Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Nie włączony satellic Belgia

ID: 249375


Witam, przejechałem przez Belgię bez włączonego Collecta od Dortmundu do Antwerpii, następnego dnia sobie o tym przypomniałem i włączyłem. Teraz pytanie co mogę zrobić, żeby nie zapłacić kary. Czekam na sensowne odpowiedzi

~Janek
*.21.176.81.ipv4.supernova.orange.pl

Posty (53)

~Piotr
@Rob : Czechy/Słowacja/Słow enia/Węgry/Polska - tego nikt nie kryje na chwilę obecną w jednym urządzeniu. Do tego opcja 40 eur za miesiąc? - to jakiś rozbój. Jak ktoś daje takie warunki to od razu trzeba szukać u konkurencji

1

ninobzik
Czy ktoś tutaj czytać potrafi ze zrozumieniem??
Odwo łanie można zawsze złożyć, to tak dla informacji i zarazem sprostowania tez, że nie ma możliwości odwołania się.
Tyle w temacie, resztę wypocin pomijam, gdyż nie wnoszą nic do tematu.

1

~Piotr
@ninobzik - pewnie, że można. Robiłem, więc wiem. Efekt - niestety mizerny.

1

ninobzik
Widzę że niejaki Piotruś, szuka bolca do żopy.
Rusz przygłupie dynką.
Kolega pisał o jednym urządzeniu, które jest akceptowane w danych krajach Europy.
Trudno jest pomyśleć??
Najlepie j pokwiczec i kuffnoburzy narobić.
Boże chroń nas przed takimi kieroffcami.
Do toi toi, bez navi trafisz? ?
Żegnam

-1

~Piotr
@ninobzik - kolega pisał " warto wyposażać kierowcę w 1 urządzenie na całą Europę". Reszty Twojej wypowiedzi nie rozumiem.

1

~Rob
Piotr
go. eurowag. com/obu/pl/
Plus F, B, E, P.

1

~Piotr
@Rob: to jest typowy austro-węgier, niestety nie robi na wielu innych krajach. Nawet ich opis: "wkrótce Słowacji i Belgii, także Niemiec, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Polski, Czech, a następnie reszty Europy". Problem polega na tym, że CZ /SK/PL mają swoją polityke i te kraje to 2-3 lat zanim wejdą na jedno urządzenie. Poza tym DE też się broni, ale padnie najszybciej

1

~Piotr
@Rob, szkoda, że to tak długo trwa, ale sam czekam na jedno, które pokryje wszystkie opłaty elektroniczne

-1

~Rob
Piotr, nie rob gófnoburzy, piszemy o belgijskich odwołaniach w języku fancuskim każdorazowo na 800e.
Tak więc 40e miesięcznie, ma się nijak do 8e dziennie, które -chcąc zabezpieczyć ładunek- powinieneś przeznaczyć na kamerowany autohof.

1

~Piotr
@Rob, sekundę, ale teraz łączysz kłopot ~Janek z urządzeniem za 40Eur. Jaki to ma związek?
Co do problemu kolegi - piszę 800 za dzień za region. Tyle w jego problemie. Co do urządzenia na Europę - brak na wszystkie kraje, to raz, dwa - 40 Eur za miesiac to rozbój. Wybacz, ale nie wiem co to " gófnoburza"

1

~Rob
Piotr, nie wiesz i nie umiesz szukać:
dkv-euroser vice. com/pl/us%c5%82ugi/ op%c5%82aty-drogowe/ dkv-box/ dkv-box-europe/
ora z
one. uta. com/pl/
Taki ma związek, że w przypadku odłączenia (w wyniku wstrząsów) wtyczki od gniazdka zapalniczki, jesteś 320e do przodu (z powodu 1 landu w porównaniu do rocznej dopłaty do urządzenia) bez zaprzątania sobie głowy na odwołania i psucia stosunków z własnym pracownikiem, bo przecież ktoś to musi pokryć.

1

~Piotr
@Rob, żadne z urządzeń, o których piszesz nie kryje Czechy/Słowacja/Słow enia/Węgry/Polska naraz - więc na chwilę obecną nie ma "1 urządzenie na całą Europę". Uwierz mi, nie znajdziesz. Co do związku, po co dywagujesz jakie koszty ~Janek " co by było" skoro wątek dotyczy potencjalnej kary. On już ma ten problem, on już przejechał, a w czasie się nie cofnie.
Zgadzam się, że są opcje na klika krajów, co nie zmienia faktu, że dla Janka to już jakby kilkaset euro za póżno. Jedyne pocieszeni takie, że muszą go "złowić" na terenie BE, co wcale nie jest takie oczywiste. Mandat nie przychodzi jak toll-collect, koniecznae jest zatrzymanie delikwenta.

1

~Piotr
@Rob, dobrej nocy

1

~Rob
CZ, SK, wchodzi w 2021 do oferty -tak jak pakiet mobilnosci. Temat jest przestrogą dla pracodawcy, który może zapobiec nieszczęściu pracownika, bo psuć stosunki z powodu błahostki dżentelmenowi nie uchodzi.

1

silwio
Blondynie z cegłą zamiast mózgu... jak urządzenie satellic, przykleisz tam gdzie jego miejsce, czyli na przedniej szybie... a nie na swoim pustym czerepie... to zawsze będziesz widział czy... swieci kontrolka zielona... :)

-2

~Maniek
A czy mimo to że nie był włączony to i tak nie policzył sobie bramek z satelity a potem po włączeniu na terenie Belgii nie pobrał sobie kasy? Tak mi się wydaje

1

~skg dk
Normalny kierowca pilnuje tego i wlacza aparat minimum 30 km od granicy zeby wczesniej sprawdzic czy wszystko dziala ale jak wysla jakiegos przyglupa co ma wszystko gdzies to potem takie rezyltaty

1

~zcx
normalny kierowca to przestrzega bhp a jak wyślą idiotę dk, to później ma poparzony ryj chemikaliami.

1

~skg dk
Milcz psie

1

~Sid
Toll zanim cię nie załapali to musisz wejść na ich stronę masz taki formularza dei... jakoś tak wypełniasz płacisz i wysyłasz... ps. masz na to 48h pod warunkiem że cię nie zatrzymali

1

~Sid
Ps.. na toll colect masz infolinię po polsku...

1

~Janek
Tylko że to był sattelic belgijski
~Andrzej
Otrzymałem właśnie mandat z Belgii z fotoradaru. W piśmie jest data nr. pojazdu oraz miejsce. I wszystko było by ok. Tylko ja nigdy nie byłem w Belgii, ani moje auto tam nie było z innym kierowcą. W czasie popełnienia wykroczenia, byłem w pracy w której wymieniony pojazd wykorzystuje do czynności służbowych.
~Andrzej
Otrzymałem właśnie mandat z Belgii z fotoradaru. W piśmie jest data nr. pojazdu oraz miejsce. I wszystko było by ok. Tylko ja nigdy nie byłem w Belgii, ani moje auto tam nie było z innym kierowcą. W czasie popełnienia wykroczenia, byłem w pracy w której wymieniony pojazd wykorzystuje do czynności służbowych.
besta
Problem z OBU Satellic w Belgii? Zadzwoń: +48 696 039 382 (codziennie 8:00 - 20:00).
Pomoc w sprawach administracyjnych i odwołaniach od mandatu za myto w Belgii.
ono
besta:
odwołań nie ma!!! Nie dajcie się naciągać.
Wszędzie pasożyty pośrednicy nawet na czym taki błachym i prostym jak to... pasożyty.
~TSJNO
Odwołań nie ma, leją batem po tyłku
besta
Oczywiście, że odwołania są, nawet jeśli kierowca nie włączył urządzenia. Mogę podać kontakt do zładowanych firm.
Kontakt w sprawie odwołań: 696 039 382 (8:00 - 20:00)
ono
besta:

O sobie: Zajmujemy się tłumaczeniami dokumentów oraz rejestracją firm oraz pojazdów w Toll Collect, austriackim maut ASFINAG (GO-BOX, Toll2Go) oraz belgijskim Via Pass / Satellic czy węgierskim HUGO (HU-GO box). Pomagamy również w zgłaszaniu kierowców do Niemiec, Francji oraz Austrii. Wyjaśniamy kwestie sporne np. odnośnie podwójnej płatności za przejazd, pomagamy odzyskać wpłacone kaucje.


na tak ba*alnych sprawach można nawet zarobić? ludzie się upośledzają...
~Kkss
Panowie pytanko czytnik belgijski palił się cały czas na zielono a nie pobrał i nie zaliczył około 50 kilometrów?Czy ktoś miał kiedyś taką sytuację?
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.215.186.30

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels