Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Do setki zostało już tylko 20 lat...
Utworzona: 2022-11-06

Freightliner Trucks – amerykański producent samochodów ciężarowych, należący do grupy Daimler AG, obchodzi w tym roku jubileusz 80-lecia istnienia. Z tej okazji opublikowano w mediach społecznościowych ciekawy, przemawiający do wyobraźni film.

REKLAMA
Kierowca wsiada do kabiny wiekowej ciężarówki, odpala silnik i wrzuca bieg - tak zaczyna się filmowa podróż przez 8 dziesięcioleci istnienia firmy Freightliner Trucks. Na drodze wyświetlane są kolejne daty, a ciężarówka, niczym w filmach o Transformerach, zmienia się przebierając coraz to nowe kształty i kolory. Na tym pomyśle oparto niespełna 1,40-minutowy, niezwykle sugestywny i sprawnie wyprodukowany przy użyciu animacji komputerowych film reklamowy opublikowany przez amerykańską spółkę. W końcowej sekwencji prezentowana jest jej największa duma - model eCascadia z napędem bateryjno-elektrycznym.

Firma powstała w 1942 r. i w tym samym roku zjechała z taśmy pierwsza ciężarówka. W 1981 r. przedsiębiorstwo zostało przejęte przez spółkę Daimler-Benz AG (obecnie Daimler AG). Siedziba firmy mieści się w Portland w stanie Oregon, a zakłady produkcyjne w Stanach Zjednoczonych i Meksyku.Film nakręcony dekadę wcześniej, na 70. rocznię powstania firmy, był znacznie dłuższy i prezentował m.in. historyczne fakty, osiągnięcia i sukcesy okraszone wypowiedziami jej wieloletnich pracowników.Źródło: YouTube
Do ulubionych
REKLAMA
PREZENTACJA FIRMY
STALSPEED


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels