Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Flotowa ciężarówka roku 2022
Utworzona: 2022-10-07

Nagroda dla DAF-a XF nowej generacji została przyznana w brytyjskim konkursie Motor Transport (MT) Awards w Londynie. Firma DAF otrzymała to prestiżowe wyróżnienie już po raz czwarty z rzędu.

Nowy model XF to przedstawiciel gamy pojazdów nowej generacji marki DAF przeznaczonych do transportu długodystansowego i ciężkiego, która obejmuje modele XG i XG⁺. Są to pierwsze i jedyne ciężarówki na rynku zgodne z nowymi przepisami UE dotyczącymi mas i wymiarów. Pojazdy wyróżniają się wiodącą w branży wydajnością, bezpieczeństwem i komfortem kierowcy, dzięki doskonałej aerodynamice, bardzo niskim liniom pasów okien i dużej przestrzeni wewnątrz kabiny.

Nagroda MT Award dla DAF została przyznana po raz czwarty z rzędu, a tytuł ciężarówki flotowej po raz piąty w ciągu siedmiu lat. W sumie od pierwszej edycji konkursu w 1986 roku, marki DAF i Leyland zdobyły 21 nagród w kategorii.

Konkurs Motor Transport Awards to niezwykle ważne wydarzenie w kalendarzu brytyjskiej branży transportowej, którego zwycięzcy są nagradzani za wybitne osiągnięcia. Nagrody są przyznawane przez komisję sędziowską, w skład której wchodzą przedstawiciele czołowych operatorów sektora transportu.

Cieszymy się z ponownej wygranej. XF nowej generacji – wraz ze modelami XG i XG⁺ – naprawdę zasługuje na swoją nazwę: reprezentuje przyszłość projektowania i osiągów samochodów ciężarowych. Wspierany przez największą i najlepszą sieć dealerów w branży samochodów ciężarowych, DAF XF Nowej Generacji stanowi znakomite rozwiązanie biznesowe dla operatorów flot, oferując jednocześnie najwyższy komfort kierowcy powiedział Laurence Drake, dyrektor zarządzający DAF Trucks UK.
Źródło: DAF Trucks
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
PST OST SPED SP. Z O.O.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels