ID: 254360
Francja wjazd na droge objeta zakazem
ID: 254360
ID: 254360
Witam, wjechal ktos we Francji na droge objeta zakazem? Ile taka przyjemnosc kosztuje?
Witam, wjechal ktos we Francji na droge objeta zakazem? Ile taka przyjemnosc kosztuje?
~stalosie*.play-internet.pl
*.play-internet.pl
Posty (39)
| ~stalosie | A22 jest we Francji jadac do Belgii i na tej a22 jest zakaz 12km wg info jakie znalazlem | |||
| ~stalosie | Obok Lille | |||
| ~skg dk | a to wiem nic ci nie zrobia jak juz przejechales zreszta tam i tak nikt nie pilnuje | |||
| ~stalosie | Dzieki za info ; ) | |||
|
pawelfh
| Tam, jest jakis zakaz? ? wjezdzajac do Lille od Belgii? | |||
| ~stalosie | Ja jechalem odwrotnie, z Lille DO Belgii. Jadac A1 z Francji przez Lille i potem wpada sie na A22. | |||
| ~stalosie | Drogi północne Dla pojazdów realizujących tranzyt o dmc powyżej 3, 5 tony, które zjeżdżają z autostrady A1 w kierunku północnym, niedostępne są następujące odcinki: autostrada A22, odcinek 12 km, | |||
| ~Layon | Ordynator, a wjeDzales kiedyś do firmy pod Monte Black, po lewej stronie, po wschodniej stronie?Tam jest zakaz dla cip, ale inni mogą jechać. Rozl, zal od pon. do piątku. W godz. 24-04.. | |||
|
silwio
| To strasznie ślepy byłeś... idź do okulisty... znaki tak duże... że trudno przeoczyć... zakaz tranzytu... I wyznaczony kierunek jazdy na B... :) :) Dokup jeszcze jedna navi... po co na znaki patrzeć... :) | |||
| ~Krtzka | To jest to miejsce gdzie nawet są tablice przy autostradzie z napisami w 3 językach że tranzyt przez miasto jest zakazany? | |||
| ~stalosie | Sami idzcie do okulisty ! Przeciez napisalem wyraznie ze znaki WIDZIALEM. | |||
| ~stalosie | A odwrotnie, z Belgii mozna jechac do Francji tymi drogami, zgadza sie? Zakaz tyczy jednego kierunku? | |||
|
silwio
| Tak... od Belgii nie ma zakazu... więc... znaki widziałeś... ślepy nie jesteś... tylko głupi... :) :) :) | |||
|
silwio
| -zakaz całkiem świeży"-... ten zakaz nie jest świeży... Ty jesteś świeży... -" coś tam pisało, ciężko to zrozumiec"-... no... naprawdę ciężko zrozumieć zakaz transit B... | |||
| ~stalosie | No coz... na to wychodzi... Wlasnie to tez mylilo, ciezarowki po drugiej stronie... o co kaman... | |||
| ~mark | zależy od wagi do 7, 5t nie płacisz potem odpowiednio do wagi na tabliczce przeważnie pisze ze nie dotyczy za lub wyładunku | |||
| ~Makaroni | Jakiego mandatu można się spodziewać za wjazd pod zakaz 3, 5 t calym zestawem? | |||
|
Swiezakf
| Orientuje się ktoś ile kosztuje przejazd przez Lyon? | |||
|
Swiezakf
| W sensie jaki mandat grozi? | |||
| ~For55 | Przez Lyon nie jeździ się od dziesięcioleci. Ewentualnie kosik może się poświęcić i próbować przejechać w środku nocy tak między 2-3 rano i zdać relację. | |||
| ~Anonim | Koledzy wjechałem pod zakaz tonażowy w Lyon, nawigacja z głupiała i już nie było odwrotu jak zobaczyłem znak, czy może mi przyjść za to mandat, czy jak mnie nie złapali na gorącym uczynku to mogę być spokojny? | |||
| ~Alfred2025 | bądż mężczyzną lub babą i zgłoś się do najbliższego posterunku i im to opowiedz! wtedy będziesz mógł spokojnie spać! | |||
| ~sid | jak sie sam zglosisz i poddasz karze to bedziesz musial kibel w komisarjacie umyc i cie puszcza w przeciwnym razie kara bedzie dotkliwa i bolesna | |||
| ~Anonim | Koledzy ja poważnie pytam! | |||
| ~Stasiek | Te anonimim a ty co kurna! | |||
| ~Anonim | Tzn? | |||
| ~Anonim | Pytam bo nie wiem jakich konsekwencji się spodziewać | |||
| ~Gdzie piniondze za las! | Obustronne kręcenie wora na bank! Howgh! | |||
| ~Anonim | Widzę że tutaj nic mądrego nie usłyszę | |||
| ~Bolek | Anonim, zainwestuj w profesjonalna navi. Może tania nie jest ale w ostatecznym rozrachunku uchroni od manatów, tuneli i stresów. Moja od garmina zwróciła mi się z 10 razy tylko w ostatnim roku. |
Opcje - szybkie linki
Wybierz
Wątki Admina
Wybierz
TOP 20 - przez was wybrane
Wybierz
OSTATNIO KOMENTOWANE
Ogromna prośba...
Reklama to nasze JEDYNE źródło dochodu.
Reklam nie jest wiele, nie wyskakują, nie zasłaniają żadnych treści, ale umożliwiają utrzymanie redakcji.
Proszę pomóż, dodaj etransport.pl do wyjątków Twojej aplikacji.



