REKLAMA

NOWE MANDATY ZA PRĘDKOŚĆ
ID: 247260

Po ostatnich brawurowych wypadkach, po 22 latach władza postanowiła zabrać się za taryfikator mandatów i go uaktualnić, czy uważacie, że pieniądze to jedyna metoda poprawy bezpieczeństwa?

~etransport.pl

Wątek dotyczy tego video
REKLAMA

Posty (6)

~Robot
2019-11-18 20:32:13
Mało, widzę ze będzie trzeba zmienić samochód osobowy z tych 300KM na ponad 500KM bo mandaty są śmieszne.
Max4
2019-11-18 20:33:41
Jak zwykle o bezpieczeństwo najmniej chodzi kasa misiu kasa trzeba doic ciemny lud

3

~Olek
2019-11-18 20:45:00
Na tak zadane pytanie "jedyna" słuszna odpowiedź to. Nie! Nie tylko!
~kierowca
2019-11-18 22:22:39
Mało tego mają być jeszcze ostrzejsze kary dla kierowców ciężarówek stosujących magnesy, wyłączniki, drugie karty, jazda bez karty, out czyli wszystkie wynalazki by oszukiwać czas pracy. Można nawet na stronie ITD zgłaszać swoje propozycje i idąc tym tokiem Ja osobiście zaproponowałem takie rozwiązanie" 1) kierowca - mandat 5 tys zł, prawo jazdy zabrane na 3 mies i dodatkowy kurs w WORD (tylko i wyłącznie ta instytucja) , 2) przewoźnik w przypadku wyłącznika lub jakiś przeróbek kara 20tys zł i cofniecie licencji w przypadku stwierdzenia tego typu naruszeń w przeciągu kolejnych 3 lat (takie zawiasy). Dla recydywy kierowca zakaz prowadzenia aut powyżej 3, 5 t na okres 5 lat, przewoźnik licencja zabrana i zestaw złapany na gorącym uczynku staje się własnością skarbu państwa (licytacja-kasa cele społeczne). Moment by się jeden z drugim obudził.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.204.191.145

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels