Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

NIEMIECKA POLICJIA PRZEGANIA Z PARKINGU
ID: 224856

zobacz, zanim skomentujesz.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tego video
REKLAMA

Posty (4)

~Kier
2017-11-06 22:05:36
Tyle lat jeżdżę i jeszcze nigdy mnie nie przegnali z parkingu. Ten film to jest jakas sciema. Z pasow awaryjnych to juz widziałem jak przeganiali ale z parkingu? No chyba ze z gabarytow to raz mnie wyrzucili ale nie policja a ci ktorzy gabarytami kierowali.

3

~kierowca
2017-11-06 22:46:45
Z pasów awaryjnych to gonią i bulisz, mają gdzieś że nie było gdzie stanąć, mało tego zaczynają egzekwować zakaz 45h- w mojej firmie już mandaty były, oczywiście pauza w aucie, brak potwierdzenia z jakiegoś motelu.
jacek-kuba
2017-11-06 22:50:24
Gdzie ta policja na tym filmie? Wygląda to śmieszne, policja nie odjedzie-wyłamią drzwi albo cię osłupkują, zablokują. Niemniej miałem teraz sytuację w Szwajcarii-2 razy kazali mi w trakcie snu wyjść z kabiny, sprawdzili dokumenty, kabinę i pakę. Mówiłem, że śpię-mam pauzę. Nie było gadania. Zdarzyła mi się taka sytuacja raz w życiu. Może dlatego, że było to b. blisko lotniska w Zurychu. Więc w gadki, że pauza jest rzeczą święta nie wierzę.
ZIBIIRL
2017-11-07 00:55:18
To był patrol szariacki policji, dlatego nie było ich widać w nocy. Imam spał, dalszych instrukcji brak, więc odpuścili.

-1

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.238.225.8

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels