Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Wyprzedzał na A4 z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów

ID: 279170


Kierowcy zawodowemu, za lekceważenie postanowień sądowych, grozi od 3 miesięcy do 5 lat więzienia. Sąd dodatkowo może zastosować karę dożywotniego zakazu kierowania.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (13)

~Pan Koopa
No ręce opadają, mieć coś za uszami i jeszcze się wychylać.
szatan
Nie żebym komuś rozwiązanie... ale jako że w wielu przypadkach dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych może oznaczać śmierć głodową, może okazać się że jedynym rozwiązaniem stanie się uzyskanie prawa jazdy w innym kraju. Niestety jeśli utracimy prawo do życia- pardom jazdy- w kraju członkowskim UE to niem możemy go uzyskać w całej UE i tu pojawia się kraj wyklęty mianowicie Rosja. Dekretem Włodzimierza z Kremla każdy kto podpisze roczny kontrakt z Rosyjskim wojskiem będzie mógł ubiegać się o Rosyjskie obywatelstwo, a więc także prawko będzie mógł sobie zrobić.
szatan
Osobiście jeśli ten unio-kołchoz swoimi dyrektywami i ładami doprowadzi mnie do ostateczności, to już wiem co zrobię. Walczyłbym o wolną Polskę- choćby w obcej armii...
~Alfred2024
na miejscu powinien być rozstrzelany, nic o niebezpieczeństwie jakie stanowił?!

1

~Hycel
Za jazdę bez posiadania prawa jazdy jest mandat około 500 zł ( pisze o starym taryfikatorze bo na e wiem czy się coś nie zmieniło).
Za jazdę z zatrzymanym lub zabranym prawkiem grozi kara pozbawienia wolności.
Ot taki paradoks prawny.
Wniosek:
Lepiej nie posiadać prawa jazdy
~robert
Dobrze że jeszcze mamy prawo do życia, które to może się kiedyś zmienić.
Powinno się karać takie przypadki, ale zabieranie uprawnień to jak wyrok śmierci. Szkoda że prawo jest tylko na biednych, a bogaci mogą bujać. Przykład zamek w Stobnicy postawiony na terenach eko. Gdzie zieloni czemu się nie przykuwają do bram zamku, co nie doszedł przelew?
~Były zawodowy
I właśnie przez ten zakaz zrezygnowałem z pracy na ciężarówkach. W końcu ważniejsze jest to żeby kierowcy osobówek mogli gnać po autostradach i drogach ekspresowych
~Uczestnik Ruchu
@Były zawodowy no przecież ważniejsze jest żeby kierowca zawodowy taki PROFESJONALISTA miał gdzieś przepisy o ruchu drogowym i ograniczenia prędkości.
Jedyny Bóg jaki dla takiego istnieje to TACHO i tylko TACHO. To ograniczenie wyprzedzania jest jak najbardziej w porządku, bo to co Ci PRO kierowcy wyprawiają to patologia jest. Mniej takich na drogach lepiej dla wszystkich.

1

~sid
nie ladnie, oj nie ladnie kolege po fachu objezdzac [wyprzedzac] kara jak najbardziej sie nalerzy
~sid
ja bym jeszcze w ramach kary, pozakladal im ograniczniki do 85.
szatan
~Uczestnik, ja też dostrzegam cudowne właściwości tego zakazu. Powinniśmy postulować stworzenie podobnego przepisu w stylu ''na drogach expresowych i autostradach obowiązuje zakaz wyprzedzania pojazdów samochodowych przez inne pojazdy samochodowe'' to by sprawiło że ''bezpieczeństwo'' zostałoby przeniesione również na osobówki i motocykle.
szatan
Albo pójdźmy dalej: całkowity zakaz wyprzedzania- zawsze, wszędzie i wszystkiego!
~DXI
to samo grandzioły w osobowym, prawko zatrzymane ale pierwsi w zabudowanym stówę gonią
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.200.86.95

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels