Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Zaprezentują innowacyjne rozwiązania dla transportu

Utworzona: 2023-11-20


ZF, światowy lider w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań technologicznych dla branży transportowej, spotka się z klientami, partnerami i innymi przedstawicielami branży podczas targów Solutrans, które odbędą się 21-25 listopada w Lyonie.

Na targach, niemiecka firma skupi się na swoich najnowszych innowacjach skierowanych do producentów pojazdów użytkowych, flot i klientów z rynku części zamiennych, zgodnie z megatrendami branży transportowej. ZF zaprezentuje między innymi:

👉 Rozwiązania w zakresie technologii pro-ekologicznych
ZF umożliwia dekarbonizację transportu za pomocą elektrycznego układu napędowego CeTrax 2 z podwójnym silnikiem oraz elektrycznemu układowi odbioru mocy eWorX, oraz dzięki rozwiązaniom w zakresie regeneracji komponentów wspieranym przez rozszerzoną sieć [pro]Service ZF.

👉 Rozwiązania cyfrowe
Na targach zostanie zaprezentowana innowacyjna cyfrowa platforma SCALAR wraz z kompletnym pakietem usług dotyczących zabezpieczania ładunku.

👉 Rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa
iEBS to nowa generacja inteligentnego elektronicznego układu hamulcowego do naczep z nową konstrukcją zaworu parkowania naczepy, a także Pakiet ADAS zgodny z europejskimi przepisami GSR II obejmujący system monitorowania ciśnienia w oponach OptiTire.

Źródło: ZF
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
PST OST SPED SP. Z O.O.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels