ID: 290096
Giełda i TMS
ID: 290096
ID: 290096
Integracja giełdy i TMS w jedno środowisko
Integracja giełdy i TMS w jedno środowisko
Posty (4)
|
supLOAD
| jak w temacie... | |||
|
supLOAD
| Z czego korzystacie najczęściej? Jakie giełdy i jaki TMS? | |||
| ~Daniel W | Jestem dysponentem w jednej firmie, która korzysta z dedykowanego dla Ciebie systemu TSM pisanego przez firmę devesol. pl Z tego co wiem to koszty stworzenia takiego systemu są pomijalne, a system nam dysponentom bardzo uporządkował pracę i pozwolił wygrać przetarg z dużą korporacją i dzięki temu firma urosła z 50 mln do 76 mln przychodu w rok. Warto się do nich odezwać i zapytać jak to wygląda | |||
| ~Alfred2025 | ta, a Kielecka Agencja Kosmiczna ogarnie transport intergalaktyczny, jest liderem! następna runda finansowa jest szacowana na triliony! |
Opcje - szybkie linki
Wybierz
Wątki Admina
Wybierz
TOP 20 - przez was wybrane
Wybierz
OSTATNIO KOMENTOWANE
Ogromna prośba...
Reklama to nasze JEDYNE źródło dochodu.
Reklam nie jest wiele, nie wyskakują, nie zasłaniają żadnych treści, ale umożliwiają utrzymanie redakcji.
Proszę pomóż, dodaj etransport.pl do wyjątków Twojej aplikacji.



