Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Fercam zamawia elektryczne ciężarówki Tesli

ID: 226044


Kilka dni po prezentacji najnowszego produktu Tesli, firma Fercam z południowego Tyrolu złożyła zamówienie jako pierwsze w Europie przedsiębiorstwo z branży transportowej. Ponieważ możliwość składania zamówień wstępnych jest ograniczona do rynku amerykańskiego i kanadyjskiego, Fercam skorzystał z pomocy swojego lokalnego partnera, firmy MAO Inc.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (7)

ŻĄDŁO
To Rumki będą jeździć elektrycznymi?Ale paliwo nadal będą doić z naszych ciężarówek?No bo z czegoś muszą żyć. Tym co nie wiedzą. W FERCAM jeżdżą niemal sami Rumuni.

-6

ŻĄDŁO
Robią co prawda za 1700 euro, co przy Włoskich cenach można porównać do Polskiej nędzy, jednak oskładkowani są od całości, więc na emeryturze nędza im nie grozi. No i nie są obciążani za uszkodzenia bo od tego jest ubezpieczenie, a nie jak u nas złodziej zgarnie ubezpieczenie a i tak obciąży kierowcę. Oni twierdzą że 1700 euro to praca za darmo, i muszą kombinować aby żyć.

-6

ŻĄDŁO
Często bywam u nich i mam wiele okazji do wymiany poglądów.

-5

~Jarek
A może mają jakieś przecieki co do przyszłego tranzytu przez Brenero..
ŻĄDŁO
Możliwe, od dłuższego czasu Austriacy ciągle coś kombinują. Ostatnio przed 1 Listopada te ich liczenie ciężarówek to już choroba psychiczna decydentów. Gdy wjeżdżałem do Włoch korek w kierunku Austrii zaczynał się na 94 km!!

-7

~Tomek
Uwaga. Odradzam współpracę Fercam Austria Kunde. Spedycja nieporozumienie obrut w tyg zrobisz 1600euro relacja Niemcy_Anglia-Niemcy . I jeszcze dostaniesz opciozenie wymyślone. Obiecuję 30dni płaci po 60 dniach - po odjencju kasy za szkodę.
~Czarek
, OBRUT, , OPCIOZENIE.. , ODJENCJU, ty tomek jestes sefem jakims?hmmm.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.238.112.198

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels