Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Doceniony za innowacyjność i dynamiczny rozwój

Utworzona: 2023-07-05


Wyróżnienie ID Logistics jest potwierdzeniem zaangażowania firmy w ciągłe poszukiwanie nowatorskich i dedykowanych rozwiązań logistycznych oraz umiejętności elastycznego dostosowania się do wymagań klientów i potrzeb rynku.

Innowacyjne technologie

ID Logistics dołączył do grona laureatów prestiżowego konkursu Modern Retail Awards 2023, otrzymując nagrodę w kategorii Innovative Technology. Celem konkurs jest wyróżnienie przedsiębiorstw, które przyczyniają się do rozwoju sektora handlu detalicznego i dystrybucji. Tym, co wyróżnia operatora na rynku usług logistycznych, są autorskie i innowacyjne rozwiązania, które przyspieszają i zwiększają efektywność oraz wydajność obsługi magazynowej w centrach dystrybucji.

Szybki rozwój

Operator logistyczny został laureatem rankingu miesięcznika Forbes – Diamenty Forbesa 2023 woj. śląskiego w kategorii firm o poziomie przychodów powyżej 250 mln zł. W rankingu uwzględniane są najszybciej rozwijające się przedsiębiorstwa, które działają na Śląsku (w Katowicach znajduje się siedziba główna ID Logistics, tu też zlokalizowane są centra dystrybucji zarządzane przez operatora) i reprezentują różne sektory gospodarki.

Dynamika przychodów

„Dynamika przychodów z działalności TSL 2022” to wyróżnienie, które zostało przyznane ID Logistics w ramach 28. edycji Rankingu Firm TSL. W tym roku wzięło w nim udział 75 firm reprezentujących różne sektory usług TSL, a warunkiem uczestnictwa było uzyskanie w 2022 r. przychodu z działalności podstawowej TSL na poziomie co najmniej 2 mln złotych.

Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni i wyróżnieni w tak ważnych rankingach a nagroda Innovative Technology potwierdza zaangażowanie w innowacyjne rozwiązania dla branży dystrybucji i retail. Dziękujemy klientom, partnerom i zespołom. Ten rok rozpoczął się dla nas bardzo intensywnie. Uruchomienie nowych centrów dystrybucji dla retail i DIY, rozwój oferty, kolejne wdrożenia rozwiązań i systemów dla klientów. Teraz połączenie z firmą Spedimex, kluczowym graczem logistyki kontraktowej dla fashion, e-commerce i beauty, otwiera przed nami nowe możliwości rozwoju i tworzenia wartości dla klientów powiedziała Sylwia Dunn, business development director, ID Logistics.

Źródło: ID Logistics
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
LESZEK Transport i Spedycja Daniel Leszek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels