Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

A4: Zmiany w organizacji ruchu i ponowne nocne zamknięcie bramek w Balicach
Utworzona: 2020-11-20

21-22 listopada br. (sobota-niedziela) na autostradzie A4 Katowice-Kraków realizowane będą prace związane z montażem drugiej części bramownicy w obrębie placu poboru opłat w Balicach.

REKLAMA
✅ Na bramkach wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu, w związku z którą część pasów będzie niedostępna dla kierowców. 22 listopada br. około godz. 2:40 nastąpi krótkotrwałe całkowite wstrzymanie ruchu na bramkach w stronę Katowic.

✅ W czasie prowadzenia prac przygotowawczych, od godziny 21:00 21 listopada br. wyłączone z ruchu zostaną: lewy pas dojazdowy do placu poboru opłat (PPO) w Balicach (km 401) oraz 5 pasów wewnętrznych i 2 pasy zewnętrzne na PPO w kierunku Katowic. Kierowcy będą mieli do dyspozycji trzy pasy ruchu – linie nr 2, 3 i 4. Dodatkowo zamknięte zostaną dwa pasy wewnętrzne na jezdni w stronę Krakowa – nr 10 i 11.

✅Montaż bramownicy rozpocznie się około godziny 2:40, w niedzielę 22 listopada br. W tym czasie ruch na PPO Balice na jezdni w stronę Katowic zostanie całkowicie wstrzymany na maksymalnie 30 minut. Po zakończeniu montażu dostępne dla kierowców będą ponownie linie nr 2, 3 i 4.

✅ Przywrócenie stałej organizacji ruchu jest planowane w niedzielę 22 listopada, między godziną 4:00 a 5:00.

Na zamontowanej w ubiegłym tygodniu bramownicy i na tej montowanej 22 listopada zainstalowane zostanie oznakowanie zmiennej treści.

Źródło: Stalexport Autostrada Małopolska S.A.
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
AUTOM szkolenia


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels