Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Opozycja wygrywa wybory w Polsce

ID: 275959


Europa zaciera ręce ręce, świat się śmieje.

Posty (28)

jacek-kuba
jak w temacie...
jacek-kuba
Gdyby głosowali tylko uczniowie szkół średnich i studenci 1 miejsce miałoby PO -31 pr, 2 miejsce sld -27 pr, 3 miejsce- 3 droga, 4-konfederacja, 5 Pis. Podłączeni w rurkach i półtrampkach, rozwalili system, rozmontowali własną ojczyznę, dzięki rodzicom, nauczycielom, chciwości, głupocie i internetowi. Tępota wygrała -tego nikt nie przewidział. Największy sukces w Polsce osiągnęli bolszewicy, naziści i lewacy w jednym. Tak to kiedyś zapiszą w księgach historii. Ciężko w to uwierzyć. To tak jakby niewolnicy błagali ponownie o niewolę. Efekt biegania za drobnymi i posadzenia młodzieży przed komputerami. Wątpię czy da się to odwrócić. Arytmetyka nie daje wielkich szans.

-1

jacek-kuba
chyży rój, sld, bezpieka z gościem od 6 króli czy mecenasem remkiem, odbierają gratulacje z moskwy i berlina. Wschodnia i zachodnia Europa świętuje. neobolszewia śpiewa pieśni patriotyczne -bawmy się.

-1

g-a
Świat ma to w doopie. Akurat jestem we Francji. Nikt tu słowem o tym nie wspomina. Na pewno najbardziej cieszą się rodzice uczniów. Prawie 10 000 rocznie w plecy na jednego ucznia. Emeryci tez stracą 4400 na rok.
Btk1
A nie macie wrażenia że pisowi to pasuje? Za łatwo oddali władze
Puchacz1
O czym wy pieprzycie?
PiS wygrał wybory.
Nie może jedynie samodzielnie rządzić.
Skończą się rządy jednego człowieka z gabinetu przy Nowogrodzkiej.
takijeden
Skowyt zwolenników mędrca z Żoliborza jest bardzo donośny.
"Miałeś chamie złoty róg... "
JanKos
Naród poszedł po rozum do głowy. Gdyby nie to, że pisbolszewia miała TVP i górną kasę kradzioną z budżetu państwowego na finansowanie kampanii wyborczej, 10% to Max co by uzyskali. Niech żyje wolną Polska. Niech żyje premier Donald Tusk. Złodzieje z pis, za kratki. Amen

-2

laki81
Nikt się nie spodziewał że ludzie pójdą tak licznie na wybory, frekwencja piękna i oby zawsze tak było a nawet lepiej, bo to jest sygnał dla wszystkich rządzących że za 4 lata będziecie rozliczeni, że nic nie jest dane na zawsze. Wreszcie się Polacy " obudzili " i wiedzą że ich głos ma wartość i może dużo zmienić.
jacek-kuba
Może koalicja z największą prostytutką w sejmie? Może do końca Grudnia, coś się wprowadzi? a może -jest jeszcze inna opcja. Ale zakładając, że wszystko pójdzie po myśli bezpieki -to jak kilkanaście partii ma się dogadać, ile to potrwa-takie rządy? /Nasza/ obecna opozycja, powycina się wzajemnie dla stanowisk.

g-a słuchasz we francuskim radiu wiadomości o Polsce? ??- gratuluję. We francuskim rządzie aż wrze, ale chyba z tłumem o tym nie gadają. Chłop radio włączył i będzie słuchał i co? nic nie zrobisz.

Jeżeli nic się nie wydarzy, to po 4 latach nie będzie już Polskich lasów, żadnych Orlenów, żadnego Bełchatowa z czasem nie będzie godła, flagi i języka. A jak nauczycielom obiecają jeszcze 200zł -to wyjaśnią uczniom, że płci również nie ma. Elita-inteligencja nauczająca sprzedała się za obietnicę podwyżek. A nasze dęby, tak nawożone i podlewane, wyrosły na trzcinę.
Żeby było jasne, nie mówię personalnie tylko ogólnie. Znam wielu wspaniałych młodych ludzi, ich wspaniałych rodziców i wspaniałych wykładowców.
laki81
" Szczęśliwej Polski już czas ", oby było lepiej tego życzę Wszystkim.
ala100
POWIEM TYLKO -KOMUNĘ PRZEŻYŁEM-ALE LEWACTWA JAKIE MA RZĄDZIĆ POLSKĄ -JESZCZE NIE WIDZIAŁEM -POWIEM TYLKO MŁODZI KTÓRZĄ SĄ WYKRZAŁCENI GŁOSOWALI NA LEWACTWO-ALE WYKSZTAŁCENIE NIE IDZIE -RAZEM ZE SWOIM ROZUMEM-POLSKA PRZY TYM LEWACTWIE COFNIE SIĘ OK. 10-LAT-POGADAMY ZA 5-LAT-I PAMIĘTAĆ JAK RZYŁO SIĘ 2022 R.

1

g-a
Jacuś - w których to mediach cały czas o Polsce pierdziela?
jacek-kuba
Skup się na drodze, bo pieprzysz jakieś banialuki. Nie rozumiesz słowa z tego co napisałem, denerwujesz się, rzucasz -po co? Myślę, że potrzebujesz więcej spokoju i mniej wrażeń. Szerokiej drogi.
g-a
Jacuś. Nie pozuj na mędrca. Wychodzi to na odwrót.
Ł ysy
Czytając wypociny forumowych autorytetów odnoszę wrażenie, że lewakiem jest osoba pracująca, płacąca podatki.
Solą tej ziemi jest bezrobotny luj smierdzacy piwoszczynem.. Luj jest patriotą walczącym o dobro pjczyzny. Siedząc w domu, pierdząc w stołek nie bogaci zachodnich pracodawców.
Prawdziwy Polak dbający o sobro naszej ojczyzny.
takijeden
"PiS wygrał w 2015 r., bo "czuł" wyborcę, był blisko niego. W 2023 r. przegrał, bo się od tego wyborcy odkleił i próbował wmówić mu swoją wizję świata jako jedynie obowiązującą. Że zła Unia, że zdrajca Tusk, że sukces. Ludzie tego nie kupili, bo mają rosnące rachunki do zapłacenia i coraz mniej na kontach, coraz mniej stabilne otoczenie i większe obawy o przyszłość. Do tego zostali zamęczeni jadem i pychą. "

1

szatan
Kłócicie się jakby było o co. PIS twierdzi że się stawia UE i podpisuje wszystko jak leci, PO nie będzie udawało że się stawia i taka będzie różnica. YouTube przygody pelikana, na rozweselenie.
gustav
Skąd w sierotach po PRL tyle żalu i rozpaczy?
Nowy rząd niewiele będzie mógł począć.
Nie mają większości konstytucyjnej i Prywatny prezydent Pana Prezesa będzie blokował aż miło. Czasami może wysłać coś do Trybunału Kucharskiego. Zabetonowana jest Prokuratura, KRS i jeszcze kilka ciekawych instytucji.
PiS zrobił wszystko by demokracja mogła działać tylko po jego przewodnictwem.
Puchacz1
2023-10-18 15:34:02
" Szczęśliwej Polski już czas ", oby było lepiej tego życzę Wszystkim.

Nadzieja umiera ostatnia.
W Sejmie i Senacie w 90% od lat te same ryje.
To tak by nie było złudzeń.
szatan
Najważniejsze że pojawiło się pęknięcie w dyktaturze, bo już groziło nam wieczne rządzenie jednej partii tak jak na Węgrzech.

1

Puchacz1
I to jest chyba jedyny plus tych wyborów.
Reszta, po staremu.
Jeszcze pieczątka nie wyschła w PKW, a ci co " do kupy" mają więcej głosów niż " ogródek" Kaczyńskiego dzielą stanowiska.
Ten będzie Marszałkiem, tamten Premierem, jeszcze inny Ministrem.
Po wyborach zwieracze puściły i pokazują swe prawdziwe twarze.
Ciekawe czy Pan Tusk pokaże się w Sopocie?
Tam w sierpniu przysiągł ze dzień po wygranej w wyborach odblokuje kasę z KPO.
szatan
Tylko że wyborów nie wygrało KO tylko tzw. (chyba dla zmyłki) zjednoczona prawica. A że dosłownie w dzień po wyborach można coś zrobić, to tylko widzowie TVP mogli uwierzyć.
jacek-kuba
Ależ naturalnie, że można. Nowa władza już wystawia na sprzedaż co się tylko da. Stanowisk jeszcze nie obstawili, a lasy już są na portalach niemieckich.
g-a
Od nowego roku cena energii elektrycznej o 70 % w górę
Miłych snów o "normalności"i "lepszej Polsce"
Puchacz1
2023-10-19 20:01:38
Tylko że wyborów nie wygrało KO tylko tzw. (chyba dla zmyłki) zjednoczona prawica. A że dosłownie w dzień po wyborach można coś zrobić, to tylko widzowie TVP mogli uwierzyć.

Nie ważne kto uwierzył.
Ważne kto co mówi.
Nie śledziłem kampanii wyborczej a o tym zobowiązaniu Pana Tuska dowiedziałem się z wywiadu Beaty Lubeckiej z Katarzyną Lubnauer w Radiu ZET.
Znaczy to że Pan Tusk to jeszcze nie Pinokio ale już Landryna:) :) :)
g-a
Programów osłonowych już nie będzie, matołku. Czyli "koniec rozdawnictwa". Najśmieszniejsze jest to że 800+ i dodatkowe emerytury zostaną. Nie są w stanie odrzucić weta. Za mało ich w tym Sejmie
JanKos
O jakich lasach ty kupo komusza mówisz? O tych co to je pis w pień wyrżnął i do Cin sprzedał? Lecz się ofiaro pisowskiej propagandy.

-2

Tylko dla zalogowanych

Wątek ten komentować mogą tylko posiadacze kont w etransport.pl - Zapraszam do zalogowania lub rejestracji.

Zaloguj się Zarejestruj się

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels