Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Korki i opóźnienia w Dover, w kolejce oczekuje ponad 750 ciężarówek
ID: 266498

Uruchomiono akcję Dover Tap i operację Brock na M20, która jest częścią planu utrzymania ruchu na M20 w przypadku wystąpienia zakłóceń w odprawie ruchu ciężarowego przez kanał La Manche.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (3)

~plywajacy
2022-05-28 12:43:32
Jak promy plywaja w polowie zaladowane to tak jest. I nie piszcie bzdur na tym waszym etransporcie bo to jest nieprawda. Zdjecie pokazuje pusta rajke na dfds wiec niema co glupot pisac ze to wina osobowek czy kibicow.
~Kierowca tankowca
2022-05-29 00:58:28
Stare zdjęcie z czasów gdy dwa lata temu były zamknięte przeprawy i ciężarówki stały na autostradzie i na lotnisku Manston
~Kierowca
2022-05-29 10:53:20
Stałem w tym korku ciężarówek było zdecydowanie więcej niż 750. Drugi etap od tunelu do dower to 12 km i wszystko stało a dower TAP na m20 to 20km też pełen ciężarówek. Na promach w piątek było po 15-20 ciężarówek na pokładzie reszta osobówek. Jak mi powiedziała policja z Kent osobówki nie mogą stać na autostradzie. Angole jak zwykle pokazali totalny brak szacunku dla kierowców
Na całej długości Dover TAP ani jednego toitoi-a
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.192.94.86

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels