REKLAMA

A nie mówiłem??!! Buahahaha...
ID: 259072

Skończył się majowy weekend, kiedy to koronoświrus był na chwilę niegroźny.
Jednak długo nie czekaliśmy. Już dzisiaj poinformowano w radio, że jest nowa odmiana. Tym razem naprawdę groźna i naprawdę zjadliwa. Przeciw niej nie działają szczepionki, maseczki i dystanse społeczne. Do Bożego Ciała wszystkich trzeba pozamykać w klatkach, domach i piwnicach. Oczywiście ogniska choroby objawiły się w... zgadnijcie.. :) W kościołach.
Zbliża się ważne dla katolików święto, więc koronoświrus szczerzy zęby.
Oczywiście spokornieje w lipcu, bo w sierpniu jest RAMADAN. Ramadan to muzułmańskie święto, a w europie nie ma takiego odważnego, który by się poważył na ISLAM chociażby zaszczekać, a co dopiero rękę podnieść.
Więc w wakacje, będziemy mieli spokój.

To już nawet nie jest śmieszne.
Jedyna pozytywna strona tej całej plandemii jest taka, że poza pierwszą kwarantanną, ani na chwilę nie dałem się zmanipulować. Od początku wiedziałem że to ściema, nie noszę maseczki (z wyjątkiem biur urzędów itp. ), a sklepy w których zwracają mi uwagę na maseczkę, omijam szerokim łukiem. Niech bankrutują frajerzy.
Czasem się zdarzy jakaś stara dziadyga, która zwraca mi uwagę na ulicy, ale zawsze wtedy straszę ze mu w twarz kichnę i dziadyga ucieka.
Pamiętam, że na początku zdarzyło mi się podejść do kasy bez kolejki. Stawałem za kimś i kichałem. Uciekał, a wtedy manewr powtarzałem z kolejną osobą. Raz udało mi się tak przejść do samej kasy.
Jaja jak berety.
A ja nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. To jest walka z kościołem, a nie wirus.

~Cyprian Kleofas Kozłowicz
*.master.pl

REKLAMA

Posty (53)

ono
2021-05-05 11:50:43
Ocielenie.. to naturalny cykl życia ziemi. .
~Marcin
2021-05-05 11:59:28
W obozach koncentracyjnych ludzią wchodzącym do komory gazowej mówiono, że idą pod prysznic.
Przyjmij zastrzyk dla dobra innych.
~skg dk
2021-05-05 12:06:25
przyspieszone umieranie starych ludzi jest na reke rzadom bo nie trzeba ich utrzymywac z budzetu
~skg dk
2021-05-05 12:20:19
elity swiatowe planujace to wszystko maja gorliwch wykonawcow polecen w rzadzie pisu oraz tzw naganiaczy przedstawianych jako rzadowi eksperci ktorzy jednoczesnie biora kase od koncernow farmaceutycznych
~Cyprian Kleofas Kozłowicz
2021-05-05 12:58:10
skg dk.
Czy ty naprawdę nie potrafisz sklecić dwóch zdań, stosując w miarę możliwości znaki interpunkcyjne i wielkie litery? Nie wiadomo, gdzie twoje zdania się zaczynają, a gdzie kończą. Nie wiadomo, o co ci chodzi. Rozumiem, że ty, jako piszący, mniej więcej wiesz, co chcesz przekazać pozostałym, ale przeciętny czytelnik nie siedzi w twojej głowie i nie czyta w myślach.
A może sam zacznij po kilku dniach czytać te swoje wypociny, a zobaczysz jakie to jest męczące.

1

~Marcin
2021-05-05 13:05:11
To się dzieje na naszych oczach.
Jesteśmy świadkami jak to przekazują politycy jako sukces
"Nowy porządek świata"
Wielu ludzi zdaje sobie sprawę z zaistniałej sytuacji, a i tak posłusznie stosują się do restrykcji.
Bez buntu światowego, lub jako rewolucji czy nawet wojny domowej, w wielu krajach na świecie nie tylko Europy, w y j eb i ą nas w 80%
fahrer80
2021-05-05 14:20:10
Badania powinny wykazać - Covid-19 w końcu nie jest chorobą układu oddechowego
Badanie z USA pokazuje, że tak zwane białko wypustkowe koronawirusa odgrywa znacznie większą rolę w wyzwalaniu Covid-19, niż zakładano.
Frankfurt / San Diego - Naukowcy z Salk Institute for Biological Studies w La Jolla, dzielnicy San Diego, odkryli, że Covid-19 jest głównie chorobą naczyniową. Instytut ogłosił to w komunikacie prasowym. Tak zwane białko wypustkowe odgrywa kluczową rolę w chorobie Covid 19 wywoływanej przez wirusa Sars Cov-2. Te białka kolców znajdują się w skorupie koronawirusów i umożliwiają wirusowi wejście do nowej komórki.
fahrer80
2021-05-05 14:21:07
Jak dotąd białko koronawirusa było związane głównie ze szczególnym ryzykiem zakażenia Sars-Cov-2. Teraz nowe badanie opublikowane w czasopiśmie Circulation Research pokazuje, w jaki sposób wirus Sars-Cov-2 uszkadza i atakuje układ naczyniowy na poziomie komórkowym. Wśród naukowców panuje już coraz większa zgoda co do tego procesu. Ale jak dokładnie to się dzieje, nie było jeszcze znane. Podobnie naukowcy badający inne koronawirusy od dawna podejrzewali, że białko kolca przyczynia się do uszkodzenia komórek śródbłonka naczyniowego, ale jest to pierwszy raz, kiedy udokumentowano ten proces.
fahrer80
2021-05-05 14:22:39
Corona-Entdeckung: Covid-19 doch keine Atemwegserkrankung

In ihrer Studie fanden die Forschenden zudem heraus, dass Covid-19 nicht wie bisher angenommen eine Atemwegserkrankung ist: 8222; Viele Leute denken, dass es sich um eine Atemwegserkrankung handelt, aber in Wirklichkeit ist es eine Gefäßerkrankung8220; , sagt Uri Manor, einer der Autoren der Studie, in einer Pressemitteilung des Salk-Institutes. Das könne erklären, warum manche Menschen Schlaganfälle haben oder Komplikationen in anderen Teilen des Körpers, so Manor: 8222; Die Gemeinsamkeit zwischen ihnen ist, dass sie alle vaskuläre Grundlagen haben. 8220;
fahrer80
2021-05-05 14:23:10
Odkrycie korony: Covid-19 nie jest w końcu chorobą układu oddechowego

W swoich badaniach naukowcy odkryli również, że Covid-19 nie jest chorobą układu oddechowego, jak wcześniej zakładano: 8222; Wiele osób uważa, że 8203; 8203; jest to choroba układu oddechowego, ale w rzeczywistości jest to choroba naczyniowa8221; - mówi Uri Manor, jeden z autorów badania, w komunikacie prasowym z Salk Institute. To mogłoby wyjaśniać, dlaczego niektórzy ludzie mają udary lub komplikacje w innych częściach ciała, mówi Manor: 8222; To, co ich łączy, to fakt, że wszyscy mają naczyniowe podstawy8221;.
fahrer80
2021-05-05 14:24:46
Naukowcy kontynuowali to odkrycie w naczyniach krwionośnych w swoich badaniach. W tym celu stworzyli 8222; pseudowirusa8221;, który był otoczony klasyczną koroną z białek kolczastych z Sars-Cov-2, ale który nie zawierał prawdziwego wirusa. Ten pseudowirus spowodował uszkodzenie płuc i tętnic modelu zwierzęcego. Zdaniem naukowców to dowodzi, że samo białko kolca wystarczy, aby wywołać chorobę. Próbki tkanek wykazały również stan zapalny w komórkach śródbłonka wyściełających wnętrze naczyń krwionośnych.

Odkrycie Covid-19: niebezpieczne białko kolca uszkadza układ naczyniowy

Zespół powtórzył ten proces w laboratorium i wystawił zdrowe komórki śródbłonka na działanie białka kolca. Stwierdzono, że białko wypustki uszkodziło komórki przez wiązanie ACE2. Enzym konwertujący angiotensynę 2 (ACE2) jest wytwarzany głównie przez komórki płuc, gdzie może służyć jako punkt wejścia wirusa na powierzchnię komórki. Wiązanie zakłóciło sygnalizację molekularną ACE2 do mitochondriów (organelli, które wytwarzają energię dla komórek), tym samym uszkadzając i fragmentując mitochondria.

Wcześniejsze badania wykazały podobny efekt, gdy komórki były narażone na działanie wirusa Sars-Cov-2, ale jest to pierwsze badanie, które pokazuje, że uszkodzenie występuje, gdy komórki są wystawione na działanie samego białka kolca.

Badania koronowe - Dalsze badania mają nastąpić

8222; Jeśli usuniesz zdolności replikacyjne wirusa, nadal będzie on miał wielki niszczący wpływ na komórki naczyniowe, po prostu ze względu na jego zdolność do wiązania się z tym receptorem ACE2, receptorem białka S, który jest obecnie znany dzięki Covid8221;, wyjaśnia Manor. 8222; Dalsze badania ze zmutowanymi białkami kolców dostarczą również nowych informacji na temat zakaźności i dotkliwości zmutowanych wirusów Sars-Cov-28221;.

Następnie naukowcy chcą bliżej przyjrzeć się mechanizmowi, za pomocą którego zakłócone białko ACE2 uszkadza mitochondria i powoduje zmianę ich kształtu. (Anna Charlotte Groos)

Dwie szczepionki mRNA i jedna szczepionka wektorowa są obecnie bardzo popularne w przypadku szczepień koronowych na całym świecie.
~Marcin
2021-05-05 15:03:59
To niech zaczną szpryce sprzedawać w aptekach a nie przymuszać.
rudella
2021-05-05 15:58:55
Fahrer80, do czego zmierzasz prezentując powyższe wklejki? Jakieś sugestie? Wnioski?
~Wielki Szu
2021-05-05 16:25:53
Ludzie zawsze umierali i będzie tak dalej. Czemu nikt się nie zastanowi kto daje i po co mamonę za wpis w akcie zgonu - koronaśirus, kiedy człowiek odszedł na zupełnie inną chorobę, na którą chorował o dawna. Mam znajomą pigułe w szpitalu, i jest to udowodnione empirycznie.
~Wielki Szu
2021-05-05 16:28:25
Za możliwość wyjazdu na wakacje do hotelu w którym podają rozwodnioną okowitę ludziska pozwolą sobie wstrzyknąć strychline. No i ta myśl, że po szczepieniu będą żyć wiecznie.
~Fahrer80
2021-05-05 19:24:37
Rudella.. Cieszę się niezmierne, że Ty jako jedyna dotychczas zadajesz jekiekolwiek pytania.
Jednak treść i forma owych pytań, niestety sugeruje że absolutnie nic z tych cytatów prac naukowo/badawczych nie zrozumiałaś.
Ale to nic nie szkodzi, ponieważ Gdybyś zrozumiala cokolwiek to świadczyło by o tym że nie jesteś Kierowcą, a co najmniej Osobą po Studiach Medycyny z tytułem Dr. Med Rudella. Ubiegnę więc pytanie, - w jakim celu publikuje tego typu treści.? -
Otóż kiedyś gdzieś natknąłem się na którymś z forów internetowych na Kierowców, którzy dość składnie twierdzili że mają ukończone studia, w wyniku czego jeden jest Inżynierem Mehatronikiem, drugi zaś Lekarzem. Do dziś trudno Mi w to uwierzyć, jednak sam fakt że zdecydowali się na pracę w charakterze Kierowców Zawodowych, nie świadczy dostatecznie że nie mówili prawdy.
Co do sensu powyższych wklejek..
No cóż wygląda na to że dotychczasowe pojęcie jakie jest prezentowane nie tylko, ale zwłaszcza w Polsce (nad czym Bardzo Ubolewam. !) o SarsCov2, oraz Covid19 jako pochodnej, jest fundamentalnie, diametralnie i całkowicie błędne. !
Jak to wytłumaczyć uproszczonym słowotokiem.? Hmm..
Upraszczanie pewnych zagadnień, zwłaszcza tych powiedzmy naukowych jest, nie tyle nie możliwe, co zazwyczaj prowadzi do znacznego zmienienia, lub nawet całkowitego pozbawienia sensu wypowiedzi /opisu danego przedmiotu rozważań. Niebagatelne również ma znaczenie stopień zasobu wiedzy w tym kontekście, potencjalnego Odbiorcy. Cdn.
~Spasiony Knur
2021-05-05 19:44:37
~Cyprian Kleofas Kozłowicz
2021-05-0 5 12:58:10 skg dk.
Czy ty naprawdę nie potrafisz sklecić dwóch zdań, stosując w miarę możliwości znaki interpunkcyjne i wielkie litery?"
- Nie rozumiesz Kleofas, dobry szwajcarski kolega demaskuje, tutaj na forum, siły stojące za NWO. On sobie zdaje sprawę, aż nazbyt dobrze, , ze może sobie pozwolić na tak niebezpieczną grę tylko będąc a*alfabetą. Tylko dlatego moce ciemności pozwalają mu żyć.
~Spasiony Knur
2021-05-05 19:45:59
annalfabetą szajs trek
~Spasiony Knur
2021-05-05 19:46:50
czytaj między wierszami, Kleofas
~Spasiony Knur
2021-05-05 19:48:03
nie moimi
Dobrego kolegi
~Fahrer80
2021-05-05 19:49:23
Żeby nie trzymać w niepewności kogokolwiek kto mógłby w sposób istotny, na choćby minimalnym poziomie wiedzy jako takiej, nie ważne jak zdobytej, ważne by była ona właściwia a co najważniejsze bezbłędnie ukierunkowana. ! To całkiem inna sprawa niż to czego życzy sobie tzw. Główny Nurt Naukowo Badawczy, połączony z przwodnimi Siłami Rządu reprezentowany najczęściej przez TV.

Otóż Szanowni Państwo.. Covid19 w jakikolwiek jego mutacji (zkatalogowano 250 różnych). . UWAGA.. !!!
NIE JEST CHOROBĄ UKŁADU ODDECHOWEGO. !!!

COVID-19 JEST CHOROBĄ UKŁADU NACZYNIOWEGO. !!!

Co to oznacza.? Hmm..
Z przyczyn prawnych, powstrzymam się od komentarza ujawniającego prawdziwe oblicze sytuacji.. Ponieważ nie chcę brać odpowiedzialności za ewentualne tragiczne w skutkach reakcje Ludzi, którzy poczynili zbyt daleko idące kroki, w wyniku sugesti, nacisku, a nawet szantażu w niektórych przypadkach i ulegli światowej "modzie" nazywanej celowo strategią, polityką.. a w rzeczywistości to zwykle okrutne, bezwzględne oszustwo, mające tylko jeden cel.. Zarobienie miliardów, bilardów, itd..
~Spasiony Knur
2021-05-05 20:18:51
Mnie Fahrer przekonał ale, co to znaczy
Czy covid jest mniej niebezpieczny? ( mozna go olać )
Czy więcej? ( i należy traktować z kiciorem, jednak )

1

rudella
2021-05-05 20:26:39
Fahrer80,
Zadałam te pytania, ponieważ już miałam do czynienia z materiałami odnośnie wiązania białek - zarówno w kontekście Covid, jak i - szczepionek. Materiały te nie działają wizerunkowo na korzyść szczepionek. Piszę "wizerunkowo", ponieważ nie jestem fachowcem, natomiast staram się zrozumieć to, co teraz serwują nam media i świat nauki (?).
fahrer80
2021-05-05 20:34:48
Trudno powiedzieć, co się będzie działo dalej, choć pewne wydarzenia można przewidzieć.. Zakładając że wszystkie tzw. siły powiązane interesem, związanym z tym żeby wyszczepić całą populację ludzką, w wiadomym celu, pozostaną przy swoim, to biorąc pod uwagę fakt że wszystkie preparaty na bazie mRNA spowodują w każdym przypadku jednostkowym nową mutację Covid19, co już wykazały wyniki badań i niestety obserwacje.. To My jako ludność Świata jesteśmy w czarnej *.. cdn.
rudella
2021-05-05 20:44:41
Widzisz, w Twoich wklejkach brakuje elementu jasno wskazującego na to, o czym teraz napisałeś (wątpliwości związanych z ideą szczepionek). Chyba, że coś przeoczyłam.

W każdym razie, na ten moment mam podobne obawy. Jak jednak zaznaczyłam, nie jestem specjalistką. Staram się docierać do różnych informacji i wyciągać wnioski.
fahrer80
2021-05-05 21:02:23
Rudella.. Zaszczepiłaś się.? Jeśli tak to powiedz mi tylko jaką, Vektorową czy na bazie mRNA.?
rudella
2021-05-05 21:03:39
Nie. Nie zaszczepiłam się. Mogłam to zrobić kilka miesięcy temu.
gigi
2021-05-05 21:04:53
a gdzie jest funfel od czesania>?
rudella
2021-05-05 21:07:00
To nie jest dla mnie łatwa decyzja. Nie neguję szkodliwości Covid. Przeciwnie. Jednak kwestia szczepić się/nie szczepić to dla mnie jak wybór między Scyllą a Charybdą.
fahrer80
2021-05-05 21:27:07
Rudella.. Odetchnąłem, Ja też mogłem ale nie szczepiłem się i tak pozostanie..
Testów też nigdy nie robiłem, bo to bzdura jest z oczywistych względów.
Moje Wykształcenie choć nie "małe", nie upoważnia Mnie do wyciągania publicznie wniosków w tak poważnych kwestiach, choćby dlatego że nie chcę wywołać niepokoju u ludzi postrzegających rzeczywistość przez pryzmat TV i Radio Maryja.. Na dzień dzisiejszy pozwolę sobie zakończyć dywagacje.. I tak za dużo wrażeń powodowanych doniesieniami.. Pozdrawiam Wszystkich i nie bez przyczyny.. Zdrowia i Wolności Życzę.. :)

1

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.238.71.80

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2021
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels