REKLAMA
Transport Manager

Francuskie kontrole naszych przewoźników w polskich siedzibach ich firm
Utworzona: 2019-02-11

To jeden z wielu tematów, które będą omawiane 7 marca w Hotelu Novotel Katowice Centrum, gdzie odbędzie się pierwsza w tym roku konferencja magazynu branżowego „Transport Manager Meeting” dotycząca praktycznych aspektów zarządzania transportem.

Wydarzeniu pod patronatem medialnym portalu etransport.pl towarzyszą spotkania kadry zarządzającej łańcuchem dostaw z ekspertami w branży transportowej i reprezentantami firm oferujących innowacyjne rozwiązania. Program Transport Manager Meeting w Katowicach obejmuje przede wszystkim najnowsze unijne zmiany w przepisach dotyczących przewozów w krajach wspólnotowych. Podczas konferencji zostaną omówione też podstawowe zasady zarządzania kierowcami ze Wschodu. Uczestnicy będą mogli również pogłębić swoją wiedzę na temat planowania zestawów transportowych na trasy, których elementem jest przeprawa promowa oraz dowiedzieć się o konsekwencjach praktyki przeważania pojazdów dostawczych. W programie nie zabraknie ponadto prelekcji dotyczących wpływu marki i wizerunku firmy na sukces w biznesie.


Wszystkie zainteresowane osoby już mogą zapoznać się z pełnym harmonogramem wydarzenia w naszym kalendarium oraz za jego pośrednictwem zarejestrować się na Transport Manager Meeting w Katowicach.

Źródło: Transport Manager
Do ulubionych Transport Manager