Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Europejska bomba socjalna uzbrojona

ID: 225792


Socjalna terapia szokowa dla gospodarki europejskiej oraz pracodawców staje się faktem. W piątek (17. 11. 2017) Europejski Filar Praw Socjalnych stał się wspólną deklaracją wszystkich instytucji europejskich i państw członkowskich, a nie tylko Komisji Europejskiej.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (6)

~TRAILER
Super wchlaniam jak woda gabke!

1

~Wielki Szu
Juz po dziadtransach

1

ŻĄDŁO
Nic dodać, nic ująć.

-7

~mono
Rozumiem, ze to tylko hasła... Więc to, że chce zarabiać więcej za czas w którym nie widzę rodziny, bo to podniesie koszty pracodawcy to tylko polityka... Całkowity brak szacunku dla człowieka... To jest dziki kaitalizm...
~Wielki Szu
Jezeli wszelkie proponowane zmiany maja byc kosztem pracodawcow i konsumentow to wychodzi ze za to wszystko do tej pory placil kierowca, zatem podsumowując. Pismaku jesteś glupszy jak jeż a jeż to najgłupszy zwierz. Przyznawanie ze do tej pory transport byl tani kosztem kierowcow jest bazczelnością.
~!!!iiii
W. Szu. czy ty myślisz przyczynowo-skutkowo i jaka zależność wynika z czego i od kogo. Czy myślisz tylko roszczeniowo i egoistyczne?
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.238.112.198

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels