Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Czy Lewandowski odejdzie z reprezentacji Polski? Jak myślicie?
ID: 275208

Przy okazji, Polacy wygrają z Albanią? Jak obstawiacie?

REKLAMA

Posty (101)

jacek-kuba
Ty mówisz o technicznych umiejętnościach, a ja mówię o zintegrowaniu całej drużyny. Wybierz 11 najlepszych zawodników świata i rzuć ich samopas na stadion. Tobie naprawdę należy tłumaczyć każdy szczegół? Ty samodzielnie nie masz jakiegoś zdania? najpierw musisz coś przeczytać na jakiś głupawych stronach? Nie odpisuję więcej, bo wiem, że dyskusja z tobą nie będzie miała końca. Gulczas a dlaczego... Wielki chłop a jakiś nieporadny.
Puchacz1
jacek-kuba.
Wyobraź sobie że wiem co to jest gra drużynowa.
Dlatego też prostuję filozofa twego pokroju znającego się na wszystkim począwszy od zarobków kierowców w TYRce skończywszy na piłce kopanej. Raczej w TYRce nie pracowałeś i w grach drużynowych zakończyłeś karierę na szkole podstawowej grając w "dwa ognie".
W drużynie musi być co najmniej jeden "guru", który w trudnych momentach bierze "za mo*dę" resztę towarzystwa i w krótkich żołnierskich słowach wyjaśnia jak należy grać.
Niestety w obecnej reprezentacji takiego gościa nie ma.
Chyba skończyło się na Błaszczykowskim.
Puchacz1
I chętnie też poczytam te "głupawe strony" by mieć pogląd na to co ty czytasz:) :) :)
~Opolchama!
Yacenty kupencja, od małego liczy się technika i panowanie nad piłką.
Taktyka to przyszłość.
Nikt nie będzie uczył małego dziecka taktyki (nooo, może z wyjątkiem tego waszego ministranta od edukacji), bo gra w piłkę ma przyciągać i przynosić frajdę.
Wy mienia tawariszu Yacenty panimaju?
Piszę towarzyszu Yacenty bo waszemu, dla jasności i spokojnosci
Flachac hachabuchacha
jacek-kuba
Jesteś wybitny tuman jednak-typowy wiejski filozof. Filharmonia -taka bardziej rozbudowana orkiestra symfoniczna. Dyrektor najczęściej jest dyrygentem. Dyrygent taktuje, pokazuje rytm, pokazuje które grupy instrumentów kiedy wchodzą, kiedy kończą daną frazę, Czy maja grać szybciej, wolniej, spokojniej, bardziej agresywnie. Cała orkiestra gra wg. wizji kompozytora i dyrygenta. Każdy z muzyków jest przynajmniej po studiach muzycznych -taki skrzypek ma 6 klas podstawowej szkoły muzycznej, 4 lata średnie i 5 lat studiów. Czyli uczy się grać 15 lat. Większość utworów granych przez orkiestrę on zna na pamięć, nawet nut nie potrzebuję. To co ci artyści robią codziennie po kilka godzin na próbach? ?? grają latami i ćwiczą nieustannie to samo, przecież każdy z nich umie doskonale grać. Po co trener na walce pięściarskiej, krzyczy do boksera co ma robić, ma nieustanne uwagi do jednego człowieka. Więc jak skoordynować 11 ludzi? co oni tam codziennie selekcjonują, jak można być aż tak tępym? Chciałem ci uzmysłowić, że każdy muzyk w takcie danego utworu ma poprzez zapis nutowy, określony każdy niuans, nie chodzi o samą melodię, ale o sposób wyrażenia. Na koniec 2 doskonałych tenorów zaśpiewa razem utwór, który znają na wylot. Co oni ćwiczą razem, skoro to śpiewali do znudzenia. Dlaczego dorosłemu człowiekowi trzeba tłumaczyć takie kwestie? Jak ty tą ciężarówkę prowadzisz? bo już boję się wyjść na ulicę, jak tacy docenci prowadzą 40 tonowe maszyny. Ku. wa teraz o takim dźwigu wielkim pomyślałem. Gość selekcjonuje i koniec pieśni, myślenia zero. No i takimi klientami tvn steruje jak tylko chce.
Puchacz1
jacek-kuba
Jeśli argumentem twej racji są wyzwiska, to gratuluję rozumu.
Porównywanie orkiestry symfonicznej do gry w piłkę kopaną jest lekkim nadużyciem:) :) :)
Po pierwsze, gdy gra orkiestra to taki jak ty będąc w filharmonii ma trzymać mo*dę w "kubeł".
Drzeć ryja to sobie możesz gdy gra Zenek Martyniuk na koncertach TVP za stodołą.
Po drugie, orkiestra jak gra to raczej nie ma przeciwnika i nie robi tego generalnie na boisku walcząc o skrzypce czy inną waltornię.
Po trzecie, sekundant z narożnika drze się na boksera po to by coś dotarło do niego, bo po kilku przyjętych na głowę ciosach jest mniej więcej tak głupi jak ty na tym forum.
Nie bój się wychodzić na przepustki wśród ludzi.
Przez twoje tereny "łowieckie" jeżdżę autostradą A4 a tam ruch pieszy jest zabroniony.
Puchacz1
Życzę ci jacek-kuba spokojnej nocy bez koszmarów.
~robert2
3/4 piłkarzy jest skłóconych ze starymi przez naszego klamczuszka mateuszka. Starzy z tych obiecanych 50 baniek chcieli podziału po 3 banki dla podstawowej 11 i po 300 tys dla pozostałych 12 czy 13 reszta dla sztabu szkoleniowego. Młodzi się wkur... w i skorup powiedział lewemu że jak mu mało to niech też weźmie to co łaskawie starzy dla niego przyznali i się posypało. Lewy przed ostatnimi meczami dolał jeszcze benzyny udzielając wywiadu i przejechał się po młodzieży ze niby jaj nie mają charakteru itp. zrobił to w najgorszym momencie ale rozlane mleko już się zkislo i nie było czego zbierać. Wczoraj wyszły na boisko dwie jedenastki ale tylko jedna drużyna. Albańczycy pokazali że chcą i nas powieźli. Może to i dobrze bo reprezentację trza oczyścić że zgnilizny PZPN oczywiście też ale lewemu krysze zielowi i Bednarkowi już dziękujemy postawmy na młodych i niech Papszun ich układa na MŚ w 2026 bo ME są już stracone
~M!?
Ja tak sobie czytam i czytam co Wy tu mówicie... Pewna myśl mi się nasuwa... Był kiedyś taki film " Ostatni Samuraj" Tom Cruise grał... Było tam kilka scen opowiadających o tym, że geniusze walki ciągle mimo tego, że są geniuszami się udoskonalają... Życzę takiej charyzmy " wojownikom na boisku", no i mniej kalkulacji... Porównanie orkiestrowe całkiem ciekawe !
jacek-kuba
Puchacz zapewniam cię, że jesteś do przesady trzepnięty i bezmyślny. Nie chcę cię wyzywać, bo to nic nie wniesie. Ale zastanawiam się, jak z tobą wytrzymują domownicy? Ty jesteś tak do przesady nudny, że aż się boję widząc twoje kolejne wpisy. Nie ma na forum nikogo, aż tak nudnego. Co jakieś q... to ty się przyczepisz i pieprzysz potem, aż na wymioty bierze. Ty masz w realu chociaż 1 kolegę? o czym wy rozmawiacie? Dać łopatę, określić wymiary i wyznaczyć sznurkiem, bo inaczej wjedziesz w las i zabłądzisz.
Puchacz1
jacek-kuba
Jeśli zrozumiesz znaczenie słowa "filharmonia", wróć i pośmiejemy się razem:) :) :)
Dla ułatwienia- nie jest to harmonia Fila:) :) :)
jacek-kuba
Robert być może masz całkowitą rację, ja nie znam tematu na tyle, widzę jedynie co robią na stadionie i ogarnia mnie rozpacz. To rozwiązać to i kończyć tą farsę.
Puchacz1
~robert2
2023-09-11 21:05:10
Całkiem słuszna moim zdaniem uwaga o "odpuszczeniu" ME.
Z taką mentalnością i takim składem to znowu - mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor i zwijamy sie na urlopy.
Mam nadzieję, że siatkarze pod dyrygenturą dyrektora filharmonii Grbica zagrają "koncert" finałowy w Rzymie ( po ichnemu Roma).
jacek-kuba
Puchacz mam skończoną szkołę muzyczną 2 stopnia. Mój ojciec był znanym muzykiem, grającym recitale po całym świecie. Grał w 3 Filharmoniach. Wykładał w 4 znanych uczelniach i konserwatorium w Espanii. mgr, doc, dr. Po szkole podstawowej chodziłem codziennie do pracy ojca, czekałem, aż skończy próby i jechaliśmy do domu. Wychowałem się na muzyce poważnej, chciałem czy nie. Ale teraz bolszewicki kierowca, będzie mi wykłady robił. Wy... aj i definitywnie kończymy dyskusję.
~robert2
Wczoraj na konferencji pomeczowej Santos stwierdził że jest jeszcze furtka przez baraże. Dziś na ka*ale sportowym podali potencjalnych rywali czyli Walia Włochy Izrael Kazachstan itp. z każdym z nich znów będzie w czajnik i po ptokach
~M!?
Jeszcze jedno!... Te gwiazdki mocno zbladłe musi ktoś wziąć za ryj, kazać przyjąć pozycję na łapy ślamazary i pompować aż do zazygania... Jak puści pawia, biegiem ryja obmyć i następnie pomujemy dalej - na kościach... Kto orzełka ma na koszulce ten powinien dać z siebie absolutnie Max!
~M!?
"Tej" z Chrzanowa - pisałeś, że ojciec kontrabasista- to wiem... Ty na czym głównie w tych szkołach grałeś??? Niżej pięciu linii, w liniach czy może nad liniami piszczales??? Miałem kiedyś zapytać i jakoś mi umknęło...
Puchacz1
jacek-kuba
Gratuluj ę i podziwiam.
Ale za nazwanie mnie "bolszewikiem" masz od tej pory prze je bane.
Są granice mej tolerancji dla ludzi skrzywdzonych przez los.
Módl się, byś mnie nigdy nie spotkał osobiście.
~robert2
Powinniśmy mieć w drużynie takiego Modrica który powiedział że dopóki on gra żaden Chorwat nie dostanie złamanego centa za grę w reprezentacji. Najmniejszy z nich a jest dla nich wzorem i autorytetem i za darmo a trawę gryzą. Trzecią drużyną swiata
Puchacz1
~robert2
2023-09-11 21:38:38
Do tego by tak się stało w Polsce, należy "wysadzić" beton PZPNu.
Wydawało się, że Zibi Boniek to zrobi.
Niestety nie zrobił.
Układziki i wpływy zadziałały więc "Brzęczyszczykiewicz " dostał od "Rudego" wypowiedzenie z pracy mimo sukcesów z reprezentacją w piłce kopanej.
Co zrobił następca?
Widzieliś my sami.
I warto chyba wspomnieć o Adamie Nawałce.
Bo też mu szło zdecydowanie lepiej, niż tym "gwiazdom" za niemałą kasę zatrudnionym z importu.
~M!?
Robert 2- świetne porównanie!. Chorwacja i Modric plus oczywiście ta lala w kratkę... hahahaha.. Ilu mieszkańców liczy Chorwacja a Polska... ? ? Tam koszulka w kratkę wyzwala wolę walki!
~M!?
Puchacz- wysadzić beton PZPN to senteksu mamy mało... Tam od kilku dekad każdy każdego strzyże... "Fryzjerska Mafia"! Tam nikt do fryzjera nie chodzi... Jeden drugiego na kilka stopni hierarchii goli, myje manikire i pedicure... Komplet!
Puchacz1
~M!?
2023-09-11 22:00:44
Nadzieja umiera ostatnia.
Tak sobie czytam na pasku info Polsat:
Jutro o 10tej spotkanie prezes PZPN Kulesza- F Santos.
Prawdopodobnie pożegna się z posadą selekcjonera reprezentacji Polski.
i hit.
PZPN będzie musiał w takim przypadku wypłacić Portugalczykowi około 1, 4 MLN PLN odszkodowania za zerwaną umowę.
Ludzie to się "umią" ustawić w życiu:) :) :)
~M!?
Nooo... Może na to gra?! Przytulić " kilka" groszy i do śmierci wystarczy plus jakiś " drobny" bonusik ewentualny do emerytury na piwo od saudyjczykow..
~M!?
Dobranoc! Tomorow morning starting 06. 30. Nara!
jacek-kuba
Osobiście znałem 3 kontrabasistów grających solo z akompaniamentem /fortepian/ Azarhin prof. Mysiński i mój ojciec. To dość toporny instrument jednak -czyli z zasady jest tylko dodatkiem. Cóż ja, ja w tej materii nic nie osiągnąłem. Szkołę 2 stopnia-czyli średnią ukończyłem w klasie skrzypiec. Jako amator grałem rok w technikum na kornecie- żeby mnie nie wywalili. Jako samouk grałem również na gitarze prowadzącej w takim młodzieżowym zespole rockowym APLB -poziom wiejskich dyskotek. Nigdy nie chciało mi się uczyć i zawsze sprawiałem problemy. Więc wykształcenia szczególnego nie mam -ale mam inne zalety. Jesteś usatysfakcjonowany? M? Teraz jeszcze muszę przed Puchaczem się ukrywać, bo 63 letni dziad, będzie mnie bił.
~robert2
M. O to właśnie chodzi. Można przegrać ale niech to będzie po walce. Niech zostawia pot i krew na boisku a nie tylko chodzenie po boisku
~Jabadabadu
Bo im ciągle mao!
Jakby zarabiali jak kierowcy to by im mao nie było!
Puchacz1
jacek-kuba
"Teraz jeszcze muszę przed Puchaczem się ukrywać, bo 63 letni dziad, będzie mnie bił. "

Niby gdzie to odczytałeś że będę cię bił?:) :) :)
Wystarczy, że koszmary cię biją o godz 01:06:47. :) :) :)
~Maonalone!
Ludzie nie bój3cie Yacentego!
Jego i tak już piss yepie!
Flachachacha buchacha!
REKLAMA
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.80.4.147

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2023
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels