Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Czy zostaniemy niemiecką republiką.

ID: 265139


Witam EU nałożyła przegłosowała wczoraj sankcje na Polskę -uwaga, za nieprzestrzeganie praw uchodźców i bezprawie?? ? Czyli chcą zablokować wszelkie dotacje, wszystkie nasze środki finansowe, za karę, że przyjęliśmy do tej pory prawie 4mln ukraińców, kolejnych 4 mln raczej nie wytrzymamy. Ale nie chcemy przyjmować kolorów. Czy ktokolwiek z Państwa nie rozumie co się dzieje? Wykorzystując wojnę na ukrainie. niemcy chcą nas całkowicie spacyfikować. Naprawdę można tego nie dostrzegać? sld głosowało za blokadą wszelkich środków PO wstrzymało się od głosu-pytam czy ktoś nadal uważa, że to nie są anty/polskie ugrupowania? antyPolskie ugrupowania zgodnie z kk i konstytucją powinny zostać ukarane wieloletnim więzieniem a EU powinna zostać rozwiązana oraz osądzona za złodziejstwo, bezkarne działanie na szkodę słabszych krajów. bolszewicy i antyPolacy proszę śmiało minusować, bo wy i tak nie myślicie i nie macie własnego zdania.

Posty (152)

~Martwy człowiek
Czym się polaczki przejmujecie?
Antypolacy mający córki zmuszają je do emigracji do miast i za granice wmawiając im że praca to jedyny, nadrzędny cel w życiu (mentalność pracoholika, oraz. . niewolnika - przypadek?).
Antypolacy mający synów to samo - skupienie na za.lu i tłumienie pozytywnych emocji, wobec czego Polacy cieszą się zdrowiem na podobnym poziomie co kraje 3 świata.

Odtwarzanie mentalności niewolnika w hard formie pracoholika owocuje brakiem ciągłości linii w 2, najpóźniej 3 pokoleniu.

Rób, rób, rób, a dostaniesz gówno w grób.
~Martwy człowiek
Patologia tworzona przez rodziców-pracoholikó w jest znacznie gorsza niż rodziców-alkoholików , lub narkomanów. Wiedzieliście o tym?

Pracoholik robi spustoszenie w umyśle bliskiej osoby, lub dziecka, jeśli je posiada na poziomie traumy związanej ze śmiercią bliskiej osoby...
~Martwy człowiek
Żeby się dowiedzieć jakie spustoszenia w tkance społecznej generuje pracoholizm nie musicie iść na studia psychologiczne, wystarczy porozmawiać z dyplomowanym specjalistą od zdrowia psychicznego.
~300D
noo spoko. tera mów co brałeś
~Martwy człowiek
Brałem?
300 ale śmieszne, ty to umiesz rozbawić człowieka!?
~Martwy człowiek
Ne musze chyba przypominać że palenie, picie, zażywanie różnych rzeczy łączy się z pracoholizmem...

Kiedyś słyszałem że u alkoholików jest jakiś mechanizm wyparcia polegający na umniejszaniu szkód powodowanych przez alkohol, atakowaniu, ośmieszaniu osób które zwracają na zagrożenia płynące z zarządzaniem stresu przy pomocy alkoholu itd. coś jak syndrom Sztokholmski gdzie ofiara broni oprawcy...
~300D
tee martwy-a jakiedyś czytałem w pustyni i w puszczy
hehe, dr. prozak sprzedał ci coś spod lady?
~Tomek12345
Rudy czeka do wyborów. Po nich zwiększy wiek emerytalny i rozpocznie sprzedaż majątku polskiego, lasy na rzecz Niemiec, odda nasze 260ton złota brukseli. Takich tumanów wyborców mamy w Polsce. Szkoda pisać dalej.
~sid
~Tomek12345 - to wszystko pojdzie na splaty pozyczek zaciagnietych przez PIS, i jeszcze bedzie mao
~WD 40
Złoto oddać Morawieckiemu i ob.tkowi. Amen.
~Gonić tuska
Zomo tuska niemca koalicję 13 grudnia już goni Polaków
~Gonić tuska niemca
6 marca Protest w warszawce górnicy piekarze rolnicy myśliwi pszczelarz YouTube TV Republika
~Bhahaha
PO to jest tusk gebels i koalicja 13 Gródnia
~Bhahaha
Radio wnet radio plus
~Ghhhvv
PO gonimy rudego
~Ghhhvv
10 maja protest przeciwko zielonemu ładowi
~Ekoentuzjasta
Myślę, że to super pomysł, byśmy rządy w Polsce oddali Niemcom.
Byłoby super.
~pielęgniarz oddziałowy
Nie zostaniemy niemiecką republiką tylko ukraińską. Już nawet jest hymn zaczynający się od słów Od Donbasu do Szczecina jedna wielka Ukraina.
szatan
Polacy są najbardziej prounijnym narodem w EU i wybierają najbardziej prounijne partie. PIS podpisał wszystkie zielone łady, dyrektywy itp. Oddaliśmy resztki naszej suwerenności i już jesteśmy Niemieckim landem, czas się z tym pogodzić albo walczyć.
~kiero
Polska zawsze będzie krajem peryferyjnym. W naszym interesie jest rezygnacja ze snów o podmiotowości. Tylko wówczas w spokoju będziemy mogli korzystać z dobrodziejstw naszego peryferyjnego położenia. Jesteśmy wewnętrzną gospodarką Niemiec, wywijanie szabelką to samobójstwo.
Bartłomiej Sienkiewicz.
~Tomek12345
Lewactwo to barany. Jeszcze buraki rudego zapłaczecie.
tagoo
Szatan, co w październiku 2014 roku podpisała w Brukseli ówczesna premier Ewa Kopacz?
~pielęgniarz oddziałowy
taguś, co 10 października 2009 podpisał ówczesny prezydent PR Lech Kaczyński?
~Donaldinio!
A skąd nałogowy działkowiec Matousz, wziął tyle papy na ziemię?
Hahahahafla hahahaflahaa!
~kiero
~Donaldinio!
3 dni temu A skąd nałogowy działkowiec Matousz, wziął tyle papy na ziemię?
Hahahahafla hahahaflahaa!

Z pensji dzieciaku. Prezes banku to sześciocyfrowa pensja. Dyrektor departamentu to pięciocyfrowa pensja więcej niż 2 z przodu. Specjalista to pięć cyfr z 1 na początku. Tak się zarabia w bankach.
~kiero
także czy dziecko rozumie że to jest właśnie dla ciebie jasne
~kiero
teraz kawa
~miMao
Jest to możliwe że Mao?
~=)
tusk Menda szwabsko ruska
~kiero
Sikorski powiedział ze Polska to wewnętrzna gospodarka niemiec, a Tusk ze polskość to nienormalność.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.222.104.206

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels