Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Nagrody dla kierowców za bardziej opłacalną i zrównoważoną jazdę

Utworzona: 2023-03-24


IVECO opracowało program lojalnościowy Drivers Fidelity Club skierowany do kierowców zawodowych, który promuje dobre praktyki poruszania się po drodze. W pierwszej fazie zostanie wdrożony w Hiszpanii, Niemczech, we Włoszech i Francji.

Wprowadzając na rynek model IVECO S-WAY jednym z naszych priorytetów była poprawa warunki życia i pracy kierowców dzięki wielu funkcjom i usługom dostępnych za pośrednictwem Internetu. Nowy program lojalnościowy to kolejny przykład tego podejścia, który tworzy nową i ekskluzywną społeczność kierowców, którym zależy na poprawie stylu jazdy, co przekłada się na większe bezpieczeństwo na drogach i mniejsze zużycie paliwa, a ostatecznie przynosi też korzyści właścicielom flot powiedział Carmelo Impelluso, dyrektor działu operacji handlowych w IVECO.
Aby dołączyć do programu, wystarczy pobrać aplikację IVECO ON Easy Way, zalogować się bezpośrednio z aplikacji i przystąpić do programu Drivers Fidelity Club. Po podłączeniu pojazdu i powiązaniu Karty Kierowcy z jego kontem IVECO ON użytkownik może rozpocząć jazdę i zbierać punkty. Im więcej kilometrów przejechanych w dobrym stylu, tym więcej punktów na koncie, co pozwala uzyskać dostęp do licznych nagród i wyjątkowych korzyści. Na podstawie zgromadzonych punktów kierowcy klasyfikują się do różnych poziomów: od podstawowego kierowcy do ambasadora. Kolejne poziomy uprawniają do coraz bardziej ekskluzywnych nagród.

Ocena stylu jazdy następuje przy użyciu specjalnych algorytmów, które uwzględniają parametry pojazdu i kierowcy, takie jak zużycie paliwa, stan techniczny pojazdu i przestrzeganie znaków drogowych. Ocenę stylu jazdy można monitorować w aplikacji Easy Way oraz w systemie informacyjno-rozrywkowym pojazdu. Ponadto wkrótce zostanie wprowadzona nowa, specjalna funkcja Driver Pal (asystenta głosowego kierowcy opracowanego przez Amazon Web Service) przeznaczona dla uczestników programu Drivers Fidelity Club, umożliwiająca kierowcom wygodne sprawdzanie postępów podczas jazdy za pomocą poleceń głosowych Alexa.

Źrodło: Iveco
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Księgowy online


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels