Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA


AGMAZ LUKMAZ = RICO...
ID: 272257

Ta firma to dno i nie się rozpadnie jak domek z kart i niech będzie to przestrogą dla innych że jak się nie płaci za wykonaną pracę to się na dnie kończy

~Mietek
*.73.107.185

REKLAMA

Posty (111)

~Wiesiek
Będzie Dobrze...
~Wiesiek
Wozimy Dla Najlepszych !!!
~Misza
Kto to Mazur podstawione gowno.
~sid
Nikt o tym nie mowi, ale wszystkiemu jest winny Rzad, doprowadzil [swymi decyzjami ] przedsiebiorcow do sytuacji, ze jak nie ukradniesz to nie zarobisz, w tym przypadku by cos zostalo po oplaceniu characzu trzeba okrasc pracownika z jego wynagrodzenia

-1

~pks poland
Mazury za betonowy mur z kratami. Stworzyli w państwie UE niewolnictwo i przyczynili się świadomie do handlu ludźmi. Takie będą mieć zarzuty. Bardzo dobrze zresztą.
~Dzozef
Sprzedają auta
Putanie czy wymiana floty czy z powodu problemów

s://www . facebook. com/groups/199677065 7239044/permalink/34 54013144848114/
~Dzozef
s://www. facebook. com/groups/199677065 7239044/permalink/34 54013144848114/
~Dzozef
www. facebook. com/groups/199677065 7239044/permalink/34 54013144848114/
~Polski kierowca
Jest jeszcze sprawa wyszkolenia kierowców ze wschodu, większość ma kupione prawo jazdy, a to nikogo nie interesuje, Mazur okradasz ludzi i stworzyłeś system zagrażający uczestnikom drug w Europie dajesz auta niewykształconym kierowcom. Jesteś chwastem do wyrwania

1

~bywalec
Tym strajkiem to sobie narobili kierowcy ale sporego gówna. Jak firma wygra w sądzie o wymuszenie i zajecię pojazdów, to kierowcy będą to spłacać latami, albo pozostanie im powrót do krajów ojczystych. Tak czy siak będą w czarnej d***. Rozłożą im kary na raty, tak żeby z wypłat mogli to spłacać i będą dymać za fajerą a kolesie się będą z nich śmiać. W sumie to strzał w dziesiątke dla agmazu, uziemili ileś tam aut, które w obecnej sytuacji i tak przynosiłyby straty, a w zamian dostaną kasę za wymuszenia.
Nie żebym pochwalał taką sytuację, bo skoro nie płacili tego na ile byli umówieni z kierowcami to kaktur im w du**, ale jednak trzeba mieć trochę pod czaszką i nie iść na hurra, że staniemy na parkingu i co nam zrobicie?
~Janusz
Ta będą płacili
Kierowcy z bliskiego wschodu primo może i mazur wygra sprawę (o ile założy) a teraz połącz te dwa fakty

Mnie bardziej martwi brak reakcji PIP i ITD gdzie te urwy są jak są potrzebni
~PKS poland
Mazur uja i zrobi. Znajdziesz ciapatego w miejscu zamieszkania??? Jeżeli tak to co i kto mu tam zajmie??? kozę??? Takie firmy jak Mazura nie powinny istnieć. To przekręt na skalę światową. Jak można w tak krótkim czasie mieć 900 zestawów??? Legalnie, nie realne.
~Grisza 1978
A dlaczego RICOE porównaj autor wątku do AG MAZ? . Porządna firma była. Płacili przed bankructwem.
~Dawid87
~sid
2023-09-13 14:54:27

uważałem cię za jednego z większy idi/otów na tym forum, ale tym wpisem mi zaimponowałeś ( no oczywiście nie można oskarżać rząd o całą sytuacje u Mazura ale na pewno mocno się do tego przyczynił )
~sid
~Dawid87
2023-09-28 07:00:44 ~sid
2023- 09-13 14:54:27

uważałem cię za jednego z większy idi/otów na tym forum
~sid
-Wice wersa
jacek-kuba
~sid
2023-09-13 14:54:27 Nikt o tym nie mowi, ale wszystkiemu jest winny Rzad, doprowadzil [swymi decyzjami ] przedsiebiorcow do sytuacji, ze jak nie ukradniesz to nie zarobisz, w tym przypadku by cos zostalo po oplaceniu characzu trzeba okrasc pracownika z jego wynagrodzenia

~Da wid87
2023-09-28 07:00:44 ~sid
2023- 09-13 14:54:27

uważałem cię za jednego z większy idi/otów na tym forum, ale tym wpisem mi zaimponowałeś ( no oczywiście nie można oskarżać rząd o całą sytuacje u Mazura ale na pewno mocno się do tego przyczynił )


Reasumując potwierdzasz koźlarz, że okradasz państwo i okradasz kierowców -ponieważ inaczej nie da się zarabiać. Koźlarz trociniaku -czyli jesteś złodziejem. Pozostałe dziady wg ciebie również są złodziejami? Ale przynajmniej umiesz się przyznać do złodziejstwa.
~sid
Jacek a ty?
~sid
fedrowanie na biedaszybach, to niby legalne jest
jacek-kuba
Ja osobiście nic nie fedruję. Sztygarem jestem śmieciarzu. /Zatkało kakało? /
~sid
: O
~sid
juz nie jestem smieciarzem, teraz zyje na koszt niemieckiego podatnika, zatkalo kakao?
jacek-kuba
To co z tego, zawsze chorowałeś. Ale L4 nie przeszkadza przelecieć osiedlowych kubłów. Chyba, że rentka jakaś, to możesz wracać na białoruś.
~sid
nie, nie retka. arbeitslosgeld [ 1850 euro ] przez 12 miesiecy, a potem Burgergeld - placa za wynajem mieszkania za telewizje ubezpieczenie i jeszcze kase na konto jakies 600 euro, no ale jest warunek trzeba w DE zostac, wiec nici z wyjazdu na Bialorus
~sid
niech tera niemce robiom na mnie
jacek-kuba
Bezrobocie? to zwolnili cię z MPO? To nieźle. A emerytura kiedy? Może zdążysz na wojnę jakby coś.
~sid
co drugi miesiac na L4 to i zwolnili... do emeryturki jeszcze daleka droga. jaka wojne masz na mysli?
~sid
na odchodne powiedzieli ze nigdy wiecej kierowcy z polski
jacek-kuba
Ale ty jesteś białorusin przecież. Nieistotne. białoruś to niepewny teren. niemi też nadają jak wściekli na socjal 2 razy, a może i lepiej większy jak w Polsce?
~Andrzej
Ta firma zatrudniając obcokrajowcow odrazu ich zadluza na około 10000zloty za zrobienie dokumentów, hotel szkolenie i w ten sposób uwiazuje ludzi to bandytstwo kędy z państwa dostaje dotacje za zatrudnienie obcokrajowca ta firma to jakaś mafia. a te informacje mam od kierowcy z którym stoje właśnie na parkingu. Ta firma powinna szanować tych ludzi że chcą jeździć u nich w czasach kiedy jest deficyt kierowców.
REKLAMA
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.80.4.147

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2023
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels