REKLAMA

Odebrali 90 Actrosów
Utworzona: 2021-10-12

Dostawa obejmująca 90 Actrosów 2645LS powiększyła obecną flotę firmy Bakers, liczącą prawie 650 pojazdów, która składa się wyłącznie z ciężarówek marki Mercedes-Benz.

Trwająca już od 40 lat współpraca obu firm rozpoczęła się, gdy Bakers SA Limited, firma rodzinna, zakupiła pierwszą ciężarówkę z gwiaździstym logo na początku lat siedemdziesiątych. Od tego czasu stała się jedną z wiodących przedsiębiorstw logistycznych w kraju. Bakers SA Ltd specjalizuje się usługach magazynowania, dystrybucji podstawowej i drugorzędnej oraz dostawach końcowej mili w ramach dedykowanych umów dotyczących pakowania, towarów szybkozbywalnych i sprzętu AGD w RPA i krajach sąsiednich.

Także marka FUSO Daimler Trucks informuje o udanej transakcji flotowej w RPA. Firma City Logistics, ma zasięg krajowy we wszystkich głównych ośrodkach i w usługach transgranicznych obejmujących obszar Botswany, Lesotho, Namibii i Suazi. Wśród jej klientów przeważają najwięksi detaliści i dystrybutorzy, którym City Logistics oferuje szereg usług w zakresie dystrybucji, transportu liniowego, reklamy, magazynowania. W lipcu br. filia Daimler Trucks and Buses w Afryce Południowej ugruntowała swoją wieloletnią współpracę z City Logistics poprzez dostawę 43 lekkich samochodów ciężarowych FUSO Canter. To ważny etap w rozwoju floty City Logistics, która w ten sposób podwoiła liczbę ciężarówek marki FUSO, zwiększając wielkość firmowej floty do około 1200 pojazdów.


Założona około 60 lat temu firma Daimler Trucks & Buses South Africa z siedzibą w RPA wraz ze swoimi markami zapewnia swoim klientom optymalne doświadczenie, wiedzę fachową oraz atrakcyjne produkty i usługi. Sukces firmy opiera się na jej silnych markach, w tym ciężarówkach i autobusach marki Mercedes, pojazdach marki FUSO, a także asortymencie części i usług dla marek Freightliner i Western Star. Szeroka gama produktów jest wspierana przez wiodące na rynku usługi o wartości dodanej (Fleetboard, TruckStore, TruckTraining i Daimler Trucks Financial Services). Firma, której obszar działania obejmuje Namibię, Lesotho, Botswanę, Suazi, Malawi, Mozambik, Zimbabwe i Zambię, ma siedzibę w Pretorii, stolicy RPA, a wszystkie jej produkty są montowane lokalnie w zakładzie produkcyjnym we mieście East London nad Oceanem Indyjskim.

Źródło: Daimler
Do ulubionych
Photo by Josh Hild from Pexels