Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Nowa nocna blokada do ciężarówek DAF zwiększy bezpieczeństwo kierowców

Utworzona: 2022-07-05


Blokada Night Lock jest dostępna w każdym nowym modelu XF, XG i XG⁺, a także jako opcja doposażenia u wszystkich oficjalnych dealerów DAF.

System jest doskonale zintegrowany z panelem drzwi nowych modeli XF, XG i XG⁺, które zostały nagrodzone tytułem międzynarodowej ciężarówki roku 2022. Mechaniczna blokada wykorzystuje zarówno poręcz jak i solidną konstrukcję drzwi, w których niezbędne wzmocnienia są już zamontowane fabrycznie.

Blokada składa się ze stalowego rygla w kolorze wykończenia kabiny, wyposażonego w przełącznik kołyskowy. Po włączeniu blokady rygiel zsuwa się w dół i zahaczając o poręcz, blokuje drzwi i uniemożliwia nieproszonym gościom wejście do kabiny. Czerwony wskaźnik pokazuje, że blokada została aktywowana. Aby opuścić kabinę w sytuacji awaryjnej, wystarczy jedno naciśnięcie przełącznika.

Testy wykazały, że nowa blokada może wytrzymać siły o 150% większe niż jakikolwiek inny podobny system dostępny na rynku. Oznacza to, że, drzwi modeli XF, XG i XG⁺ Nowej Generacji wyposażone w zamek DAF Night Lock nie można wyłamać nawet łomem. Specjalna naklejka na klamkach drzwi wskazuje, że pojazd jest wyposażony w blokadę DAF Night Lock.

W 2008 roku firma DAF jako pierwsza wprowadziła blokadę nocną zapewniającą optymalną ochronę kierowcy. Nowa blokada DAF Night Lock jest nie tylko stanowi integralny element drzwi, ale jest także bardziej wytrzymała i łatwiejsza w obsłudze. Nowy zamek systemu dla modeli nowej generacji DAF można zamówić u dealerów producenta.

Źródło: DAF
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
LESZEK Transport i Spedycja Daniel Leszek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels