Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Całkowite zamknięcie A-9

Utworzona: 2022-10-26


Trwają prace przy budowie obwodnicy łączącej AP-9 z A-54, położonej na terenie miasta Santiago de Compostela.

Jak informuje ministerstwo, związku z pracami konieczne będzie całkowite zamknięcie ruchu na obu pasach AP-9 pomiędzy km 55 (skrzyżowanie Sigüeiro) a km 67 (skrzyżowanie Santiago Norte), od godz. 22:00 w środę, 26 października, do 6:00 w czwartek, 27 października

Ruch w kierunku A Coruña

Jadący w kierunku A Coruñy opuszczą autostradę AP-9 zjazdem bezpośrednio przed obszarem robót (zjazd 67, węzeł Santiago Norte). Proponowana trasa alternatywna w kierunku A-54 lub międzynarodowego lotniska Santiago-Rosalía de Castro wiedzie przez SC-20 w kierunku północnym, oraz przez SC-20/N-550 w kierunku Sigüeiro (zjazd 55), z możliwością ponownego dołączenia do AP-9 w kierunku A Coruuña.

Ruch w kierunku Pontevedra

Jadący w kierunku Pontevedra opuszczą autostradę AP-9 zjazdem bezpośrednio przed terenem robót, na (węzeł Sigüeiro, zjazd 55). Proponowane trasy alternatywne w kierunku Pontevedra prowadzą drogą N-550 lub obwodnicą SC-20 z możliwością powrotu na AP-9 w kierunku Pontevedra przez zjazd Santiago Norte (zjazd 67).

Oprócz standardowego oznakowania, informacje o zamknięciu będą wyświetlane za pomocą paneli VMS ustawionych na AP-9, oraz tablic informacyjnych przy zjeździe z autostrady.
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels