Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Na drodze widać go z daleka

Utworzona: 2023-01-10


Wyróżnia się kolorem magenta i pełnym wyposażeniem w akcesoria przydatne każdemu kierowcy. Ten szczególny pojazd od grudnia jeździ w barwach wrocławskiej firmy WynajemTIR.pl.

Ten szczególny ciągnik siodłowy MAN pokazuje, że zawodowymi kierowcami mogą być również kobiety. Branża transportowa w Europie zmaga się z deficytem kierowców od wielu miesięcy, o czym przeczytacie ➡ Transport potrzebuje zastrzyku świeżej krwi, a młodzi nie garną się za kółko. Jak przełamać impas? Dlatego firma MAN Truck & Bus Polska swoim projektem chce zwrócić uwagę właśnie kobiet, stwarzając im komfortowe warunki pracy.

To był wspaniały akcent na zakończenie roku! Ten piękny pojazd pochodzi z oferty pojazdów używanych MAN TopUsed i jest przygotowany na każde transportowe wyzwanie. Jestem przekonany, że przyniesie wiele korzyści naszemu klientowi, a jednocześnie będzie cieszył oczy wszystkich, których spotka na drodze mówi Claus Wallenstein, prezes zarządu MAN Truck & Bus Polska.
Pojazd MAN zasilił flotę wrocławskiej firmy WynajemTIR.pl, która zajmuje się wynajmem krótko- i długoterminowym aut ciężarowych dla klientów firm ubezpieczeniowych oraz serwisów na czas naprawy.

Na pewno pojazd zachowa swoją obecną formę wizualną. Jestem przekonany, że przypadnie do gustu nie tylko paniom. W naszej flocie znajduje się już wiele ciągników z oferty MAN TopUsed, ponieważ mam pełne zaufanie do ich jakości i przygotowania od strony technicznej mówi Krzysztof Wąsik, właściciel WynajemTIR.pl.
Część przychodu ze sprzedaży ciągnika MAN TGX firma MAN Truck & Bus Polska przekazała na cele dobroczynne. Kwota 5 tys. EUR zasili konto Fundacji Norma z przeznaczeniem na inicjatywę Kobiety za Kółko. Tworzą ją bohaterskie panie, które miesięcznie pokonują tysiące kilometrów, dowożąc pomoc humanitarną na Ukrainę. Inicjatywa przygotowuje również dom pobytu dla uchodźczyń w podwarszawskim Piasecznie.

Ciągnik MAN TGX 18.500 4x2 LLS-U EfficientLine jest wyposażony m.in. w pakiet areo, pełną opcję systemów asystujących czy nowoczesne oświetlenie. Pojazd posiada również RIO Box, zestaw telewizyjny 21,5”, ekspres do kawy czy lusterko kosmetyczne – idealne dla kobiet.

Źródło: MAN Truck & Bus Polska
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Transpolisa.pl


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels