Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA


Na podwyżkach kierowców zyskają wszyscy
ID: 275519

Przeprowadzone badania potwierdzają, że niskie zarobki i złe warunki pracy zmuszają kierowców do niebezpiecznych zachowań na drodze, takich jak wielogodzinna jazda, przekraczanie dopuszczalnej ładowności i dozwolonej prędkości, co ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (25)

szatan
Postulaty pozostaną tylko postulatami jeśli nie zmniejszy się importu taniej siły roboczej z poza UE. Obecnie przewoźnicy konkurują między sobą tanią siłą roboczą i tym kto dłużej będzie trzymał swojego niewolnika w kabinie. Należy w końcu zdelegalizować życie w budzie i sprawić że delegacja będzie możliwa tylko na krótki czas, a standardem będzie że po 8h pracy kierowca wróci na bazę.
~Kris
Genialne. Ale to znaczy ze nie bedziemy wpier. dalac bananow i pomarańczy. Bo jak to przywieść z hiszpani?
~Ł ysy
Za 8 godz pracy 4000zł i finisz.
W końcu to zawód prosty.
~Dawid87
temat dla dzieci z przedszkola, kogo obchodzi ile kierowca chce zarobić prawo podaży i popytu widmom każdy by chciał leżeć i mieć płacone za to
szatan
Kris, a jak to organizują firmy kurierskie? Pojedziesz kawałek za granicę, przepniesz naczepę albo rozładują towar i wrócisz. A jeśli za 8h pracy będą proponowali 4tyś to tylko bezdomnych z dalekich krajów będzie interesowała taka praca.
~Kris
Nie wiem jak to organizują dlatego pytam. Ale jakos nie wydaje mi sie zeby kurierkę z z hiszpani czy francji robili na 5 przepinek. Ale moze się nie znam. Bo z białegostoku to chyba ciezko w 8 godzin do słubic dojechac nie mowiąc o powrocie.
szatan
Są jeszcze bdf, kontenery (także chłodnicze) i wymiana towaru na powrót może trwać krócej niż wypicie kawy. Zniknąłby też problem z wiecznie przepełnionymi parkingami i kradzieżami towaru, a transport byłby jeszcze szybszy bo kierowca nie musiałby odbierać odpoczynku w trasie, same zalety.
szatan
Z Białegostoku na Słubice to w Strykowie zostawiałbyś ładunek i brałbyś coś na powrót, tak wyglądają przesyłki kurierskie.
~Kris
Zaje. bista teoria. Szkoda ze niewykonalna.
~Mieszko
Jest jakaś zmowa płacowa
Łuków wszyscy 380 zł dniówka
25-28 zł za godzinę w delegacji na zachodzie! Oni rzeczywiście są lekko mocno upośledzeni

Spedycje i spedytorzy oraz zarabiają kokosy drenując rynek z kierowców i nie tylko.

Odkąd pojawił się GPS i GSM to organizowanie pracy kierowcy polega na
MINIMALIZOWANIU wynagrodzenia i MAKSYMALIZOWANIU obciążeń pracą

Cytując znanego mema można powiedzieć
"Andrzej to je... bnie"
~Dawid87
sztan de/bilu a nie lepiej z fabryki odbierać helikopterem później na lotnisko przeładować w boeing to już kierowca nie będzie potrzebny
Puchacz1
~Dawid87
2023-09-26 15:52:23
Nie po to PiS przekop robił przez Mierzeję Wiślaną byś ty teraz proponował transport jakimś Heli czy Zosikopterem albo "Benkiem" i powodował niepotrzebną emisję CO2!
Z fabryki do rzeki transportem konnym, rzeką flisacy do Elbląga czy innego Szczecina i reszta podróży łajbą z napędem wodorowym!
Puchacz1
szatan.
Jest praca dla kierowców po 8h dziennie i do domu.
Np w MPK, MZK.
W tzw "międzynarodówce" to nierealne.
I nie mam na myśli tu patologii w wydaniu "Aborygenów" i ich szefów co pracują po 8 tygodni i więcej bez zjazdu do bazy.
jacek-kuba
Kto jakimiś ciężarówkami przesyłki będzie wozić? Ziemia obraca się z prędkością prawie 1700km/h wystarczy dronem podnieść towar i za godzinę z kawałkiem wylądować i już jesteś 2000k dalej. Zatkało kakało? Zamiast latać, należy wykorzystać bezpłatny ruch ziemi. łysy chciał nawet rampy nad ziemią instalować -ale nie miał do czego przyspawać. Latał ciul i szukał punktu zaczepienia.
jacek-kuba
Tak mocno wiało, że gnojowi włosy w kosmosie powyrywało.
~sid
Jacek niemce cie bardzo chwalily, gadaly ze byles bardzo dobrym pracownikiem...
jacek-kuba
Najbardziej mnie złodzieje chwalili jak przyjechała moja pani prawnik, tv, prasa i czerwony krzyż. Dodatkowo policja i zakończył się bal. Mam wielu dobrych znajomych, akcja była zorganizowana perfekcyjnie. Kasa dla 20 ludzi wypłacona na drugi dzień.
jacek-kuba
Polska ambasada powiedziała, że jak nie płacą to mogą dać nam kredyt na powrót i potem oddamy. To naziści dopiero. Sprawa była głośna, łącznie z próbą wyrzucenia wszystkich na bruk. Takie kundle niemieckie myślały, że łatwo pójdzie. Jaguar właściciela firmy płonął jak pochodnia.
~zerka spod premium
na pewno Łyski nie zyskają
~PKS poland
Łysy... Dawaj nowy zestaw, nie po isranym szoszonie 8 godz. dziennie pracy najlepiej 7-15 5 dni w tygodniu, oczywiście codziennie w domu i przychodzę. Jeszcze Ci pączki na święta będę robił. Taki jestem gość. 4000 zł do łapy i całość ozusowana. Umowa stoi???
~mi tesz mao.
Wreszcie jakiś mądry artykół. Pewnie rze wszyscy skożystaja.
Kierofca powinien mieć 1500zł dniufki. Ten temat ciągle wałkoje. I nie nalerzy bać się pijanych kierofcuf tiruf.
Pijany kierofca tira trzeźwo prowadzi. Pijany kierofca to odstresowania kierofca. W tej pracy bardziej niebezpieczny jest stres nisz alkochol.
~miMao
Jechałem raz u dzida za 1000zł dnufka.
Bardzo żle mi się jechoo.
Droga byaa hajsą węższa, paliwo znikao, towar wypadł i się zgubił, nawet objazdy się wydłużały. To wszytko przez mao wynagrodzenie.

Póżniej jechaem u dziada za 1500dnufkem. Ta sama droga bya pusta, bez dziur i auto mao paliło. Nic nie wypadło z naczepy. Wszytko byo ok do puki nie dowiedziałem się że dziad paci pod stoem.
Nagle pękła opona i wpadłem do rowu.
Auto do kasacji, towar zniszczony, paliwo wycieko.
Wszystko przez maou dniufke.
~miMao
Nic nie jest ważne tak jak wysoka dniufka.
Możesz mieć stare 30 letnie auto na łysych oponach, spedytora wariata i naczepę co nie załadujesz żadnej palety. Wszytko może być do bani.
ALE!
Jak zapacisz dniufkem 1500 cudownie wszystko Siem naprawi.
Frachy same wpadkom, auta siem naprawiom a spedytor zacznie zarabiać dla ciebie.
MAO! być nie może !
~Piotrek
Hahaha.
Kocham czytać te wasze "garpsenowskie opowieści".
~mi tesz mao
miMao ma rację.
Ja też tak miałem tylko że dodatkowo naczepa mocniej ścinała Uki i kołami po krawężnikach jeździła. Do tego olej na dolewkę się uplynnial i inne płyny eksploatacyjne. Czas spędzony na parkingach magicznie się wydłórzał. Jak to się mogło stać, nie wiem. No ale po podwyrzce wszystkie objawy ustąpili, nawet ropy i towaru z naczepy nie ubywało za dorzo. Morzna?
Tszeba inwestować w kierofce sfojego bo zawsze morzesz mieć gorszego.
REKLAMA
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.80.4.147

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2023
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels