Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Rozwijaj się z XPO Logistics i zostań naszym przewoźnikiem od zaraz!

XPO Logistics cieszy się ugruntowana pozycja na rynku w Polsce, Europie i na świecie. Świadczymy usługi transportowe i logistyczne na najwyższym poziomie. W naszej pracy stawiamy na reaktywność, przedsiębiorczość , dynamizm i innowacyjność, a nasi klienci stawiają na nowoczesnego i wiarygodnego partnera jakim jest XPO Logistics.

Budując ofertę dla naszych przewoźników opieramy się przede wszystkim na partnerskich relacjach. Propozycji współpracy przewoźników jest na rynku niezliczona ilość.

Co w takim razie wyróżnia ofertę XPO Logistics ?

Kwestie finansowe są podstawa naszej oferty, gdyż wiemy jak istotny to jest element dla każdej firmy. Terminy płatności – oferujemy 7 dni i płatność skonto 0.5%. Gwarantujemy minimum przebiegu 10 000 km na miesiąc , gdzie zobowiązujemy się do dopłaty nieprzejechanych kilometrów. Dodatkowo w naszej ofercie znalazły się karty paliwowe z konkurencyjnymi cenami paliw.

Korzystne stawki przewozowe oraz atrakcyjne trasy, gdzie przewoźnik określa cykle w jakich chce z nami jeździć. Wspólnie z przewoźnikiem szukamy takiej platformy porozumienia tak by znaleźć możliwie najlepsze rozwiązania. Konkurencyjność naszych warunków to przede wszystkim indywidualne podejście do przewoźnika jako do naszego partnera w biznesie.Rozpocznij współpracę z XPO Logistics, gdzie każdy przewoźnik ma zapewniona całościowa obsługę spedycyjna, a zespól doświadczonych spedytorów zapewni kompleksowa obsługę pojazdów nam powierzonych.

Dla XPO Logistics w Polsce rok 2018 to bardzo ważny rok. W pierwszej połowie roku już udało nam się wystartować z kilkoma istotnymi projektami. W marcu wyruszyliśmy się z Global Forwarding. Nasze nowe biuro w Warszawie w pełni gotowe na nowe wyzwania w spedycji lotniczej i morskiej. Następnym krokiem była kolej- ważnym elementem jest dla nas na rozwój transportu intermodalnego. Z kolei w maju rozszerzyliśmy wachlarz dostępnych usług o przewozy drobnicowe i częściowe door to door, gdzie oferujemy usługi ekspresowe w dostawie bezpośredniej oraz realizujemy serwis premium. A to dopiero poczatek !

Jeśli szukasz nowych rozwiązań , to XPO Logistics jest właściwym miejscem. Zachęcamy każdego przewoźnika z zapoznaniem się ze szczegółami naszej oferty.

Dołącz do nas już dziś !

Na wszelkie pytania odpowie:

Wojciech Pielok
tel.: +48 517 020 970
wojciech.pielok@xpo.com

Kamila Składek
tel.: +48 785 057 591
kamila.skladek@xpo.com
Do ulubionych


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels