Firmy - opinie
| Wątek | Autor | Postów | ||
|---|---|---|---|---|
| Będkowska CUKIER - Wolbrom Proszę o opinie | ~jacek | 12 | Zobacz | |
| k. ostaszewski radwanice k ostaszewski radwanice, podobno to juz koniec firmy | ~alfred nie nobel | 274 | Zobacz | |
| Firma WECK+POLLER WECK+POLLER Może ktoś coś wie na temat tej firmy? Mam tam pracować. | krzycho1972 | 130 | Zobacz | |
| Kierowca w MZA Warszawa Jeżeli ktoś poszukuje spokojnej roboty w Warszawie na autobus, niby od słupka do słupka... Ale... Zarobki od 3, 200 na rękę (możliwe nawet około 3, 800 -3, 900 na rękę przy przyjściu z wolnego 2x) zarobki brutto około 5, 500. Wszystko na papierze, umowa o pracę. Co drugi weekend wolny. | ~Fun | 119 | Zobacz | |
| OPERTOWSKI Transport Ktoś może się pochwalić jakimiś doświadczeniami związanymi z tą firmą? | ~Dragonn | 129 | Zobacz | |
| Opinie o M&P Transport Michał Zakrzewski-Piotr Hejmej sp. j. w Nowy Sącz Opinie o M&P Transport Michał Zakrzewski-Piotr Hejmej sp. j. w Nowy Sącz. Ktoś kojarzy, ktoś pracował ponoć jeżdżą DE- UK? Dzięki za konkrety. | ~szymon | 7 | Zobacz | |
| PTSU INDEKA SŁUPSK CO NOWEGO WE FIRMIE SŁYCHAĆ??? | ~mały | 417 | Zobacz | |
| co wiecie o autoandreas Toruń nigdzie nic nie ma o tej firmie a podobno dobra jak ktos coś wie napiszcie | SzanujcieSięKierowcy | 18 | Zobacz | |
| Nasierowski nowa transportowa gwiazda facebooka A co sądzicie o naszej nowej gwieździe transportowej niejakim Nasierowskim? Ostatnio wyliczył że koszty jego jazdy po UE zestawem to 53 centy reszta to zysk!!! jest 2018 rok a ja głupi myślałem że tacy goście już dawno zostali zlicytowani ale jak widać wciąż potęga kalkulatora Z Garbsena jest widoczna w narodzie | ~wierny FAN | 22.599 | Zobacz | |
| Hsf Szubin Witam. Czy przyjmujo bez doświadczenia? I jak płaco? | ~Grochu | 1.551 | Zobacz | |
| Kierowca CE podkarpackie Witam możecie polecić jakies "normalne " firmy z podkarpackiego, interesuje mnie krajowka jak i bliska zagranica, może być skoczek ale weekend rowniez dzięki za info szerokość | ~Petr | 8 | Zobacz | |
| Lion Global - Myslenice Witam. Słyszał ktoś o firmie Lion Global z Myślenic. Jak płacą, jakie systemy, jakie kierunki Często widze biale manki w katowicach, warto isc do tej firmy? | Kalichciec | 12 | Zobacz | |
| Dlaczego polskie firmy muszą upadać? Pan Rafał Ziemkiewicz w książce pt: "Polactwo", zastanawia się, jak to jest możliwe, że już w kilka zaledwie lat po zmianach ustrojowych w 1989 roku, Polacy podczas wyborów, rzucili się głosować na SLD i tym samym restytuować PRL!! Ledwo co ten znienawidzony komunizm "pokonali", ledwo co z nim wygrali i upadł, a zaledwie po kilku latach pisali na murach : "KOMUNO WRÓĆ". Ten sam wątek pojawił się również w piosence zespołu BIG CYC, której tytułu nie pamiętam, ale refren wybrzmiewał jakoś tak, że naród chce czerwonej flagi, krzyczy więc: KOMUNO WRÓĆ. I rzeczywiście każdy, kto nie pracował w latach 1990 -1995 u "prywaciarza", ten ma prawo tego nie rozumieć. Ja niestety pracowałem i bardzo chętnie bym to Panu Ziemkiewiczowi wyjasnił. To nie głupi naród zagłosował na Kwaśniewskiego i SLD, oraz zatęsknił za komunizmem. To polski prywaciarz z jego najgorszymi cechami zmusił naród do takiego, a nie innego wyboru. Teksty, które teraz zacytuje, zna chyba każdy który pracował w tamtym okresie: - No to, do końca miesiąca popracuje pan bez umowy, a od pierwszego sporządzimy umowę. - Chcesz umowę? Chcesz pieniądze? A gdzie masz dowód że w ogóle tu pracowałeś? Jesteś na prywatnej posesji, nie masz żadnej umowy i nie dostaniesz żadnych pieniędzy, a teraz wynoś się stąd bo wezwę policję. - Na razie nie mamy pieniędzy na nowe opony i musimy jeździć na takich. - Na razie nie mamy pieniędzy na wypłatę, więc musi pan jeszcze poczekać - Nie podskakuj, bo cię zwolnie, a na twoje miejsce czeka dziesięciu chętnych za bramą. I człowiek pracował. Pracował dwa lub trzy miesiące bez pieniędzy w nadziei że może się szefuńcio zlituje i po czwartym miesiącu zaplaci choć za ten pierwszy. W wytrwaniu w decyzji żeby jednak pracy nie porzucać, mocno pomagała świadomość, że jak teraz odejdzie, to szef nie zapłaci na pewno, a jeśli dalej pracuje, to jest szansa że coś dostanie. O ile szef się zlituje. Pracowałem, a idąc prosić o pieniądze, czułem się jak żebrak idący po dwie kromki chleba do jaśnie pana. I oczywiście że w 1995 roku głosowałem na SLD i Kwaśniewskiego w nadziei że znów mu firmę znacjonalizują i znów będzie państwowa. Może aż tak naiwny nie byłem, ale miałem nadzieję że chociaż zmuszą go do jakichkolwiek zobowiązan wobec pracowników. Nie zmusili, a on dalej budował trzy wille na raz. Ja nie mogłem się w maju doprosić o pieniądze za styczeń, jeździłem po 19h na dobę, a w dodatku autem bez hamulców i na łysych oponach. W końcu coś we mnie pękło i jednej córce szefa polałem głowę olejną farbą, a drugiej włosy obciąłem nożyczkami. No ale nie będę teraz o tym pisał, bo już kiedyś napisałem. Kiedy ogląda się filmy i czyta książki o amerykańskich przedsiębiorcach, którzy dorabiali się o wiele wolniej i swoje imperia oraz firmy budowali przez dwa lub trzy pokolenia, ale za to nie budowali ich na ludzkiej krzywdzie, to aż sie łezka w oku kręci. Polski przedsiębiorca chciałby osiągnąć ten sam poziom w 11 lat. Po trupach, po krzywdzie ludzkiej i przy pomocy takiego wyzysku, który wpędza ludzi w śmierć głodową. Żadnej litości i żadnych skrupułów. I nie ważne czy gnębi pracowników z Białorusi, z Ukrainy, czy rodaków. NIe ma żadnych sentymentów. Liczę się ja i moje pieniądze. A dzisiaj to samo. Wypłacają na konto i płacą ZUS tylko taką kwotę, do której są ZMUSZENI. Nie pracujemy po 20 i nie jeździmy po 19 godzin tylko dlatego, że istnieje ITD i są surowe kary. Gdyby tylko państwo odrobinę poluzowało i oparło przedsiębiorczość na tzw. wolnym rynku, jeździlibyśmy za miskę zupy. Polski przedsiębiorca musi MUSIEĆ. Musi mieć cały czas nad głową BAT i miecz damoklesa. Inaczej się po prostu nie da. | ~Cyprian Kleofas Kozłowicz | 144 | Zobacz | |
| Odbierajcie kasę póki się da!!! Grupa Ziegler, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży spedycyjno-magazynow ej, złożyła wniosek o ogłoszenie upadłości. Jako powód wskazano problemy finansowe związane głównie z rosnącymi kosztami działalności. Oznacza to, że zatrudnienie może stracić ponad 3200 pracowników 8211; podał serwis Dlahandlu. pl. Gigant spedycyjno-magazynow y, Grupa Ziegler, po 115 latach działalności złożyła wniosek o ogłoszenie upadłości. Dotyczy to czterech podmiotów: Ziegler, Intertrans, Dornach i Universal Express. Teraz zadanie sprzedaży każdej ze spółek i zwolnienie pracowników będzie należało do syndyków. Firma działa w 16 krajach i zatrudnia ponad 3200 osób. | ono | 3 | Zobacz | |
| biedronka sieradz W sieradzu ma ruszać nowe centrum biedronki wie ktoś kiedy, czy potrzebują kierowców i jacy przewożnicy | ~sławman | 241 | Zobacz | |
| VERHOEVEN TARNOWO PODGORNE znacie ta firme? VERHOEVEN LOGISTICS z Tarnowa Podgornego wiecie cos na temat tej firmy?Czy warto dzwonic pytac o prace?Wiecie jak placa i w jakim systemie jezdza i czy jazda na tarczki. | ~abc | 510 | Zobacz | |
| JAN de RIJK Jan de Rijk widziałem na trasie ich wózki i chciałbym się dowiedzieć coś na temat tej firmy. | ~manek | 100 | Zobacz | |
| INtIME Express Logistik Cześć Potrzebuje opinii o Spedycji INtIME Express Logistik Pozdrawiam i dziękuje | ~lukasz | 5 | Zobacz | |
| SYLWIA KUCHARSKA "KBO TRANS" z Jarosty... Ktoś coś słyszał/wie?? Witam Szukam informacji na temat firmy z tytułu tego postu. Jeżeli ktoś coś słyszał (cokolwiek) lub wie tudzież zna tę firmę i chciałby się czymś podzielić to bardzo proszę. Będę bardzo zobowiązany! | ~Roman | 2 | Zobacz | |
| Ostrzegam przed pracownikami z Ukrainy. Prowadzę transport od 30 lat. Mam 90 zestawów, więc rotacja kierowców przy tej ilości się odbywa. Proszę nie poisać, że nie płacę czy że to marne pieniądze. Umawiam się z każdym w dniu zatrudnienia i 85% kierowców jest zadowolona. Zatrudniłem dwuch z UA i po dwóch kursach jednego auta poznać nie można taki syf a drugie po pół roku po prostu rozkradzione. Opony nie moje, lodówki nie ma, a tapicerka nie wiadomo jakiego była koloru. Nawet gdy bym miał sprzedać 10 zestawów to nigdy więcej UA. | ~Marek | 4.368 | Zobacz | |
| TRANS AL Skawina Witam chcialbym sie czegos dowiedziec o tej firmie:) moze ktorys z kolegow lubo kolezanek cos wie i sie podzieli info:) | axor1988 | 136 | Zobacz | |
| Praca u Pana Tkaczykowskiego i Nasierowskiego. Jaki system jest u w/w Panow Przedsiebiorcow? Czy znajdzie sie miejsce dla uczciwego kierowcy ze znajomoscia jezyka angielskiego i eko drajwingu? | ~Gienio | 582 | Zobacz | |
| Transad pniewy co sadzic o tej firmie? | ~kierowca | 43 | Zobacz | |
| JT LOGISTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ KRS 0001152176 NIP 7831921551 REGON 540749613 Ad Cześć wszystkim! Chcę podjąć współpracę jako kierowca kurier kat. B pod szyldem Allegro by One. Co możecie mi powiedzieć na ten temat? Czy ktoś z Was jest pracownikiem w/w firmy? | Adam9009 | 1 | Zobacz | |
| Elkor S. C. Smardzewice - Opinie na temat firmy Elkor s. c. Smardzewice (koło Tomaszowa Mazowieckiego) Elżbieta Korolczuk & Jacek Dziedzic, proszę o opinie na temat tej firmy, jakie zarobki, jaka podstawa na umowie, czy praca na legalu, warto tam w ogóle wysyłać CV... (nie mylić z firmą Elkor Kleszczewo!!!) | ~Pan Kierowca | 511 | Zobacz | |
| SENDI Kraków Witam. Jestem umówiony na rozmowę o pracę, ktoś coś wie na temat tej firmy? Facet przez telefon mówił sensownie, ale może ktoś miał styczność bo nie chce się naciąć. Pozdrawiam | ~Roman | 136 | Zobacz | |
| PHU Gramix Kampinos Ktoś coś wie albo słyszał o tej firmie? | ~Henio | 18 | Zobacz | |
| Tiga Wasiński Karol Chłopaki co powiecie o tej firmie. Chciałbym spróbować dostać się do jazdy z mlekiem. Polecacie? | matti1234567 | 2 | Zobacz | |
| Uwaga na firme Uwaga na firmy Jonek Transport Właściciel Jonasz z Goudy NL i DGK logistiek Damian Gołębiewski. Nie płacą lub płacą część wynagrodzenia na polskiej działalności. Oszusci, omijać z daleka | Czesaw1 | 14 | Zobacz | |
| NOBILIA TRANSPORT Witam czy pracuje bądź pracował ktoś? mają oferty pracy w systemie 2/2 za 2100euro podwójna obsada potrzebuje info jak wygląda praca tam. | ~dawid | 102 | Zobacz | |
| Klacska-opinie Witam, podpowie ktoś czy warto iść tam do pracy? Dokładnie terminal Radzionkow i kontrakt pod shellem. Proszę o opis systemu z trzema zmiennikami, pieniądze i czy jest to praca na zasadzie zrobisz co masz zrobić i tyle czy coś wymyślają? Dziękuje za NORMALNE odpowiedzi. | ~Maciek | 24 | Zobacz | |
| HAAF Spedition Römerberg Ktokolwiek słyszał ktokolwiek wie? jakie opinie? | ~pupu | 90 | Zobacz | |
| TRANSMAR DESZCZNO Witam! Zastanawiam się nad pojęciem pracy na chłodni w firmie Transmar Deszczno. Czy ktoś pracował/pracuje? Jaki system? Na jakie zarobki można liczyć? | TransTerminator | 2 | Zobacz | |
| RZ LOGISTICS LUBECK CZEŚĆ KOLEDZY PO FACHU CZY KTOS MOŻE COS NAPISAĆ O FIRMIE RZ LOGISTICS LUBECK. BO SŁYSZAŁEM ŻE ZLA OPINIE MAJA... | ~Kierowca po fachu | 6 | Zobacz | |
| anwil spod obornik co możecie powiedzieć na temat tej firmy | ~kierowca | 36 | Zobacz | |
| ANDRYS koło Sochaczewa?? Opinie na temat tej firmy?? | ~Ciekawy | 20 | Zobacz | |
| wPolsce24 Nowa telewizja na k. e 52 I youtube | ~Vbbbb | 121 | Zobacz | |
| Firma global Krzysztof Góźdź Czy zna ktoś tą firmę | gregory1267 | 3 | Zobacz | |
| niewolnictwo i wyzysk Panie premierze Tusk panie ministrze pracy panie ministrze transportu kiedy zakonczycie ta niewole i wyzysk Polkich kierowcow na zachodzie to co dzieje sie w polskim tansporcie miedzynarodowym to wola o pomste do nieba ludzie sa wiezieni w kabinach calymi tygodniami i za co zo mninmalna najnizsza podstawe. Nalezy zakazac przezutow isystemow bo to jest wyzysk i niewolnictwo nalezy zakazac placy od przejechanego km. Polski transport jest niby konurencyjny z innymi krajami UE dlaczego wlasnie dlatego zeludziom placa najnizsza podstawe a reszta pod stolem bez podatkow dlaczego na wekendowych pauzach w Niemczech we Francji czy Angli Beneluksie nie ma kierowcow z tzw starej uni europejskiej bo takiemu kierowcy nalezalo by zaplacic 170Eur diety za kazdy dzien wekendu a Polscy stoja na parkingach pija cpaja itd czy tego nikt *a nie moze zmienic jak tak dlugo jeszcze bedzie chyba do nastepnych wyborow druga sprawa jest taka ze 50 proc kierowcow godzi sie nie taki kureski wyzysk bo maja kradyt zone niepracujaca a drugie 50 proc to alkoholocy i narkomani ktorym odpowiada taki proceder. Pomijam tez pracodawcow ktorych to powinno sie postawic przed plutonem egzekucyjnym za pozostawianie mlodych ludzi na trzy lu cztery tygodnie w kbinach. Ten problen nalezy szybko rozwiazac. Bo inaczej Polska nie bedzie Polska do nastepnych wyborow panie Tusk | ~maly miki | 221 | Zobacz | |
| Drutex und trititka Opinie o firmie byłych i obecnych pracowników | ~Ordynator oryginał | 109 | Zobacz | |
| Juszka Trans koło lublina Chłodnie na Benelux i Anglię nie piszcie jak było kiedyś tylko jak jest teraz, i czy coś się zmieniło na lepsze Nie wiesz nie pisz... ? ? ? Pracowałeś -pracujesz to się wypowiedz | ~Zainteresowany | 3 | Zobacz | |
| RAYTRANS OPINIE Jak w tytule | ~bnbm | 5 | Zobacz | |
| DTM PIŁA Kto zna firmę dtm Piła | ~Don Diego | 11 | Zobacz | |
| Regium HR opinie Agencja Regium HR opinie | ~Stefan S. | 15 | Zobacz | |
| zna ktos firme APPORT mobile zna moze którys z was firme appart z warszawy bo mam okazje tam sie przyjac | ~rogal | 15 | Zobacz | |
| Trans-Pol Sławomir Niedbalski z Ryczywół Ktoś coś wie na temat tej firmy, z tego co wiem to jeżdżą w kółkach Pl-GB-Pl | dziadtrans2015 | 3 | Zobacz | |
| Trans Rapid Tyliński Wrocław Witam, czy zna ktoś firmę Trans Rapid Tyliński Wrocław? Czy ktoś z nimi współpracował? Może ktoś u nich jeździł jako kierowca? Proszę o komentarze. | ~DużyMaciuś69 | 7 | Zobacz | |
| El Patron Augustów Czy ktoś powie coś o tej firmie? Jak się tam pracuje? | ~Astek | 4 | Zobacz | |
| Schmit int transport Padborg Witam, szukam przewoźników poszkodowanych przez firmę SCHMIT INTERNATIONAL TRANSPORT z PADBORGA. | leopart | 82 | Zobacz | |
| LIDL Będzin przewoźnicy cześć. ktoś wie czy wiadomo kto będzie jeździł pod nowym CD Lidl w Psarach k. Będzina? | scyzor93 | 26 | Zobacz |