Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Windykacja w transporcie a koszty

ID: 275564


Niestety nie każdego dłużnika da się zachęcić do współpracy tylko przy pomocy pisemnych wezwań do zapłaty, e-maili lub telefonów przypominających o istniejącym długu. Jeżeli nieuczciwy kontrahent nie dąży do załatwienia sprawy w sposób polubowny, wierzycielowi nie pozostaje nic innego, jak wystąpić na drogę sądową.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (1)

~SCANIA 770S
Tak czytam te artykuły i wszystko tylko dla dobra pracodawcy przedsiębiorstwa, a ten pracownik kierowca to... Dlaczego może pracowac po 60 godzin tygodniowo? Gdy inni po 40 godzin. Kierowca zawodowy to pracuje 24 godziny na dobę, prosze sobie wyobrazić że w transporcie miedzynarodowym to kierowca jest cały czas w kabinie. Pracuje: prowadzi pojazd, zaladunki i rozladunki oraz czas na inne sprawy jak zameldować się, wypełnić dokumety i wysłać do biura. Wytypowac i zaplanować nową trase z nowego zlecenia. Kierowca też w tej kabinie spożywa posiłki: śniadanie, obiad, kolacja oraz śpi czujnie jednym uchem nasłuc.e czy złodzieje niekradną paliwa lub towaru z naczepy. Czyli 24/24 ciągła praca. Dlaczego tak cicho jest o tej ciężkiej pracy kierowcy, który tygodniami nie widzi swojej rodziny tylko pasy na autostradzie, firmy oraz krzaki na parkingu zamiast swojej rodziny.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.222.104.206

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels