REKLAMA
Clicktrans.pl

To szansa dla polskich przewoźników
Utworzona: 2021-10-13

Po ponad 10 latach działalności i dynamicznym rozwoju w Polsce, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Niemczech, serwis aukcji transportowych Clicktrans wkracza na kolejny rynek i wchodzi do Włoch.

Już teraz około 1/3 wszystkich ogłoszeń pochodzi z zagranicy, a szacujemy, że ich liczba będzie się systematycznie zwiększać mówi Michał Brzeziński, CEO Clicktrans.

Właśnie wystartowała włoska wersja serwisu, dzięki której zarejestrowani przewoźnicy mają dostęp do jeszcze większej liczby zleceń. Zakładając konto w serwisie Clicktrans przewoźnik zyskuje bowiem dostęp do zleceń wystawionych we wszystkich krajach.

Nasze doświadczenie zdobyte na zagranicznych rynkach pomoże nam w rozwoju Clicktrans we Włoszech. Przybywa już ogłoszeń, więc jest to dla przewoźników najlepszy moment do szukania interesujących ich zleceń dodaje Michał Brzeziński.

Serwis pozwala przewoźnikom na sprawną realizację zleceń transportowych w ramach doładunku oraz przewozów dedykowanych. Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce zleceń i szerokiemu wachlarzowi filtrów przewoźnik może znajdować interesujące go zlecenia, zapisywać wyniki wyszukiwania, znajdować zlecenia przy pokonywanej trasie i korzystać z wielu innych udogodnień.

Z pomocą Clicktrans wysyłane są najróżniejsze przesyłki: od mebli, samochodów, palet czy paczek, po żywe zwierzęta, antyki czy przedmioty wymagające szczególnej ostrożności. Nie brakuje także zleceń na przeprowadzki, zarówno krajowe jak i międzynarodowe.

Łącznie przez 11 lat działalności w serwisie Clicktrans wystawiono już ponad 1 670 000 przesyłek. Obecnie platforma liczy ponad 700 tys. użytkowników, w tym 81 tys. przewoźników.

Źródło: Clicktrans
Do ulubionych Clicktrans.pl
Photo by Josh Hild from Pexels