REKLAMA

Czy trzeba patrzeć na ręce ubezpieczycielom?
ID: 257773

Podpisując umowę z ubezpieczycielem wydaje Ci się, że właśnie zabezpieczyłeś się na wszystkie ewentualności i jesteś gotowy na złe czasy? Nic bardziej mylnego.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (1)

~Ku ku zbieraj szczaw
2021-03-02 21:38:36
Na takie szkolenie należałoby wysłać dzięcioła i dzbana w jednej osobie czyli Ordynatora. Zrobiłby ogromne oczy jak by wysłuchał co może zrobić ubezpieczyciel w razie zgłoszonej szkody transportowej. Może wtedy podchodzilby inaczej do dobrych i zasadnych porad udzielanych mu na tym forum miedzy innymi przez Pana Transportowskiego i nietylko
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.204.186.91

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2021
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels