REKLAMA

Nowy czytnik opłat drogowych na Niemcy - kto już testował?
ID: 246688

Przymierzamy się do zakupu czytnika zmpdBOX wpinanego do zapalniczki. Na stronie zmpd pisze, że działa m. in na Niemcy i Belgię. Prośba o info czy ktoś już z was testował i jak się sprawuje?

~Transped
*.116.0.182

REKLAMA

Posty (3)

~Transped
2019-10-23 08:51:24
jak w temacie...
tomfe
2019-10-23 09:33:17
Jest git, przetestowany najpierw jeden, teraz mam 6 sztuk, spokojnie działa u francuza, Niemca, belga i w innych krajach, infolinia całodobowa pomaga kierowcom przy pierwszym uruchomieniu, ogólnie dobra obsługa i mało problemów. Teraz chyba 6 krajów obsługuje, a ma być coraz więcej. Jestem zadowolony
~Duettrans
2019-10-23 12:28:59
Ja posiadam 1 na Niemcy i Belgię. Wszystko działa bez problemu. Kolejny plus to szybka dostawa i brak kosztów montażu jak za TollCollecta. Wpinasz w zasilanie i jedziesz. Teraz dobieram kolejny. Podobno mogę też szybko zmienić numery rejestracyjne i dobrać jeszcze inne kraje w razie potrzeby - Francję i Austrię ale nie testowałem tego. Nie moje rejony ale kto wie.
P. S. Youtube nie chodzi :)
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.161.98.96

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels