Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Wkrótce ruszy fala powrotów polskich pracowników do polski firm?
ID: 264160

Jeżeli Pakiet Mobilności wyrówna pensje kierowców w Europie to rozważacie powrót do Polskiego przewoźnika? Czy przewoźnicy podziękują obcokrajowcom za współpracę? Czy pakiet mobilności wykończy zachodnie firmy wbrew planowi unijnych urzędników? Kto będzie wyjeżdżał do Anglii czy Norwegii skoro u Polaka będzie to samo?

~Komentariat
*.fl-it.net

REKLAMA

Posty (225)

~nxmv
2022-02-02 20:42:01
Szoszoknięty w tyłek szowinista nie kompleksuj. Przecież jesteś w wspierającej LGBT części Europy, czyli wśród swoich "tylno-napędzonych". Trochę "tyłek" po boli i przestanie (gdy się ma wysoki poziom edukacji to dużo się zna / wie). :-)

-1

~kumidan
2022-02-02 22:22:21
No widzisz Kupcio, jaki z ciebie pusty dzban. Drobniutka rymowanka, parę zdanek napisanych od niechcenia, boś nie wart wręcz uwagi, a ty w histerię popadasz, zapluwszy się przy tym, jak bobasek kaszką manną.
Twe promotory polityczne, z lekka zaczynają ryjami glebę witać. To dla ciebie katastrofa-wiem. Idź Kupcio pospacerować, po linii brzegowej swego jeziora. Ochłoń, pogódź się z klęska swego dotychczasowego życia, zapomnij o swych bankructwach wielokrotnych, schowaj się w jakiejś norze.
Przeczekaj do wiosny, stul ryja, może kara będzie łagodniejsza-czuwaj !!
~sid
2022-02-03 08:31:40
Jacku, lepiej zyc w Polin pod okupacja USrael -ska i usawac ze jest OK? zaraz padnie rozkaz by polacy ginali w bratobujczej wojnie z federacja rosyjska, za potomkow banderowcow [ UPA]
~sid
2022-02-03 08:51:25
Polacy beda walczyc do ostatniej amunicji a USA do ostatniego polaka
jacek-kuba
2022-02-03 09:04:50
sid uważaj żeby niemcy nie odziali cię we wrogi mundur i żeby nie kazali ci wjechać do Polski z bronią w ręku. Nie rozumiesz tego co się dzieje. Przełożonymi niemiec zawsze byli zachodni żydzi-którzy sponsorowali wojnę i kazali mo*dować żydów w Polsce. Powielasz jakieś banialuki i nie kpij z poważnych spraw. Na tym forum o sprawach istotnych, nikt nie napisał nawet słowa. Czyli o układzie sowiecko-niemieckim, o sytuacji na świecie ze szczególnym uwzględnieniem USA czy Kanady-to tematy nieistotne. Wiem, że tracę czas. Lata temu pisałem, że docelowo ma nas zostać 15 mln. Dobra to nie ma sensu. Pracuj spokojnie i ciesz się życiem. Miejmy nadzieję, że nic się nie wydarzy a lewacy wylecą w kosmos. Teraz niemcy chcą sankcji dla rosji, na które putin wyrazi zgodę. Naturalnie nie dotykając energetyki. Wiesz co o niemcach powiedział churchill w 19 roku 20 wieku chyba? To absolutna racja. Uciekaj jak najdalej od tej ohydy. Aha i nie słuchaj, że jest dawno po wojnie i nie możemy wracać do tematu. Za chwilę historię całkowicie sfałszują.
~sid
2022-02-03 09:14:13
na mundur za stary jestem ; ] jedyna nadzieja dla niemiec to - AFD,
inaczej bylbym juz dawno na Bialorusi
~kumidan
2022-02-03 10:03:38
Tak proszę państwa !!. ''Intelektualista'' głąb Kupa, wie niemal wszystko.
''Na tym forum o sprawach istotnych, nikt nie napisał nawet słowa''-to słowa tego sromu wilczego, dokładnie w chwili, kiedy wszem wsza znane frazesy powtarza, choć część tych frazesów, to prawda znana od niemal wieku.
Kupa forumowej ''swołoczy'' chce tłumaczyć, że ziemia jest okrągła i, że to niemal jego odkrycie. W dość sposób mało zawoalowany, ten psi zwis, mówi ''sid ty pracuj sobie spokojnie'', bo ty i inni nie zrozumiecie mego światłego przekazu, bo jam ''intelektualista'' i basta.
Kupa raczył przypomnieć ''forumowym głupcom'', że było coś takiego, jak układ Ribbentrop-Mołotow, a na naszych oczach, ten układ powolutku jest reaktywowany. Tylko Kupa. mając za fundament swą ''ogromną inteligencję'', ma wiedzę porażającą, o rzeczach nas otaczających. Ten Kupa, już nie ma siły ''tłumaczyć'' forumowym ''kre., ty., nom'', zawiłości polityki
i skur., wie. ń., sieństwa tej polityki i tak w ogóle, to mu ręce opadają, bo te Lgbt i lewaki... Kupa ma sposób, na ratowanie sytuacji na świecie-dać Wucowi jeszcze 10 Pegazów, pełnię władzy na kuli ziemskiej, wyrżnąć politycznych adwersarzy Kupy i będzie git-a taki wał, Czajka czeka.

-1

~kumidan
2022-02-03 12:15:26
Panie Gucio, na wątku dla zalogowanych, piszesz, że za Ukrainę walczyć nie będziesz. Dużo racji, bo jak świat światem, szare obywatele, najczęściej walczą przez de., bi., lne postępowanie politycznej, nienasyconej swołoczy politycznej.
Jednakże angolskie i żabie ''za Gdańsk umierać nie będziemy'' skończyło się milionami niewinnych ofiar, wspaniałymi wynalazkami na kremację zwłok, o innowacjach w zabijaniu ludzi, ot tak dla zabawy, nie wspominając.
Widmo jakiejkolwiek wojny, byłby umarło po wsze czasy, gdyby ten zwykły, szary obywatel, w oparciu o uniwersalne ''nie zabijaj'' kategorycznie odmawiał spacerowania z kałachem, po ziemiach całego globu. Jak uczynić, aby to polityczna swołocz, w poczuciu patriotycznego obowiązku, chwytała za broń, wsiadała w czołgi i opancerzone pojazdy i jako awangarda bohaterstwa, z pieśnią na ustach, ruszał na front, za wolność nasza i naszą. Pozostała, kapitalna większość narodów, będzie stawiać tym ''bohaterom'' pomniki, będzie otaczać szczególną opieką, rodziny bohatersko poległych ''synów narodu'', będzie ponosić trud odbudowy swej ojczyzny i radośnie czynić będzie marsze z pochodniami, ku chwale polityków poległych, a pozostających w naszych sercach do końca świata i jeden weekend dłużej. Jakiż to byłby piękny, budujący widok. Politycy, ponad podziałami, z granatami w swych wypielęgnowanych ruuncach, bronią naród, który to zaszczytnie, dał im prawo do obrony ''ziemi dziadów i pradziadów naszych', a ginąć dla dobra narodu, chcą z wyboru własnego, co by do historii przejść, jako bohatery, nad bohatery.
Nie piszę nic odkrywczego. Taki bokser zawodowy wszech czasów, Muhammad Ali, odmówił ginąć za ścierwopolityków juesej, na wietnamskich polach ryżowych, prawdopodobnie, miał podobne przemyślenia, jak opisane wyżej. Inni afroamerykanie, np. prcownicy McDonalds, pdjęli walkę z bronią w rękach i wałek to dało. Swołocz polityczna, siedziała w ''ciepełku'' i dalej w tym ''ciepełku'' siedzieć chcą, a Kowalski z Nowackim, a nawet córki Goździkowej, mają na front zapertalać. Czy to się może skończyć-nie, na głupotę suwerena, ścierwopolitycy mogą liczyć zawsze.

-1

~Elo
2022-02-03 12:32:31
"Żydzi kazali mo*dować Żydów" hasło dnia.
~Patryk pogromca dziadow
2022-02-03 12:34:20
Ogólnie plan jest prosty.
Polski dziad będzie mało konkurencyjny na zachodzie bo potęgę zbudował na niewolnictwie ( długie wyjazdy nielegalne pauzy 45h na zachodzie itp) i na oszustwach ( podpisywanie sterty dokumentów in blanco aby tylko się zgadzało plus robienie sztucznych kosztów.

Bez oszustw dziada ratuje pakowanie kalesonow i kilku miesięczna orka taką jak kiedyś dumnie proponował swoim pracownikom.

Z uśmiechem patrzę na dziadów co kiedyś myśleli że eldorado się nie skończy a tu jednak ktoś się za nich wziął i muszą sami pracować bo komornik zabierze wszystko co dziad zajumał
~jacek-kuba
2022-02-03 12:43:24
Żenada nie idzie tego czytać, same durnoty duraki.
~jacek-kuba
2022-02-03 12:45:35
A teraz sobie łyknę, co by mi się polepszyło, zwłaszcza na tym wątku wątpliwości
.
~Remik
2022-02-03 12:48:30
Jacek filet z piersi kurczaka czy indyka +- 7euro, rolady około 10e /kg co ty bredzisz że 100 PLN?
~kumidan
2022-02-03 12:53:35
Na tym zdanku Kupcio ma ulubiena, dzisiejszą kompromitację swą, na et zakończ. Już mnie się znudziło bić ciebie każdego dnia, twój płacz jest irytujący, nawet bardzo dobrze wykwalifikowane przedszkolanki, za taki kwik, sadzają do kąta. Poobgryzaj sobie do wieczorka paznokcie, wówczas twój ryj będzie przymknięty, czego sobie i tobie dla dobra twego, życzę-pa pa.

-1

~sid
2022-02-03 13:35:00
~Elo
2022-02-03 12:32:31 "Żydzi kazali mo*dować Żydów" hasło dnia. - SONDER KOMANDO birkenau mowi ci to cos, to wlasnie Zydzi mo*dujacy Polakow i swych braci w wierze
~sid
2022-02-03 13:37:07
... nie przepadam za panem kupa, ale wiekszosc co on pisze to niestety prawda
~kierowawa
2022-02-03 13:43:40
Tak lecą już z Norwegii. Tam przecież bieda stawka minimalna dla kierowcy to 158, 32 korony (74 zł. ) za godzinę, do tego dieta 307 koron (140 zł. ) Przecież polskie firmy płaca więcej :)
jacek-kuba
2022-02-03 14:05:29
Elo -nie będę dyskutował. Jeżeli masz luki w wykształceniu to musisz do kodowców się udać. Oni wszystko ci wyjaśnią i będziecie w spokoju obchodzić święto sześciu króli. Nie wiem co znajdziesz w internecie -bo wszystko na bieżąco przekłamują. Ale poszperaj, czy żydzi sponsorowali hitlera, dlaczego to robili, jakie mieli plany. Bo kasa szła strumieniami.

Remik lepsza wołowina -np zrazowa wołowa-typowe mięso na rolady, legawka o polędwicy nie mówmy. 24-27 E /kg. Ostatni raz piszę. Mówimy o małej masarni-żadnej sieciówce, nie o stoisku mięsnym w markecie. Ale skoro dla was życie w D jest tańsze jak w PL to skończmy tą dyskusję-to nie ma sensu. Jakiś proszek czy płyn nic tu nie zmienia. Spędziłem ponad 2 lata w niemczech i ubolewam nad tym do dzisiaj-wstydzę się tego z całego serca. Ohyda, potworna ohyda. NIESAMOWITY WSTYD.
~sid
2022-02-03 14:17:00
jacek nie wstydz sie, napisz co co sie tam zlego przytrafilo
~sid
2022-02-03 14:18:18
byles wieziony, zabrali ci paszport i kazali w puff-ie pracowac?
~Elo
2022-02-03 14:19:28
Kolego Sid co ma to do rzeczy że Niemcy tworzyli z promila kur. ew swoich sługusów. Tak samo można powiedzieć że promil Niemców ratował Żydów. Kuba moje luki w wykształceniu nadrabiam twoimi wypocinami. Zamiast się produkować na tym forum poszukaj jakiegoś stanowiska na uniwerku. Przecież widać od razu, że twoja wiedza jest obszerna, wiesz wszystko od wielkości gwintu na szpilce, aż do ilości cyjanowodoru w szczepionkach covidowych. Nie pozdrawiam.
~sid
2022-02-03 14:21:58
Elo to nie byl promil, ogladnij stare [ zakazane ] fotografie a warszawskiego Getta
~sid
2022-02-03 14:24:07
zyd zydowi nigdy nie udzielil pomocy, zato cale polskie -katolickie rodziny byly rozstrzeliwane za pomoc zydom, co robili zydzi jak NKWD wkroczyla do polski...
~Remik
2022-02-03 14:29:50
Ty 2 lata a ja już 10 jestem i wracać zamiaru nie mam kasa dobra codziennie w domu i żyje się spokojnie mam czas aby z dziećmi na basen pójść w piłkę ograć itd a nie po zasranych parkingach się włóczyć
~kumidan
2022-02-03 14:33:45
Panie sid, Kupa pisze wiele rzeczy prawdziwych, acz tak prozaicznych, że szkoda tej forumowej debaty. W wielu kwestiach mam poglądy podobne do Kupy, ponieważ każdy normalny, z tak oczywistymi kwestiami, zgadzać się musi. W mojej opinii Kupę dyskwalifikuje jako adwersarza jego pisoszołomstwo, spiskowa teoria dziejów, wręcz obsesyjne zainteresowanie LGBT i wręcz obsesyjne mijanie się z prawdą, czyli rzeka kłamstwa i obłudy w żyłach.
Przykład- nigdy nie dawałem pod GS. Jesli już, to raczej tak na bogato, czyli Grand Hotel Sopot, czy Sheraton Warszawa.
Następny-Kupa nie zna osobiście Łysego, a wiecznie wypisuje na jego temat obrzydliwości, jakby z nim spał i był niezadowolony
Nastę pny-każdy forumowicz, będący autentycznie przewoźnikiem, tym przewoźnikiem nie jest, jest szmatą, bo tak zakodował sobie Kupa
Następny-Kupa każdego swego politycznego oponenta, wpycha w armię wielbicieli Ryżego, a i do bolszewickiej dziatwy, z rodowodem NKWD, tych oponentów zalicza-no czubek.
Nastepny-Kupa podnosi, że nie wie co to ''wieloryjstwo'' na et. , nie wierzę ciotce tak po prostu.
Następny-niewygodn e fakty, nie tylko medialne, potwierdzające istnienie pisszamba, choć to nie jedyny rodzaj szamba politycznego, Kupa przemilczy, bądź wulgaryzmami te fakty zamiata pod dywanik
Następny-ws zystko o czym nie powie tvp, to wg Kupy nie istnieje, a ktoś czerpiący wiedzę ze źródeł innych niż tvp, to anty Polak, bolszewik i najlepiej zarżnąć ten sort piąty.
Poza tym, nie jest to tylko moja opinia, Kupa to konfabulant i narcyz, z mikrym
IQ, z czego sprawy sobie zdać nie może, no bo te IQ i kółko się zamyka.
Reasumując, nawet głupiec i ignorant, palnie czasami coś bez dawki kre., ty., nizmu, ale to nie powód do sympatii, bo o szacunku, to już w ogóle trza zapomnieć.

-1

jacek-kuba
2022-02-03 14:33:55
Elo jak ci napiszę, że niemcy nie są Germanami a co za tym idzie Słowianami to mnie zeżresz. Jak napiszę, że przekłamują historię na każdym kroku, za ciężkie pieniądze, sztab ludzi nad tym pracuje. O genotypie niemca też nie wspomnę -bo ma najwięcej cech wspólnych z z kim? z żydem. To dzicz z bagien i z gór, ludy nieme -dlatego niemcy. Bezpańskie psy.


sid nic się nie stało, oprócz tego, że jest mi dzisiaj wstyd. A, że złodzieje? po 2 latach sądów oddali pieniądze. W prasie nawet pisali. Dość -uciekam.
~Elo
2022-02-03 14:35:43
Sid mniejsza o większość, chodziło mi bardziej o kontekst o mo*dowaniu. Polak, Polakowi też wilkiem. Widać to najlepiej na tym forum. Po trzech postach, zaraz zaczynają się podjazdy i jad z każdej wypowiedzi. Gość się pyta czy warto wracać do kraju, a My tu o Żydach piszemy :)
~Marek
2022-02-03 14:55:58
Jakie powrotu? Będzie jeszcze większa ucieczka. Minimalna 5600 będzie liczona tylko na międzynarodówkę. W Polsce po systemu zostaje diety.
~kumidan
2022-02-03 15:50:42
Ograniczam swe kopy, sadzone Kupie od bez mała 2-ch lat, praktycznie tylko do treści, które tenże Kupa sam, tu na et. wypisuje. Domeną Kupy fatalną, jest wypisywanie treści nie do sprawdzenia, aby tylko choć troszkę, swe chore tezy uwiarygodnić.
Mam jezioro, jestem rentierem, żrę pasjami kabanosy i truskawki, namierzyłem dwóch przewoźników, którzy gorąco mnie przepraszali, jadę na Kubę, idę na trening, dzisiaj na pośrednictwie zarobiłem przez minut pięć tysiąca, mój zaprzyjaźniony przewoźnik jeździ po 2 euro i doloty płatne, dzisiaj płacą już 15 koła na rynke, każdemu the beściakowi, Maniek z Miedźna ma robotę po 2, 2 euro z kilosa, a ja Kupa mówiłem, że tak będzie, tylko pis i Wucu, bo bez pis to katastrofa, kto nie z nami, to przeciwko, a Czajka to nie dla Kupy, a przecież specjalnie dla niego wybudowana.
Tak właśnie fanzoli ta ciotka, już prawdopodobnie drugą dekadę i żeby kur., wie., .. ńciu coś rzeczowo wyłuszczyć, to kur., wie., ńcie dalej swoje będzie fanzolić i kur., wie., ńcie nie rozumie, że pis nie jest wieczny-co już widać, słychać i czuć-stęchlizną oczywiście.

-1

~sid
2022-02-03 16:03:21
Jacek Kupa 2022-02-03 14:33:55 - na terenie dzisiejszych niemiec wschodnich[ na wschod od Leby ] jeszcze niecale tysiac lat temu mieszkali Slowianie tereny ta nazywaly sie polabie... Gross Raden -osada slowian [serdecznie polecam do zwiedzenia napisy po polsku ] Arcona do 1185 -chyba najwieksze centrum slowian w Europie jeszcze 5 lat temu stal tam posag-pomnik swietowita i wiele innych miejsc... wymienilem tylko te blisko mnie
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 35.168.110.128

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels