Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Od dziś Operacja Brock i system zezwoleń dla ciężarówek zmierzających do portu w Dover

Utworzona: 2024-07-10


Ze względu na wzrost natężenia ruchu, na odcinku autostrady M20 (węzły 8-9) będzie kontrapas. Droga w kierunku wybrzeża (węzły 7-9) będzie zamknięta 10 lipca od godziny 20:00 do 11 lipca do godziny 6:00.

Po otwarciu 11 lipca będzie obowiązywał ruch kontrapasem – należy kierować się znakami. Wszystkie ciężarówki jadące do Dover lub Eurotunelu muszą dołączyć do kolejki na węźle 8. Omijanie kolejki skutkuje grzywną 300 funtów i odesłaniem na koniec. Dotyczy to także zjazdu na M2/A2 w Brenley Corner. Pozostały ruch w kierunku wybrzeża powinien kierować się znakami na autostradzie M20 w kierunku Londynu.

W celu zapewnienia skutecznej kontroli ruchu i zminimalizowania wpływu zakłóceń na drogach w okolicach portu Dover i terminalu Eurotunelu w Folkestone, Kent & Medway Resilience Forum wprowadza nowy system zezwoleń dla ciężarówek czekających w kolejce do przekroczenia kanału La Manche. Zezwolenia mają na celu uniemożliwienie kierowcom ciężarówek korzystanie z dróg lokalnych podczas podróży przez Kent, aby ominąć kolejkę w ramach Operacji Brock.
WAŻNE: brak zezwolenia oznacza brak dostępu do portu w Dover!

Szczegółowe informacje o funkcjonowaniu systemu zezwoleń i sankcjach za jego omijanie znajdziecie w materiale: Bez zezwolenia nie wjedziesz do portu w Dover.
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels