Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

Coraz więcej kontroli firm pod kątem pracy na czarno
ID: 267827

Mimo zmian w przepisach skala tego zjawiska się nie zmniejsza.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (9)

~Scyzor
2022-08-08 17:32:41
Jebxx karać nie wyróżniać...
~Ł ysy
2022-08-09 20:22:38
, Powodem są zbyt niskie kary " - musiałem zacytować.
Czy ten urzędas ma mózg wielkości orzecha laskowego? Może przyczyną są zbyt duże obciążenia w postaci składek ZUS i podatków?
Panie urzędasie, proszę pomyśleć.
Zamiast kar pieniężnych od razu kilkuletni pobyt w koloni karnej.
jacek-kuba
2022-08-09 20:35:21
Nikt nic nie kontroluje, absolutnie nic nie się nie robi w tej kwestii. Dlaczego nie wiem i nie rozumiem. 90 pr ukrainek robi na lewo i ze 30 pr Polaków i i niech żaden urzędnik nie próbuje protestować. Nie znam zakładu pracy ani jednego gdzie wszystko jest legal-ani jednego. A znam wielu producentów -firmy po 150 osób i 20 na etacie. Kpina, całkowite bezprawie i brną w to złodziejstwo dalej, jakie płace minimalne, jakie zusy, podatki -miliony ludzi robi na lewo i wszyscy głupa palą. Po co pisać takie banialuki, wziąć starych ormowców ja trociniak i dostaniecie spisy za tydzień -tylko trzeba zapłacić tym ludziom, potem trzeba utrzymać pracę dla tych osób robiących na czarno i na koniec wybory wygrać -nie da się? to po ch. j ta pisanina? Jaki jest cel tego kłamstwa?
~Kolega Pozdrawiam
2022-08-09 20:42:53
Nikt z tym nic nie robi dlatego, że szara strefa i tak jest w obrocie...
Mniejszym oczywiście ale jak pracownik weźmie kasiorke to ja wydaje...
Zresztą oni o tym wiedzą i zdają sobie sprawę, że gdyby były kontrolę to firma tak naprawdę pada bo w wielu przypadkach inaxzej się nie da. Zbyt duże obciążenia fiskalo - zusowskie..
Takie zło konieczne trzymania takiej firmy... Resztę sobie dopowiedzcie jak chcecie...
~Kolega Pozdrawiam
2022-08-09 20:53:18
Chyba, tak myślę, też jest cicha aprobata w temacie "czarnej roboty" zeby upychać UA do czego się tylko da...
~Kolega Pozdrawiam
2022-08-09 21:08:22
To akurat nie jest źle gigantycznie choć słabe to to na czarno i patologia. Jednak każdy grosz zarobiony jest lepszy niż ten dany socjalnie do łapy... Zresztą socjal zawsze pochodzi z pieniędzy klasy za/pierd/alają/cej na wysokości lamperii i tej ciut więcej myślącej od przeciętności...
~kierowawa
2022-08-09 21:14:03
W transporcie to tylko idiota zatrudni na czarno. Chyba że wozi bezwartościowe śmieci. Nie jestem pracownikiem towar znika.
~Patryk pogromca dziadow
2022-08-09 21:17:32
W zakładach pracy też jeśli nie stać przełożonych dac umowy to zakasać rękawy i do pracy a nie siedzi 10 prezesów i tylko liczy ile zostanie z tych bez umowy.
Kary powinny być wysokie włącznie z zaborem tego co ktoś się dorobił na tym procederze. Domy garaże samochody i mienie. Tak samo jak w przypadku dziad transa co dawał in blanco dokumenty i nie płacił tego.
~lekarz kupci jacusia
2022-08-09 22:25:23
Nawet tu nasza kupcia swoje trzy grosze walnela, oj kupcia sny to masz niezle bo na dobry towar cie nie stac oprocz bełta, a to nie towar bankrucie
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.238.90.95

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels