Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Oddać gminom fotoradary
ID: 211967

Taki apel do ministra Adamczyka wystosowali eksperci ze Stowarzyszenia Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (3)

~Strażnik
Jeżeli ma to zwiększyć bezpieczeństwo to oddać gminom fotoradary. Ważne jest aby całość środków z kar była przeznaczona na poprawę bezpieczeństwa i wpływała gdzieś na centralne konto. Wtedy intencje strażników będą jasne. Bezpieczeństwo, a nie podreperowanie gminnego budżetu.
~Kamil
Niech oddają, co to zmieni. Ludzie juz bezpieczniej jezdza i nawet przy wylaczonych zwalniaja ponizej dopuszczalnej. No chyba, ze chodzi o powrot tych w krzakach czy w smietnikach ukrytych.
RysiekS
Fotoradary według mnie powinny być nadzorowane przez policję. Zasady ich ustawiania i stosowania są określone prawem. Gminy już je nadzorowały i był dziki zachód. Ustawienie powinno być jak dotychczas w większości na 70 km/h. Błąd fotoradaru czy radaru w strefie UK wynosi 6 km/h. Do tego doliczając 10 w zaokrągleniu. Teren zabudowany niejednokrotnie też ma wiele do życzenia. Tabliczka i nic. Wieś z boku. Ale fotoradar stał jeszcze w ukryciu. Wszystko musi być w granicach zdrowego rozsądku. Włodarze gminni często pokazywali że nie dorośli do tego by zarządzać fotoradarami.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.236.145.153

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels