Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Niefortunnie spadł z leżanki i zaklinował się w kabinie ciężarówki

Utworzona: 2023-09-17


Dzięki spostrzegawczości przechodnia policjanci ze Świecia mogli szybko interweniować: wybili szybę w pojeździe i pomogli uwolnić się mężczyźnie, który miał już problemy z oddychaniem.

Zdarzenie miało miejsce na parkingu jednej ze stacji paliw w Świeciu. Tuż przed północą, do funkcjonariuszy policji podszedł mężczyzna i oświadczył, że chwilę wcześniej z zaparkowanej ciężarówki słyszał odgłosy klaksonu oraz widział kilkukrotne mruganie świateł. 23-letni przechodzień zaniepokoił się nietypowym zachowaniem kierowcy, dlatego zwrócił się o pomoc do mundurowych. Ci natychmiast interweniowali. Podbiegli do ciężarowego dafa i dostrzegli kierowcę w nienaturalnej pozycji ciała. Jego głowa zaklinowana była między siedzeniem i kierownicą, a nogi wystawały ku górze. Policjanci próbowali nawiązać z nim kontakt, ale nie odzywał się i wykazywał jedynie niewielkie ruchy ciała.

Funkcjonariusze poinformowali o zdarzeniu dyżurnego jednostki i podjęli decyzję o wybiciu szyby w aucie. Kierowca był tak bardzo zakleszczony, że miał problemy z mową i oddychaniem. Policjanci przystąpili do udzielania 52-latkowi pomocy. Otworzyli drzwi i wspólnymi silami uwolnili zaklinowanego kierowcę, który, jak się okazało, podczas snu, niefortunnie spadł z leżanki znajdującej się w kabinie. Dzięki spostrzegawczości 23-letniego przechodnia i szybkiej reakcji policjantów „patrolówki” ze Świecia nic mu się nie stało.

Źródło: policja.pl
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Euroma Maciej Działoszyński


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels