Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Czechy i Słowacja dołączą do urządzenia pokładowego E-BOX
Utworzona: 2023-03-02

Już wkrótce przewoźnicy, będą mogli w wygodny sposób uiszczać opłaty za drogi Czech i Słowacji. Kraje dołączą bowiem do systemu EETS.

EETS jest Europejską inicjatywą powstałą na podstawie doświadczeń związanych z podobnymi projektami na szczeblu regionalnym. Głównym celem UE było ujednolicenie sposobów poboru opłat i otwarcie rynku na zewnętrzne firmy oferujące konkurencyjne warunki. Dołączenie do systemy Czech i Słowacji oznacza, że państwa będą mogły zostać włączone do urządzenia pokładowego E-BOX.

Dlaczego warto korzystać z E-BOX?
Przede wszystkim ze względu na swoją wygodę. Urządzenie pozwala rozliczać się za drogi w 12 krajach (a wkrótce będzie ich 14). Oznacza to, że przewoźnik poruszający się po Europie otrzymuje faktury tylko od jednego dostawcy, a nie od kilku czy kilkunastu. Wszystkie transakcje ma dostępne online i w każdym momencie może sprawdzić kwoty wydane na opłaty drogowe oraz wszystkie szczegóły z tym związane. Pamiętajmy też, że jedno urządzenie to jedna opłata za użytkowanie. W ujęciu rocznym możemy więc sporo zaoszczędzić z takim rozwiązaniem.

Źródło: e100.eu
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
ADAR Sp. z o.o.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels