Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA


Naczepy Wieltona do wynajęcia
Utworzona: 2023-05-15

Duńska firma PNO, specjalizująca się w wynajmie naczep, rozpoczęła współpracę z polskim producentem.

Pierwsze zamówienie złożone przez jedną z wiodących firm rentalowych w krajach nordyckich dotyczy wyprodukowania przez wieluńskiego producenta 30 naczep kurtynowych Curtain Master. Są to pojazdy uniwersalne, mogące przewozić wiele typów ładunków. Bezpieczeństwo transportu gwarantuje wzmocniona konstrukcja o zwiększonej szczelności czy specjalne uchwyty, dzięki którym pojazd może przewozić towary w różnego rodzaju zbiorczych opakowaniach lub luzem. Zamówione przez PNO Polska naczepy posiadają certyfikat XL. Jest on szczególnie ważny podczas przewozu towarów, jak sprzęt AGD, napoje czy opony, ponieważ gwarantuje spełnianie norm wytrzymałościowych przez konstrukcję nadwozia naczepy, a ładunki tego typu nie wymagają dodatkowych zabezpieczeń. PNO dostarcza klientom spersonalizowane rozwiązania transportowe, kierując się dbałością o środowisko naturalne. Inwestuje także w innowacje i digitalizację. Główna siedziba firmy znajduje się w Kopenhadze, natomiast jej nowy, polski oddział mieści się z Poznaniu.

Jesteśmy firmą, która ceni bliską współpracę z firmami o ugruntowanej pozycji. Cieszymy się, że Wielton został naszym partnerem biznesowym, ponieważ zależy nam, żeby dostarczać naszym klientom wyłącznie sprawdzone produkty o najwyższej jakości. Razem z wieluńskim producentem kierujemy się tymi samymi wartościami. Uważam, że to obiecujący początek dłuższej kooperacjipowiedział Tomasz Milecki, Dyrektor Sprzedaży PNO Polska Sp. z o.o.
W połowie kwietnia br. przedstawiciele Grupy PNO i PNO Polska mieli możliwość zwiedzenia Zakładów produkcyjnych oraz Działu Kontroli Jakości znajdujących się w Wieluniu. Dzięki temu zapoznali się z procesami stanowiącymi integralną częścią produkcji, a przede wszystkim mogli zobaczyć jak od A do Z wygląda wyprodukowanie naczepy marki Wielton. Była to doskonała okazja do rozmowy o planach na przyszłość i etapach dalszej współpracy.

W firmie Wielton konsekwentnie realizujemy strategię opartą m.in. na rozwoju organicznym. Kooperacja z PNO, będącą jedną z kluczowych europejskich firm wynajmujących naczepy, daje nam perspektywę wejścia na rynek skandynawski oraz pozyskania nowych klientów. Nie od dziś wiadomo, że stawiamy na ekspansję. Nasze doświadczenie, rozbudowane portfolio produktowe z wysokiej jakości naczepami czy otwartość na personalizację pojazdów powodują, że z powodzeniem zwiększamy swój udział rynkowy w krajach europejskich i z roku na rok zwiększamy swój udział na zagranicznych rynkachpodsumował Jacek Stokowski, Dyrektor Eksportu Wielton S.A.
Źródło: Wielton
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
ADAR Sp. z o.o.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels