Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Doceniono zaangażowanie. Locotranssped z prestiżową nagrodą

Utworzona: 2023-11-20


Firma została uhonorowana Złotym Medalem EcoVadis, prestiżowym wyróżnieniem w dziedzinie zrównoważonego rozwoju w branży transportowej.

To wyjątkowe osiągnięcie nadeszło zaraz po świętowaniu rocznicy uruchomienia intermodalnego połączenia kolejowego, podkreślając zaangażowanie Locotranssped w działania proekologiczne i społecznie odpowiedzialne. Otrzymanie Złotej Oceny od EcoVadis jest wyjątkowym wyróżnieniem w branży transportowej i potwierdza wysiłki firmy na rzecz ciągłego doskonalenia praktyk zrównoważonego rozwoju. To wyróżnienie jest dowodem uznania dla działań, które przekraczają granice standardowego biznesu, tworząc wartość dodaną dla klientów i partnerów.

Zarządzanie projektem EcoVadis w naszej firmie było dla mnie ogromnym wyzwaniem. Przygotowanie firmy do oceny wymagało udokumentowania i udowodnienia praktyk z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu w 4 obszarach: środowiskowym, etycznym, społecznym, i łańcuchu dostaw. Najważniejsza dla nas w tym okresie była współpraca oraz wzajemna komunikacja. Rozwój jakości w Locotranssped na tym się nie kończy. To dopiero początek! powiedziała Katrzyna Lemanowicz - Quality Manager w Locotranssped, zarządzająca projektem EcoVadis w Locotranssped.
Złoty medal w tak prestiżowej ewaluacji, jaką jest EcoVadis to efekt pracy całego zespołu Locotranssped i konsekwencji we wdrażaniu przyjaznych środowisku rozwiązań transportowych, z troską o ludzi, dbałością o jakość serwisu i przejrzystość w relacjach z kontrahentami. Daje wiatr w żagle i zobowiązuje do dalszej pracy na rzecz zrównoważonego rozwoju naszej firmy powiedziała Katarzyna Prętnicka – Sustainability Development Manager.
Ten prestiżowy certyfikat to nie tylko powód do dumy, ale również motywacja i zobowiązanie do dalszej pracy na rzecz pozytywnego wpływu na środowisko naturalne. Jak zaznaczają przedstawiciele firmy, dzięki zespołowi i partnerom, razem tworzymy lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

Źródło: Locotranssped
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels