Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

1 000 pojazdów ciężarowych Volvo dla Truck Care

Utworzona: 2023-07-07


To jak dotąd największy kontrakt sprzedażowy dla Volvo Trucks w Polsce.

Volvo Trucks podpisało list intencyjny w sprawie sprzedaży kolejnych pojazdów ciężarowych Volvo firmie Truck Care, części Grupy Credit Agricole, zajmującej się kompleksowym wynajmem pojazdów użytkowych. Umowa ramowa opiewa na 1 000 samochodów ciężarowych, które mają być dostarczane do Klienta przez kolejne 3 lata. Truck Care odebrał do tej pory przeszło 500 pojazdów marki Volvo – w tym roku już ok. 70, a w zamówieniach jest kolejne 100. To jak dotąd największy kontrakt sprzedażowy dla Volvo Trucks w Polsce.

List intencyjny został podpisany w siedzibie Volvo Trucks Polska, w Młochowie, w dn. 4 lipca, w obecności Prezesa Volvo Trucks, Rogera Alma i Szefa Regionu Europy Centralno- Wschodniej i Wschodu Volvo Trucks – Roberta Grozdanovskiego.

Cieszy mnie bardzo partnerstwo z tak nowoczesną i kładącą nacisk na ochronę środowiska firmą jaką jest Truck Care. Volvo Trucks przewodzi transformacji w branźy transportowej w duźej mierze dzięki Partnerom Biznesowym i Klientom, z którymi współpracujemy, poniewaź zrównowaźona przyszłość transportu i infrastruktury nie moźe zostać osiągnięta w pojedynkę. Oferujemy kompletne rozwiązania, które łączą nasze najnowsze technologie w celu znacznego obniźenia zuźycia paliwa i śladu węglowego w operacjach transportowych. Jestem przekonany, źe ta współpraca przełoźy się na wymierne korzyści dla obu stron mówi Roger Alm, Prezes Volvo Trucks.
Zakrojona na tak dużą skalę inwestycja we flotę ma zapewnić firmie korzyści w postaci poprawy poziomu bezpieczeństwa, zwiększenia komfortu kierowców oraz zmniejszenia zużycia paliwa. Jest to również bardzo ważny krok w kierunku unowocześnienia parku pojazdów i redukcji emisji CO2. To z kolei przekłada się na mniejsze ryzyko awarii, mniejsze spalanie i dużo wyższy poziom świadczonych usług. Samochody ciężarowe Volvo będą dostarczane do Truck Care sukcesywnie na przestrzeni kolejnych trzech lat. Będą to głównie ciągniki siodłowe Volvo FH 4x2 460 KM z innowacyjną technologią I-Save.

Decyzja o rozbudowie floty Truck Care o dodatkowe pojazdy cięźarowe marki Volvo wynika przede wszystkim z pozytywnych doświadczeń naszych Klientów oraz naszych - z uźytkowania oraz obsługi tych samochodów. Optymalizują dyspozycyjność i zuźycie paliwa, jednocześnie zapewniając kierowcy doskonałe warunki pracy. Aspekt niskoemisyjności tych samochodów jest równieź dla nas bardzo istotny. Troska o środowisko naturalne jest bowiem absolutnym priorytetem – zarówno dla nas, jak i coraz szerszego grona naszych Klientów. To takźe istotny element strategii Grupy Credit Agricole. Odpowiedzialność ta przejawia się nie tylko w codziennych nawykach naszego zespołu, ale równieź coraz bogatszej ofercie ekologicznych rozwiązań transportowych, które chcemy proponować. Produkty Volvo Trucks zatem doskonale wpisują się w naszą strategię mówi Łukasz Chyliński, Prezes Zarządu Truck Care.
Jesteśmy niezwykle dumni z naszych długoletnich i owocnych relacji z firmą Truck Care. Dzięki tej współpracy docieramy do szerszego grona Klientów i razem wprowadzamy ich na jeszcze wyźszy poziom efektywności. Samochody cięźarowe Volvo, nowej generacji, emitują mniej zanieczyszczeń oraz poprawiają wydajność oraz doświadczenia kierowcy. Cieszę się, źe razem z Truck Care, dzieląc podobne cele i ambicje, moźemy wspólnie działać na rzecz bardziej zrównowaźonego transportu, we wszystkich jego aspektach mówi Małgorzata Kulis, VP, Dyrektor Zarządzająca Volvo Trucks Polska.
Źródło: Volvo Truck Polska
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Wega Agencja celna


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels