Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Co trapi zawodowych kierowców?

ID: 278857


Nie ulega wątpliwości, że kierowcy amatorzy nie mogą się równać z profesjonalistami, jeśli chodzi o umiejętności prowadzenia pojazdów czy przewidywania sytuacji na drodze. Jednak nawet mistrzowie mają swoje słabości. O charakterystykę kierowców zawodowych w odniesieniu do amatorów poprosiliśmy kilku ekspertów.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (52)

~Mokebe
zawodowcy, hahaha chyba w szczaniu do butelek, i chlaniu na parkingu do obrzygu, to sa zawodowcy, kierowca dzis to nieuk, brudas, alkoholik.
~Szofer
Sam jestem kierowca zawodowy po kraju lokalnie od 5 lat, ale takiego scierwa jak właśnie kierowcy zawodowi to daleko szukać. Mówię o tych złych czyli sranie na parkingach wyrzucanie śmieci gdzie popadnie szczanie do butli i wyrzucanie do rowów na poboczach taki patus by chociaż wylał zawartość a nie to tak leży. Wyzwiska i kłótnie na cb radiu. Nie umieją jeździć według nowych przepisów tzn jest zakaz wyprzedzania na autostradach i ekspresowkach ktoś się wlecze z przodu a banda .i zawodowych jedzie za nim siedząc sobie na zderzakach zamiast porobić normalne odstępy jak ktoś się spieszy to przeskoczy 1 za 2 a tak musi brać na raz np 5 przygłupów. Wulgarny język zmieszany z wieśniackim typu pójdziem pojedziem róbta itd nie ma gorszego scierwa patologii jak kierowca zawodowy to obecnie jeden z najgorszych zawodów na świecie kiepskie pieniądze za spanie jak pies w budzie żarcie z michy i szczanie na koło. Ochrona i pracownicy magazynów traktują takich gorzej jak psów
~Szofer
Często teraz obserwuje wśród przygłupów zawodowych sytuacje gdzie ja jadę z droga z pierwszeństwem a przyglup zawodowy czeka na podporządkowanej dojechał zamiast poczekać aż ja przejadę 5-10 sekund za mną nic nie jedzie daleko dopiero widać kogoś jadącego to nie wyjedzie mi specjalnie i muszę mocniej hamować. Tak właśnie jeżdżą przygłupy zawodowe
~Szofer
Często tez przygłupy zawodowe na ekspresówce jak są wyprzedzani to nagle przyspiesza i jedziemy tym samym tempem po 2 pasach nie wiadomo czemu coś ugryzło w d u p e przyglupa zawodowego
~tagoo
Linijki hybryda ha
~tagoo
iiiiihhhhhhhaa ha
~DXI
jak wytrzymać pod butem sefa czy spedzia
tagoo
Szofer przykre jest to, co piszesz, ale jakże trudno się z tym wszystkim nie zgodzić.
Wystarczy, że tylko co 10 kierowca wyniósł z rodzinnego domu niewłaściwe wychowanie, a reszta 9 o dobrych nawykach w tym 5 wzorowych, zbiera po głowie jedynie za tego jednego.

Wejdźmy w większe porównanie.
Na 100 tysięcy, adekwatne 10 tysięcy, to ćwierćinteligeni o powiedzmy żadnych, lub najwyżej miernych wzorcach cywilizacyjno-obycza jowych wyniesionych z domu rodzinnego.
Nie łudźmy się wszystko wynosi się z domu rodzinnego.
Jak za młodu matka z ojcem Jasia wychowają, taki pożytek na starość z Jana mają...

Wracając, 10 tysięcy orangutanów wpuszczonych jednego dnia do cywilizacji, poczyni tak ogromne szkody materialne i wizerunkowe, że tego nie da się drugiego dnia naprawić i zneutralizować, a drugiego dnia, to stado robi dalej to samo i tak idzie dzień trzeci, czwarty...

Niektórych ludzi nie powinno się wypuszczać z klatek w ogóle, bo czynią nieodwracalne w skutkach zniszczenia i straty.

Można wymieniać godzinami niegodziwości, syf w toaletach, prysznicach, parkingach, których dokonują orangutany.

Ale ale trzeba być sprawiedliwym, bo ktoś powie, że jestem skrajnie uprzedzony do takich osobników i podepnie pod mowę nienawiści.

Tak, zawsze będę nazywał sprawy po imieniu, tak jak zawsze to czynię i jestem z tego na forumie znany.
Zawsze będę mówił, że brudas jest brudasem, tak samo jak cham chamem...

Nie oszukujemy się, bo w każdym miejscu i w każdym zawodzie znajdzie się przynajmniej 10 % brudasów, chamów i orangutanów, tylko kierowców bardziej widać, bo reszta rozlezie się po budowach, warsztatach, halach magazynowych i innych miejscach, i ich nie widać tak jak kierowców.

Chciałem jeszcze mocniej i więcej pocisnąć, ale pohamowałem się przy okazji świąt.

Niech orangutany, jeśli ich stan umysłu da radę, pochylą się nad swoim zachowaniem i postępowaniem...
tagoo
I jeszcze jedno.

Podróbka każdy wie, że piszę jako tagoo jedynie zalogowany.

Rozumiem, że imponuje ci moja postawa i wpisy i też tak byś chciał zabłysnąć, podszywając się pode mnie, ale spróbuj sił pod własnym nickiem.

Nie lękaj się tych swoich pierdów z du. py i pisz pod własnym nickiem.

Bo to, że jesteś normalny inaczej, to już każdy od paru lat na tym forum wie, więc nie musisz cały czas nam tego na siłę udowadniać.
tagoo
Daj ludziom normalnym wreszcie od siebie odpocząć orangutanie, chociaż w okresie świąt...
~leży z drutem pod premium
a kogo ty się czepiasz, nie można wrzucac wszystkich do jednego worka skoro w dużej większości w dużych siedza ukry ruskie i inna filipina
wszędzie trafiaja się czarne owce, doktorki, ksieża, prawnicy, kierowcy itp itd
szatan
Gdy świń w kojcu zbyt wiele to się gryzą, ale przecież żaden kierowca z tej pracy nie zrezygnuje żeby było luźniej. Kierowcami zostają tylko ci którzy się nie nauczyli żadnego pożytecznego zawodu, czy od najniższych warstw społecznych powinniśmy oczekiwać elokwencji i erudycji?
~jacek-kuba
I ha ha ha, to ci cholercia z tego tago. I bum cyklu cyk.
tagoo
Z drutem pod premium, przecież napisałem o innych grupach zawodowych również - należy przez to rozumieć, to co zawarłeś.
Trudno wypisać wszystkie profesje indywidualnie...
~Geju
Uważam że to że ktoś nas. ra do reklamówki z biedry lub nasz. cza do butelki lub też zwymiotuje pod naczepą to nic złego...
~luk
Widzę że rzucili kamień niewinni... najlepiej w internecie bo anonimowo. A ilu z Was jeździ na frachcie i z kilometra, dlaczego tam nie wyzywacie, żeby polepszyć warunki... nie znam zawodowego który choć raz do butelki nie nalał i tak lepiej do butelki niż na beton czy koło. Ja nie bronię nikogo ale ludzie opamiętajcie się z tymi komentarzami. Świat stoi na krawędzi 3 wojny a Wy o byle gówno się kłócicie. Sorki ale nie chcę z takimi siedzieć w okopie...
szatan
~luk, a ja wolę wyciągnąć parówę choćby przed kościołem czy przedszkolem niż zachowywać się jak obłożnie chory w szpitalu i walić do kaczki, trzeba mieć swoją godność i nie robić z kuchni kibla (choć nie oceniam wstydliwych). A w okopie- z całym szacunkiem- to spotka się odpad genetyczny, który w porę nie ucieknie.
~Tomek12345
Wszyscy macie rację. temat rzeka. Ogółem 90 procent to brudasy, cwaniaki i złodzieje. Jeden drugiego okradnie a w domu się pręży ile to nie zarabia 25zl na godz.
~driver
taki szatan byl na badaniach psychologicznych i psycholog go oblal.. w dodatku nie rozroznia kolorow... jak moze byc kierowca zawodowym... teraz tyra z ukraincami w blocie i caly czas zazrosci... nadal nie uzywa mozgu
ArielStarosta
mnie najbardziej trapi to że jest zbyt mało policji która daje mandaty dla oszołomów w ciężarówkach, przykładowo jadę sobie spokojnie autostradą a tutaj wyprzedza mnie jakiś bandyta drogowy i zamiast zrobić odstęp to naczepą wjeżdża mi przed kabinę czym naraża moje życie. najbardziej denerwują mnie niekompetentni kierowcy i policja która nie reaguje bo powinna karać przestępców w ciężarówkach dużo surowej i częściej.
~Koński zwis
A mnie najbardziej trapi że brak jest ustaw o dekretów przeciwko trzęsieniom ziemi. Gdyby politycy taka ustawę napisali i przegłosowali a policja ją egzekwowała i kontrolowała nigdy do tego by nie dochodziło.
Chociaż w Polsce tego nie ma ale świat wygląda inaczej.
Z drugiej strony chciałbym żeby wszyscy byli zadowoleni i szczęśliwi a policja powinna karać tych którzy tego nie przestrzegają!
~Koński zwis
To z jaką prędkością ja tą autostrada jadę że aż ciężarówka z naczepa podjęła manewr wyprzedzania?
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.222.104.206

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels