIPPER
FIRMOWY SPOTLIGHT
TRONIK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels