Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA


Wielozadaniowe kurtyny od Wieltonu dołączyły do floty MAGTRANS
Utworzona: 2023-04-28

Kontrakt jest wynikiem wieloletniej współpracy obu firm i obejmuje wyprodukowanie 60 sztuk tych pojazdów.

Uniwersalne naczepy kurtynowe Curtain Master Mega marki Wielton cieszą się dużym zainteresowaniem z uwagi na możliwość przewożenia różnorodnych ładunków. To doskonałe rozwiązanie do transportu towarów z przemysłu motoryzacyjnego oraz ładunków, w przypadku których niezbędna jest szczelność, trwałość i duża pojemność załadunkowa, jak napoje, opony, sprzęt AGD czy pojemniki gitterbox. W modelu MEGA występuje możliwość transformacji naczepy oraz regulacji jej wysokości przez zmianę poziomu zawieszenia i dachu. Na życzenie klienta, pojazd może zostać wyposażony w drugi poziom podłogi oraz zostać przystosowany do transportu koleją. Ponadto, naczepy posiadają certyfikaty VDI, DC oraz do przewozu napoi. Przekazanie 60 sztuk pojazdów Curtain Master Mega to kolejne zamówienie realizowane przez wieluńskiego producenta na zlecenie firmy MAGTRANS. Współpraca została nawiązana już w 2004 roku. Łącznie w ciągu ostatnich lat zakłady Wieltonu wyprodukowały dla tego kooperanta już ponad 280 szt. naczep kurtynowych w wersji MEGA i standard.

Z firmą MAGTRANS współpracujemy od 19 lat. Nasze doświadczenie i wysokiej jakości produkty przyczyniły się do tego, że przewoźnik ten mimo zmiany pokoleniowej od lat świadczy swoje usługi z wykorzystaniem naczep marki Wielton. Wspólnie tworzyliśmy i testowaliśmy wiele rozwiązań konstrukcyjnych w trosce o każdy szczegół. To bardzo budujące, kiedy kontrahent wraca do nas i zamawia kolejne produkty. Wsłuchujemy się w oczekiwania klientów i dokładamy wszelkich starań, aby skutecznie wspierać ich biznespowiedział Ireneusz Golec, Dyrektor Sprzedaży Flot Wielton S.A.
Pakiet mobilności, regulujący kwestię usług transportowych na terenie UE, jak i rosnące ceny paliw spowodowały, że coraz częściej wybierane są nie tylko naczepy lekkie, ale również pojazdy o zwiększonej ładowności. Z roku na rok coraz większa uwaga kładziona jest na dbałość o środowisko naturalne, w tym szczególnie na redukcję emisji. Istotną cechą uniwersalnych naczep Curtain Master Mega jest zwiększona kubatura umożliwiająca przewóz większej ilości ładunków jednym transportem. To przekłada się nie tylko redukcję zużycia paliw czy ograniczenie śladu węglowego, ale i szybszą realizację zleceń.

Źródło: Wielton
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
Hellmann Worldwide Logistics Polska Sp. z o. o. Sp. komandytowa


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels