REKLAMA

Składka na pomoc dla potrzebujących. POWAŻNA PROŚBA.
ID: 250426

W związku z koronawirusem, wielu ludzi utraciło dochody, a niektórzy cierpią bardziej od innych. W związku z tym, dla najbardziej potrzebującego w naszym kraju, chciałbym otworzyć konto, na które i my kierowcy będziemy mogli wpłacać dla niego pieniądze. Jest to człowiek niezwykle zdolny, odważny, waleczny, wierzący i uczciwy. Cała Polska, Europa, a może nawet i świat powinien okazywać mu wdzięczność i padać przed nim na kolana.
On sam jeden z żoną obalił komunizm w Polsce i na całym świecie. Stwórca pozwalał mu wygrywać w totolotka, kiedy nie miał co jeść, Jaruzelski pił z nim wódkę, Kiszczak gwarantował mu bezkarność i tylko ci wredni pisowcy zostawili go bez środków do życia. Nawet komuniści go tak źle nie traktowali, choć ich obalał.
A teraz biedny ma tylko 6000zł emerytury i grozi mu realny głód. Nie pozwólmy, żeby tak zasłużony towarzysz Bolek głodował. Proszę o poważne potraktowanie tematu, bo nawet Matka Boska, którą nosi w klapie, się od niego odwróciła i już nie wygrywa w lotto. Nawiasem mówiąc, czasem mam takie bezwstydne myśli, których się głęboko wstydzę, że o jego wygranych w totolotka nie decydowała Matka Boska, tylko Kiszczak z Jaruzelskim. WIem że nie wolno mi tak myśleć i pisać o człowieku tak zasłużonym dla kraju, tym bardziej w czasach, kiedy dzieje mu się prawdziwa krzywda. Nie pozwólmy Lechowi cierpieć i zrzucajmy się na jego wygodne życie.

~Cyprian
*.internetia.net.pl

REKLAMA

Posty (6)

~Cyprian
2020-03-31 11:13:56
jak w temacie...
~Cyprian
2020-03-31 22:35:37
Nie ma chętnych?
~Rysiek777
2020-04-01 05:04:46
Wystarczy zostać objętym kwarantanna i już masz świadczenie chorobowe a to 80% wynagrodzenia v więc prawie tyle co miałeś wcześniej i nie ma co żebrać na ET
ninobzik
2020-04-01 05:41:28
Cypek natychmiast zgłoś się do szpitala, ale tam gdzie ból głowy leczą.
Pomieszanie katolika z manią postkomunistyczną zrobiło mętlik w twej małej głowie.

Zauważ, że w Pl jest i będzie przybywać ludzi potrzebujących pomocy, zatem twe słowa trącą cynizmem.
Odpocznij czas jakiś i daj sobie spokój z pisaniem.
~Spasiony Knur
2020-04-01 05:51:38
Przeginasz Cyposław. Wiesz o tym?
Czy nie?
irish_dude
2020-04-01 07:42:17
Cyprian - zadałem ci pytanie kilka dni temu, ale nie umiałeś odpowiedzieć...
Dzisiaj, po koleżeńsku, dam ci dobrą radę - za darmo: poproś rodziców o kieszonkowe za dwa miesiące z góry i udaj się do agencji towarzyskiej. Na jeden numerek powinno wystarczyć. Jak sobie zaru/chasz, to może spadnie ci ciśnienie w czaszce i przestaniesz pisać te swoje chore historyjki.
Byłoby to z korzyścią dla świata.
A dla ciebie - z pewnością.
Życzę zdrowia.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.234.241.200

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels