Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

Nowa lokalizacja i centrum dopasowane do potrzeb kierowców i przewoźników
Utworzona: 2022-10-03

Pod jednym dachem świadczone bedą usługi sprzedaży agregatów chłodniczych firmy Thermo King oraz pojazdów ciężarowych marek Volvo Trucks i Renault Trucks.

Nowo otwarty obiekt to miejsce pełne przemyślanych rozwiązań - zaczynając od parkingu, na którym można łatwo manewrować zestawem, aż po panele fotowoltaiczne na dachu, które zapewniają zasilanie energią słoneczną. Na Klientów czeka tutaj 20 stanowisk naprawczych. Warto podkreślić, że sam dojazd do CSB jest wygodny i bezkolizyjny, a położenie przy trasie S8 Węzeł Porosły korzystne ze względu na bliskość miasta.

W TT-Thermo King na Klientów czeka doświadczona i kompetentna kadra doradców i mechaników. To tutaj montowane i serwisowane są agregaty chłodnicze marek THERMO KING i FRIGOBLOCK. Magazyn części oraz warsztat są profesjonalnie wyposażone, a sama naprawa trwa krócej dzięki większej przepustowości serwisu, co znacząco skraca czas oczekiwania kierowcy. Przygotowane są także dwa pojazdy do świadczenia usług mobilnych.


TT-TRUCK posiada stanowisko diagnostyczne, 3 kanały naprawcze i centralną magistralę dystrybucji olejów, jesteśmy również przygotowani na ładowanie pojazdów elektrycznych. Znajdują się tu stanowiska dedykowane do: przeglądów przedsprzedażowych nowych pojazdów; do diagnostyki komputerowej; a także do wykonywania przeglądów okresowych pojazdów zasilanych LNG/CNG, oraz do naprawy pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Na wyposażeniu warsztatu znajduje się m.in. suwnica jezdna oraz podnośniki kolumnowe. Są tutaj 3 pojazdy serwisowe, duży plac manewrowy i magazyn części zamiennych, ale przede wszystkim - doświadczona kadra mechaników oraz doradców.


Firma zadbała o najwyższy komfort Klientów. W obiekcie znajduje się przestronna poczekalnia kierowców z bogato wyposażonym zapleczem socjalnym.

Źródło: TT-THERMO KING
Do ulubionych
Photo by Josh Hild from Pexels