Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Belgia: zamknięcie tunelu Kennedy'ego (R1) w Antwerpii
Utworzona: 2022-11-28

To konieczność wynikająca z montażu nowego oświetlenia i ognioodpornych paneli.

REKLAMA
Zamknięcie nastąpi w piątkowy wieczór, 2 grudnia br. (godz. 21:00) i potrwa do poniedziałku 5 grudnia (godz.05:00) i dotyczyć będzie tuby tunelu w kierunku Gentu (Gandawy).

Traffic Center ostrzega przed poważnymi utrudnieniami w ruchu w obu kierunkach:
❌Podczas weekendowego zamknięcia ruch w tunelu Kennedy'ego w kierunku Holandii zostanie wstrzymany. Przekierowany zostanie z E17 z Gandawy przez węzeł Antwerp-West do E34 i R2. Na R2 ruch na północ zostanie przekierowany przez Skaldę i Liefkenshoektunnel, który będzie tymczasowo bezpłatny w kierunku Holandii. Użytkownikom dróg z Flandrii Wschodniej i Zachodniej zaleca się w miarę możliwości omijanie rejonu tunelu Kennedy'ego w kierunku Holandii i węzła Antwerpia-West, ponieważ istnieje duża szansa, że ​​utkną tam w korku.

❌Jadąc obwodnicą R1 w Antwerpii kierunek Gandawy, możliwy będzie przejazd przez tunel Kennedy'ego, ale zostanie on ograniczony do 2 zwężonych pasów, co spowoduje korki i opóźnienia. Dlatego pojazdy, które udają się ze wschodu na zachód, na przykład z Hasselt do Gandawy, proszone są o wybranie trasy przez Brukselę i omijanie obwodnicy Antwerpii oraz tunelu Kennytunnel w kierunku Gandawy.
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
STALSPEED


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels