ID: 289685
Pół soboty na słoiki przed wyjazdem - czy tak musi być?
ID: 289685
ID: 289685
Cześć, jestem pracuję w transporcie od 20 lat (porty, spedycja, transport drogowy i kolejowy).
Tworzę gotowe posiłki dla kierowców na długie trasy bez gotowania, bez lodówki, tylko wrzątek i gotowe. Zanim cokolwiek wypuszczę, chcę wiedzieć czy taka forma w ogóle ma sens dla Was pod kątem wygody i innych no i czy to ma sens kosztowo.
Ankieta zajmuje 3 minuty, jest anonimowa.
Link do ankiety: s://forms. gle/6q4k3vpSizaX2Cng 6
Odpowiedzi zbieram do 15 maja, losowanie będzie16 maja, do wygrania 2× karta paliwowa 40 EUR.
Pozdrawiam, Filip
Cześć, jestem pracuję w transporcie od 20 lat (porty, spedycja, transport drogowy i kolejowy).
Tworzę gotowe posiłki dla kierowców na długie trasy bez gotowania, bez lodówki, tylko wrzątek i gotowe. Zanim cokolwiek wypuszczę, chcę wiedzieć czy taka forma w ogóle ma sens dla Was pod kątem wygody i innych no i czy to ma sens kosztowo.
Ankieta zajmuje 3 minuty, jest anonimowa.
Link do ankiety: s://forms. gle/6q4k3vpSizaX2Cng 6
Odpowiedzi zbieram do 15 maja, losowanie będzie16 maja, do wygrania 2× karta paliwowa 40 EUR.
Pozdrawiam, Filip
Posty (26)
|
FilipCh
| jak w temacie... | |||
| ~sid | Wiekszosc kierowcow to bezzebni a tych ktorych stac na detyste stac tez na posikek w knajpie, wez to pod uwage | |||
| ~Ostatni worek cementu! | Acha, no tak. | |||
|
FilipCh
| Ale między knajpą a głodnym czekaniem na rozładunek jest jednak trochę miejsca 128516; | |||
| ~, sid | Kierowca ma jeden posilek dziennie, spedytor zadbal by szofer nie mial czasu sie po dypie podrapac a co dopiero podjadac | |||
| ~, sid | Uprzedze twe pytanie, po 15 godzinach pracy tez nie ma czasu na jedzenie, krecenie smiglem i spac | |||
| ~, sid | w wekend doszurak zalany tym co w czajniku zostalo i tyrka 15 godzin | |||
| ~Wonsuś | Od czego takie bembeny mają jak zjeść spedytor nie daje? | |||
| ~sid | bamber nie od jedzenia a od piwa rosnie | |||
| ~FilipCh | 15 godzin roboty, spedytor goni, a zjeść trzeba : ( Dlatego pytam co by pomoglo a nie co idealne bo wiadomo nie jest latwo - jak mozecie udostepnicje ankiete dalej. Dzieki !!! | |||
| ~sid | Siofer na jedzenie niema, wszystko poszlo na mandaty... jak cos zostanie to baba zabiera. Nawet na kieliszek chleba nima | |||
| ~sid | Nawet na panienki nima, smiglem tsza ktecic | |||
| ~kat | "15 godzin roboty, spedytor goni, a zjeść trzeba" Jak to goni? Goni to jedynie z rana, jak się obfitą kokację zje. Trzeba je.. c taką robotę. Szanujcie się, !!!Sam siebie nie sznujesz wszyscy beda takiego miec w d.. ie | |||
| ~Wonsuś | Acha | |||
| ~kat | Cieszę się Woncuś, że pojąłeś | |||
| ~sid | Kat, szkoda ze tam nie byles taki mondry i sie nie szanowalej jak tu na forum | |||
| ~sid | Jak bedzie mozna odebrac te 2 karty? | |||
| ~sid | ... bo nie wiem czy jest sens dalej pisac | |||
| ~kat | Nie sądzę, że to dobry pomysł klikać w linki prowadzące do niewiadomego źródła. No może jedynie z poziomu linuxa. | |||
| ~kat | Sid, ja nie mam żadnego interesu aby być mądrym na tym forum, tak to już jest, że człowiek "nie dający się" nie zostanie wykorzystany"oczywiś cie na tyle na ile może sobie pozwolić w pewnych granicach. Dobrze wiesz, że np. w DE ludzie mają inna mentalność, tam niemiecki pracownik, typowy Niemiec, jest w 100%lojalny do swojego geschaftsfuhrera. A sam pracodawca oczekuje 100% pracy od pracownika. Natomiast np. u południowców ES czy IT już jest inaczej. | |||
| ~Homoseksualista | Ci pośmiewisko dartomu może wiedzieć o prawdziwym życiu jak on połowę przesiedział na zasiłku! Jak się jeździło do Mongolii to było życie! Howgh! | |||
| ~Chleb ze smalcem! | Acha. | |||
| ~Ordynator jest 1! | No tak właśnie | |||
|
tagoo
| Przygłupie KałOwski, pytanie nie było do ciebie skierowane, to po co wtykasz swój parszywy ruski ryj... ? ! | |||
|
tagoo
| Tobie w wiadrze podają na śniadanie świeże fekalia PO zrzucie nocnym do Czajki... !!! Nie przystawiaj ryja do delikatesów... !!! | |||
| ~Homoseksualista | Teee tego tagoo figo fagot kurna! |
Opcje - szybkie linki
Wybierz
Wątki Admina
Wybierz
TOP 20 - przez was wybrane
Wybierz
OSTATNIO KOMENTOWANE
Ogromna prośba...
Reklama to nasze JEDYNE źródło dochodu.
Reklam nie jest wiele, nie wyskakują, nie zasłaniają żadnych treści, ale umożliwiają utrzymanie redakcji.
Proszę pomóż, dodaj etransport.pl do wyjątków Twojej aplikacji.



