Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Rosjanie to nie Putin
ID: 264837

mam wielu znajomych Rosjan [ tu w DE ] i wszyscy sa przeciwni wojnie

~sid
*.dip0.t-ipconnect.de

REKLAMA

Posty (2768)

~Kuc
Rosjan możesz wyzywać do oporu od kuwrów, onuc, zdechlaków, pijaków, bandytów a nawet możesz nazwać ich eskimosami i murzynami. Możesz im nawet przpiedrolić- bezkarnie.
~Malina Cyc
Piąta kolumna banderowsko nazistowskiej Ukrainy w Polsce ma twarz takich kreatur jak Paweł Kowal (PiS, KO), który powiedział, że ukraińskie organizacje nacjonalistyczne były złożone z POLSKICH OBYWATELI.
Podczas toczącej się pod tymi wpisami dyskusji, poseł KO twierdził, że rzezi wołyńskiej nie można porównywać ze zbrodniami III Rzeszy i ZSRR, bo te ostatnie miały, jego zdaniem, wymiar państwowy, w przeciwieństwie do zbrodni ukraińskich nacjonalistów. Oświadczył zarazem, że z kolei na Wołyniu jedni obywatele Polski mo*dowali innych polskich obywateli.
kresy. pl
~Stop ukrainizacji PL
Hamas nie jest organizacją terrorystyczną, natomiast Izrael jest okupantem - oświadczył prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan na wiecu poparcia Palestyny w Stambule
~Malina Cyc
Kalergi Plan
~Malina Cyc
Zachwyt Polaków nad ruską techniką wojskową.
s://youtu. be/5QDODi0fEPg
~Frak
Haha zachwyt Polaków haha nad ruskim złomem. Ale masz ruski d. ebilu pomysł na rozśmieszenie ludzi. Ruski złom g. warty. Owszem dobry byle g.. go trafi i się rozpada...
~Frak
malina cyc hahah ruski smi. eciu. Jesteś zwykłym ruskim zerem. Takim zwykłym odpadem jak każdy rosjanin. Chciałbys być choćby Ukraińcem a ty jesteś tylko ruskim. Cóż ci pozostaje byłeś śmieciem jesteś śmieciem i pozostaniesz śmieciem czyli ruskim ps. Jestem Polakiem i jak się zwracasz do Polaka STOJ na bacznosc. (śmi. eciu)
~Frak
A Paton cóż stwierdził fakty... czym są rosjanie ( czymś a nie kimś)
~Frak
Wolę by mnie okradał Jankes niż pomagał ruski. ruskie to tylko śmiecie i nic tego nie zmieni.
~Frak
Właściwie to z historii wy bydło tak szczerze wszyscy wiedzą że jesteście odpadem moskiewskim. Pochodzacy od Mongołów. Nie macie nic wspólnego z mieszkańcami rusi halickiej.
~Malina Cyc
Nie dość żeś dureń, to jeszcze c*el USrańców.
~Frak
sam jesteś c*el...
~Frak
durnie zadają się z ruskim byd. łem
~Frak
Absolutnie ruskich tepic. ruskich mają Ukraince wytepic!!! Czym więcej tychszmac. iarzy zginie tym lepiej
~Frak
Pja się ciesze bo gdyby nie Ukraina ta wojna była by w Polsce. Smierdz. cy rosjanie były by w Polsce
~nowy
frak doucz sie banderowski trolu chwala PUTIN niszczy nazistow i banderowcow
~Frak
śmierdzący putin jest nazista i terrorysta. ruski wszarzu... ps. Nie mam nic wspólnego z Ukrainą, ja się cieszę że smierdz. acy rosjanie giną tak trzymać Ukraińcy. Te by. dło ma być wytępione.
~Frak
ruskie b. ydło kwiczy (malina, nowy) a to miód na moje serce. Wiecie że od śmierdzących ruskich rąk to nawet klawiatura cuchnie... Po ruskim to trzeba klawiaturę spirytusem przemyc
~Kuc
Myślę, że gdyby Putin postąpił z Kijowem tak jak Netanjahu z Gazą to do tej pory cieszył by się szacunkiem i estymą w świecie.
A tak męczy Ukraińców, Rosjan i nas muszących toto widzieć.
~Malina Cyc
Kolejny Leopard dostał w pizzdę.
twitter. com/i/status/1719305 802840739958
~Frak
Haha czyściej, może jak na rosjan to czysto. Jak na standardy ludzkie to chlew nawet osiedla romskie są czystsze.
~Frak
malina cyc sorry ale ja nie miałem tak jak ty. mnie mama nauczyła że bieliznę się zmienia. ale jak już pisałem rosja inna kultura wy obracacie majtki rozumiem i doceniam szczerość. Wiesz my w Polsce się kąpiemy myjemy co dziennie, wy w rosji rozpalanie ognicho gdzieś raz na miesiąc robiąc święto że się wreszcie kąpiecie. Ale taka ruska kultura czy raczej jej brak ale chyba higieny. Ps. Dzieci się nie kąpie w bani, to nie jest dla dzieci raczej by było dla nich niezdrowe lub grozić by mogło poważnymi konsekwencjami.
~Donaldinio!
Za co order orła białego?
Buchachach achaflachachacha!
~Walus
Ukraincy to scierwa Putin niszczy faszystow I banderowcow
~Donaldinio!
Za co budyń malinowy dał order orła białego?
Buchachach achaflachachacha!
~sid
chordy emigrantow socjalnych terroryzujom Berlin, Tusk ma szane sie niemcom za kampanje wyborcza odwdzieczyc i gorszy sort w Polsce ulokowac,
~sid
ukraincy przy nich to, bratnie dusze
~Nowy
Ukraina to wróg Polski
~Donaldinio!
Za co budyń malinowy dał order orła białego?
Buchachach achaflachachacha!
~Kuc
Wstępne porozumienie lata po internetach
"Zełens ki w budynku rady najwyższej w Kijowie podpisuje bezwarunkową kapitulację. Charków, Donieck, Ługańsk, Zaporoże, Dniepropietrowsk, Cherson, Nikołajew, Odessa i Krym stają się Rosyjskie.
-Ukraina jest krajem pozablokowym, posiadającym tylko siły policyjne. Ukrainą rządzi gubernator generalny mianowany w Moskwie. Ukraina płaci reparacje. Po podpisaniu aktu kapitulacji Zełenski staje na krześle, mówi "służę Rosji" i trzy razy pieje jak kogut".
Polsce też płaci bo mówiła, że walczy za nas a przerżnęła i piniądze i wiarę w nią.
REKLAMA
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.80.4.147

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2023
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels